Deels vergulde zilveren miniatuur van een bokkenwagen met springende bok met op zijn rug een putti met zweep in de hand, 800/000, ca. 56gr. 10,5x4,5cm.
Hollands zilveren loddereindoosje met filigrain bewerkt deksel en rondom voorzien van handgravures, 835/000 grootkeur, jaarletter 1875, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven, ca. 28gr. 4x3x3,5cm. Scharnie...
Stel fraaie zilveren vleesvorkjes met getorste stelen en heft met parelrand (als nieuw), MT: Wed. van de Broek Amsterdam anno 1896, 835/000, ca. 18gr., 13cm.
Collier zilver 925/000 met hanger. Lang collier een soort dubbel koordmodel met als hanger een zilveren 925/000 loep met bewerking met bloemen. Lengte 80 cm. ca 56.5 gr
Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.
Zilveren zoutvaatjes in de vorm van een ezel met 2 draagmanden, inclusief 2 zilveren lepeltjes, 900/000, ca. 71gr. 7x6,5cm. Cond.: U
Hollands bijbeltje met zilveren bewerkt slot door de Nederlandse bijbel-compagnie te Amsterdam, J Brandt en zoon te Haarlem, Johannes Enschede en zonen 1909, in goede staat en verguld op de snee 13x8,...
Fraaie grote zware dikwandige kristallen asbak met 835/000 zilveren montuur 6xø20cm.
Driedelig kristallen kaptafelsetje met zilveren deksels en montuur bestaande uit 2 doosjes (ø9cm. en ø5,5cm.) en 1 flesje met stop (14cm.), 835/000 (chip van klein bakje)
Zilveren breipenschede uit Schoonhoven 835/000, jaarletter M: 1972, ca. 24gr. L.: 14,5cm. Cond.: U en 1x zilveren roomlepel met getordeerde en gegraveerde steel, 835/000 grootkeur, ca. 21gr. L.: 11,5c...
Twee delen oud/antiek plated: 1x tafelhouder ca. 1900 met kristallen binnenbak (barst in kristal) 17x19x14cm. en 1x kristallen dekselpot met dolfijn ca. 1930 20xø12cm. Cond.: R
Diverse delen zilver o.a: 1x vulpotlood met gravure, 1x dop met uitgewerkte knop, 1x sigarettenpijpje, 1x botermesje, 1x drinknapje, 1x klein pillendoosje met emaille. Diverse gehaltes zilver.
Miniatuur zilveren man en vrouw op een bank, 835/000, MT: Edelmetaalgieterij Argenter BV Haarlem, jaarletter L: 1995, ca. 23gr. 3x3cm.
Zilveren kroketschep met fraai ajourgezaagde florale afbeeldingen in de bak en steel, MT: Moerkerk & co Haarlem anno 1936, 835/000, ca. 32gr. 14x9,5cm.
Zeven gegoten Hollands zilveren apostel-lepeltjes, 835/000, samen ca. 126gr., L. 12cm., Cond.:U
Hollands zilveren gelegenheidslepel met ruiter te paard, 835/000 grootkeur, jaarletter R: 2001, ca. 62gr. L.: 20cm. Cond.: U
Antieke plated olie- en azijnstel (5-delig) voor zout, olie, azijn en mosterd 23x17x17cm. Cond.: G
Tien Hollands zilveren borrellepeltjes en een suikerschep, 835/000, begin 1900. MT.: M.C.Bek, Schoonhoven, Suikerschep: MT.: Gerrit van den Bergh, Schoonhoven. Totaal gewicht a. 78gr. Lepellengte 9 cm...
Zilveren roomlepel met geschulpte bak en fraai gedreven afbeelding van een koemelkende boerin. Steel met cartouchevormig schildje en een bijzonder staand schildje, MT: E. Schoorl Amsterdam anno 1917, ...
Geslepen kristallen coupe met omgeslagen rand, streep- en amandelslijpsel op zilveren (835/000) voet, MT: C.J. Stok Amsterdam ca. 1960 10,5xø15cm.
Zilveren miniatuur van een stel honden voor fraai gegraveerde hondekar waarop een man met stok zit, MT: J. Zwanenburg en Zn. Sneek ca. 1900, 835/000, ca. 18gr. 4,5x2,5cm.
Zilveren miniatuur van een windmolen met draaiende wieken, MT: B. Verhoogt Hoorn ca. 1930, 835/000, ca. 11gr. 6xø2,5cm.
Engels sterling zilveren 5-delig pedicureset, versierd met bloemenranken en medaillons, heften 925/000 zilver, lengte van 13 tot 18cm. Cond.: U
Kavel zilver waaronder een antieke zilveren sigarettenkoker 830/000 (ca. 80gr., 9x8cm.) en een Hollands zilveren vaasje 835/000 (17cm.) Cond.: G