Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren specerijenpotjes
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren specerijenbakjes op 3 pootjes met verschillend bloemmotief, Hollands 835/000 grootkeur, jaarletters 1929/1930, ca. 89gr. 4xø5,5cm. Cond.: U

Suikerschep + theeduim
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren suikerschep met agathen steel 835/000 ca. 1880. MT: Daniël Stomps Schoonhoven en 1x Theeduim 925/000 Grootkeur, jaarletter F: 1940, MT: Bonebakker & Zoon Amsterdam, ca. 23gr. Cond.: ...

Gedreven fruitschaal
Startprijs 700 EUR

Grote ovale zilveren 925/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....

Kristallen flacon
Startprijs 35 EUR

Engelse kristallen flacon met zilveren deksel Cond.: U

Karaf met zilver
Startprijs 40 EUR

Zware kristalgeslepen karaf met silver plated kraag 35xø10cm. Cond.: U

Lot Pleet
Startprijs 30 EUR

Kavel divers plated 20e eeuw o.a: servetringen, taartschep, vorken, lepels, aansteker en brievenopener 5-21cm. Cond.: G

Kristallen strooibus
Startprijs 50 EUR

Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Zilveren (835/000) montuur met fraaie gedreven dop met knopje.

2 Zilveren kandelaartjes
Startprijs 90 EUR

Stel sterling zilveren kandelaartjes met dubbele filetrand, 925/000, MT: Nubar, ca. 93gr. (samen) 9xø6cm. Cond.: U

Zilveren loddereindoosje, laars
Startprijs 220 EUR

Bijzonder zilveren (835/000) lodderein- of sponzendoosje in de vorm van een laars, voorzien van florale graveringen. Mr. Huibrecht van der Aa - Schoonhoven ca. 1870.

3 Karaffen met zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie kristallen karaffen met zilveren monturen: 1x whiskykaraf met beschadigde hals 22xø10cm., 1x karaf met zilveren kraag en stop (halsbeschadiging) 35xø13cm. en 1x ronde karaf 14xø11cm. Cond.: R

Zilveren cachet
Resultaat: 35 EUR

Zilveren cachet, 835/000 met florale motieven rondom, ca. 43gr. H.: 8,5cm. Cond.: U

Zilv. haarspeld
Startprijs 150 EUR

Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.

Zilveren bakjes met suikerschep
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerschepje, handgegraveerd. 2e gehalte grootkeur, jaarletter C: 1862, MT: Jan van der Velden Amsterdam ca. 10gr. + 1x bakelieten bakje met Hollands zilveren rand 835/000, M...

Zilveren roomkan
Startprijs 150 EUR

Antiek zilveren roomkan, versierd met filetranden en brede schenktuit 835/000, MT: Verschuur, ca. 194gr. (gerestaureerd aan oor) 13x6,5x11cm.

Suiker/klontjes tang
Startprijs 150 EUR

Zilveren biedermeier klontjestang met binnenvergrendeling en vergulde klauwtjes, gravering op de zijkant F.M., zilver: (12 lot/750/000) L. 16cm., ca. 52gr., Cond.:U

Zilv. presenteerblaadje
Startprijs 125 EUR

Zilveren ovaal presenteerblaadje met gecontourneerde rand, 835/000 ca. 200gr. 24x18,5cm. Cond.: U

Loddereinflesje
Startprijs 150 EUR

Kristallen loddereinflesje met Hollands gouden dop en kraag, op voetje. H. 11cm., Cond.:U

Zilveren brillenkoker
Startprijs 110 EUR

Antieke Hollands zilveren brillenkoker, 2e gehalte Grootkeur, 835/000, Jaarletter: I: 1868, MT.: J.F.van Dijk, Kollum, ca. 58gr., 13x3.5x1.5cm., Cond.:U

Coupe, zilveren voet
Startprijs 50 EUR

Kristalgeslepen coupe op zilveren voet met bladrandversiering, Z1: 925/000, 16,5x10cm. Cond.: U

Zilveren beugel
Startprijs 130 EUR

Antieke Hollands zilveren tasbeugel aan ketting met oud-Hollands bewerkte voorstellingen, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: K: 1920, MT.: J.Rikkoert, Schoonhoven, ca. 180gr., Beugelbreedte 20cm.Cond.:...

Kinderbeker
Startprijs 30 EUR

Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR

Zilveren tabaksdoos met opgehoogde bovenkant, gecontourneerde rand en graveerwerk (o.a. 2 paarden), MR: Van der Meulen - Joure anno 1979, 835/000, 13x7,5x2,5cm. ca. 167gr.

Nederlands dienblad
Startprijs 700 EUR

Mooie Haags zilveren dienblad met 2 open handgrepen en dubbele filetrand 2e gehalte grootkeur 835/000, MT: Zilverfabriek Voorschoten in Voorschoten, ca. 835gr. 41x28cm. Cond.: G

Zilveren theezeef
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren theezeef met parelrand en ivoren heft ø5cm. Cond.: U

Zilveren huwelijkslepel
Startprijs 160 EUR

Zilveren 18e eeuwse zilveren huwelijkslepel met accoladevormige steel. Voorzijde met gegraveerd wapenschild en achterzijde met inscriptie H.L. 1773

Bijbel 1832
Startprijs 160 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1832, Het Nieuwe testament, met dubbele zilvern sloten, Jaarletter: K: 1844, MT.: J.H.van Doof, Schoonhoven. 15x9x5cm., Cond.:G

Zilveren roomlepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren roomlepel (keuren zie K. Citroen) met gedreven bak, bekroond met discuswerper 925/000, ca. 28gr. L.: 12cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Startprijs 60 EUR

Drie delen zilver: 1x mooi bewerkt zilveren zoutvaatje (6cm.) met glazen inzet, 1x Hollands gekeurde zilveren druppelvanger en 1x 2e gehalte zilveren kandelaartje (7cm.) met bloemmotief-rand. Cond.: G

Zilveren sleef ca. 1840
Startprijs 120 EUR

Antieke handgemaakte zilveren sleef (soep-bowllepel) met ebbenhouten steel waarop ivoren knop, 835/000, vergulde binnenbak, begin 19e eeuw. L. 39cm., Cond.:U

Plated koffiepot
Resultaat: 45 EUR

Puntgave plated koffiepot (model kardinaal) met scharnierend deksel H.:24cm. Cond.: U

Zilveren suikerschep
Startprijs 30 EUR

Antieke Hollands zilveren suikerschep met gegraveerde steel en bak 835/000 grootkeur, MT: onduidelijk, jaarletter V: 1855, ca. 8gr. L.: 9,5cm. Cond.: U

2 Suikertangen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren suikertangen,800/000 ( waarschijnlijk Frankrijk) 19/20e eeuw,1x met opengewwerkt floraal decor 11,5-16.5cm. Cond.: R-G Samen ca. 110gr.

2 Zilv. pepermuntdoosjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Hollands zilveren pepermuntdoosjes, 835/000 Grootkeur, een MT.onleesbaar, 1827, de andere Cornelis van Dam, Schoonhoven, Jaarletter: G: 1816, ø 5 en 4.5cm., samen ca. 53gr.

Zilveren bekertje
Startprijs 120 EUR

Zilveren bekertje op voet met bladmotief op voet en bekerrand, Wien 1819, Mt.Th.Silber. (Oostenrijks belastingstempel) 835/000, ca. 107gr. 11xø6cm. Cond.: U

Brandewijnkom
Startprijs 400 EUR

Hollands zilveren gelobde brandewijnkom met dolfijn handgrepen 2e gehalte grootkeur 835/000. Minervakopje M: Schoonhoven, jaarletter S: 1978, MT: onduidelijk, ca. 245gr. 22x14x9cm. Cond.: U

Kristallen bonbonniere
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonniere (ø16cm.) met diamantslijpsel en gefacceteerde knoop op zilveren (835/000) voet (ø9cm.) met dubbele parelrand. Mr. A. Fontané & J. van Hoorn - Amsterdam ca. 1890

3 Delen zilv. bestek
Resultaat: 35 EUR

Drie-delig zilveren kavel: 1x Hollands zilveren kindervorkje 835/000, 1939, 1x een zilveren kinder-eetschuifje 800/000 en 1x Hollands zilveren sardineschepje 835/000. Totaalgewicht ca. 53gr. Cond.: U

Zilveren nootmuskaatdoosje
Startprijs 275 EUR

Uniek antiek Hollands zilveren strooidoosje met deksel en scharnierend 3/4 dekseltje aan de onderkant (zie Wittewaal), MT: Egbertus Tulleners, Leeuwarden, 2e helft 1800, 22xø25mm. ca. 21gr. Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 130 EUR

Zilveren (835/000) loddereindoosje met opgehoogd deksel voorzien van ruitvormen met bloemen, stippen en een hartvormig wapenschildje. Mr. Adrinaus Kooiman - Schoonhoven anno 1841

2 Strooiers
Startprijs 70 EUR

Stel Engelse zilveren strooiers met glazen interieur en schroefdop, 925/000 ca. 11,5xø4,5cm. Cond.: U

Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 180 EUR

Kralentasje aan bewerkte zilveren beugel met draaghaak, Hollands 835/000. Beugelbreedte 11.5cm., Cond.:U

Kristallen bakje, zilv. hengsel
Resultaat: 35 EUR

Rond kristallen bakje met gecontourneerde rand met Hollands zilveren hengsel, bewerkt met parelrand, Amsterdam 1914, ø9cm. Cond.: UJ

Zilveren schaal
Startprijs 120 EUR

Rond zilveren ajourgezaagde kom met geschulpte rand en dolfijnmotieven, 800/000, 6xø17cm., Ca. 187gr., Cond.:U

3 Zilveren vaasjes
Startprijs 50 EUR

Drie Hollands zilveren vaasjes waarvan de grootste met jaarletter X: 1932, MT: van Kempen. Allen 835/000, H.: 12cm. , 14cm. en 15cm. Cond.: U

Diverse plated schalen
Resultaat: 40 EUR

Twaalf delen oud plated 20e eeuw: presenteerschalen, sauskom etc. 24x51cm. Cond.: R-G

Zilveren bekertje
Startprijs 100 EUR

Zilveren beker op voet met vergulde binnenkant, (1e helft 20e eeuw) 800/000, ca. 86gr. 11xø7cm. Cond.: U

Theebus met zilver
Startprijs 95 EUR

Kristallen theebus met Hollands zilveren kraag en dop, met dubbele parelrand 835/000. H. 12xø 6.5cm., Cond.:U

5 Onderzetters, zilver
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude glazen onderzetters met zilveren omranding ca. 1930 in goede staat 2xø10cm.

Grote fotolijst
Resultaat: 120 EUR

Grote zilveren835/000 fotolijst met geschulpte binnenrand, 21,5x27cm. Cond.: G

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 90 EUR

Taps toelopende 18e eeuwse zilveren (835/000) naaldenkoker met handgravure en schroefdop met naaminscriptie. Gemerkt aan de binnenzijde. Toegeschreven aan Mr. A. Bout Amsterdam ca. 1800.

Olielampje + Portemonnee
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren olielampje (6cm.) 835/000 en een petit-point beursje met zilveren beugeltje (6,5cm.) Cond.: U

Zilveren slabestek
Resultaat: 90 EUR

Slabestek met zilveren jugendstil heften, in etui. 800/000 L. ca. 25cm., Cond.:U

2 Delen plate
Startprijs 40 EUR

Twee delen plated: 1x ijsemmer met hengsel 12xø11cm. en 1x sauskom op 3 pootjes 11x15x7cm. Cond.: U

Fotolijstje
Resultaat: 60 EUR

Rechthoekig bewerkt zilveren 925/000, fotolijstje met fluwelen achterkant,, ca. 8x12cm., Cond.:U

Zilveren orchidee-vaas
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollands zilveren orchidee-vaas 835/000 H.: 18cm. Cond.: U

Zilv. bonbonmandje
Startprijs 90 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met parelrand, 835/000, MT: van Kempen en Begeer, ca. 123gr. 16x11x5cm. Cond.: U

Bonbonschaal
Startprijs 60 EUR

Kristallen bonboncoupe op Hollands zilveren voet, 835/000, MT: onduidelijk 10xø13cm. Cond.: U

Kristallen bonbonschotel
Resultaat: 90 EUR

Antieke geslepen kristallen bonbonschotel met omgeslagen rand, voorzien van amandelslijpsel en op stervormige voet. Fraai gevormde (floraal) ajourgezaagde zilveren (835/000) hengsel. Mr. A.H. der Kind...

Boterstolp, zilv. knop
Startprijs 65 EUR

Amandelgeslepen boterstolp met zilveren montuur ca. 1860 (minimale chip) 15xø17cm. Cond.: G

Mergboor
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollands zilveren mergboor 835/000 Grootkeur MT.: Joh.Curvers, Rotterdam Jaarletter B: 1836, ca. 64gr., L.21cm., Cond.:U

Zilveren beker
Resultaat: 80 EUR

Duits zilveren herinneringsbeker met handgegraveerde inscriptie "Die Regierungstischgesellschaft" 1911 usw. 800/000, 9xø5cm., ca. 95gr. Cond.:U

Parfumflesje, goud
Startprijs 80 EUR

Antiek kristallen parfumflacon met glazen stopje en Hollands gekeurde 14 karaats (585/000) gouden dop en kraag, H.: 8,5cm. Cond.: U

Zilveren geurdoosje
Startprijs 40 EUR

Zilveren ovaalvormig filigrain doosje, buitenlandse makelij ca. 10gr. 4x3x1,5cm. Cond.: R

Zilveren handspiegel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren handspiegel, gegraveerd en ajourgezaagde spiegelhand waarin oud belastingstempel "J" 11x28cm. Cond.: U

Kristallen tafelset
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen tafelset bestaande uit 2 fraaie geslepen schaaltjes op zilveren (835/000) voeten. Geheel geplaatst op zwart houten basement op 4 ivoren pootjes. Fraaie zilveren (835/000) krulgreep...

Kassstolp, zilv. dop
Startprijs 70 EUR

Kristallen kaasstolp , olijfslijpsel met Hollands zilveren dop 835/000 18xø12cm. (kleine chips)

Zilveren wapenschaal
Startprijs 80 EUR

Zilveren wapenbordje met gecontourneerde rand, 835/000, ø 12cm., ca. 77gr., Cond.:U

6 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 6 delen zilver: antiek tasbeugeltje, jaarletter K: 1869 en 4 servetbanden en een vingerdoekring 800-835/000 ca. 145gr. (samen) Cond.: U

Zilveren zoutvaatje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren zoutvaatje met glazen binnenbakje en ivoren lepeltje Cond.: U

Zilveren borstelset
Startprijs 75 EUR

Antiek Hollands zilveren borstelset met handspiegel, 925/000 grootkeur, jaarletter H: 1917, MT: Dirk en Isaak Vos & Schoorl Haarlem (spiegel: ø13cm. L.: 24,5cm.) Cond.: U

Kristallen odeurflacon
Startprijs 80 EUR

Fraai geslepen kristallen odeurflacon compleet met binnenstopje en 835/000 zilveren montuur met dop, voorzien van stippel- en stergraveringen. Nederlands gekeurs, ca. 1870. H. 8.5cm.

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 140 EUR

Antieke Hollands zilveren naaldenkoker met monogram op lakstempel aan onderzijde, 835/000, 18e eeuws. L. 9.5cm., ca. 19gr., Cond.:G

2 Doosjes met zilv. dop
Resultaat: 40 EUR

Twee ronde kristallen doosjes met zilveren deksel en gecontourneerde opleg, voorzien van oud belastingteken "V", 835/000, 6xø7,5cm. Cond.: U

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 25 EUR

Zilveren (835/000) natfruitschep met ronde ajourgezaagde bak en fraaie steel, bekroond door een zg. driemaster VOC schip, Nederlands gekeurd ca. 1900.

2 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren gelegenheidslepels met getorste steel, bekroond met dubbelzijdig medaillon, 800/000 buitenlandse makelij ca. 127gr. Cond.: U

Zilveren parfumflacon
Resultaat: 100 EUR

Zilveren met bloem versierde parfumflacon met afschroefbaar schenktuit, waarop vredesduif, staande op bladmotief voet. 835/000, 14xø5cm., Ca. 93gr.,

5 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Vijf Hollands zilveren theelepels met parelrand ca. 1880, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 80gr. Cond.: U

2 Zilveren kwastlepels
Resultaat: 25 EUR

Stel zilveren (835/000) kwastlepels met getorste stelen en ronde bolle knoppen. Mr. G.C. Reeser - 's Gravenhage anno 1899

Zilveren soeplepel
Startprijs 200 EUR

Gave Amsterdamse zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk L.: 32cm. ca. 168gr. Cond.: U

Zilveren slacouvert
Startprijs 75 EUR

Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.

10 Delen zilv. bestek
Startprijs 60 EUR

Kavel met tien delen zilver (allen met hetzelfde bloemmotief): 2 messen, notenkraker en 7 theelepels 800/000 (vermoedelijk Frankrijk). Zilvergewicht (exclusief 1 mes en notenkraker) ca. 167gr. Cond.: ...

Zilveren tafelbel
Resultaat: 340 EUR

Handgegraveerde Haarlemse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, 835/000, Grootkeur, jaarletter: V:1855, H. 17cm., Cond.:G

2 Asbakken
Startprijs 30 EUR

Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U

Zilveren kinderbeker
Startprijs 70 EUR

Antiek zilveren kinderbeker,( doopbeker) 2e helft 19e eeuw, Meester: J.Friedrich Garland 1798-1867, Keurmeester: J.C.S. Kessner en Ch.F.Deppe,835/000, ca. 56gr. H.: 7cm. Cond.: G

4 Zilveren asbakjes
Startprijs 40 EUR

Vier Hollands zilveren asbakjes met diverse typische Hollandse voorstellingen, 835/000 ca. 1940, ca. 120gr. ø6,5cm.

4 Zilveren theelepels
Startprijs 35 EUR

Vier antieke Hollands zilveren theelepels, MT: Pieter Suur Den Haag ca. 1870, ca. 22gr. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Startprijs 70 EUR

Zilveren sigaretten etui met bandelwerk sierrand aan beide zijden, 900/000, ca. 117gr., 10x8x1cm., Cond.:U

Zilveren tafelborstel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse zilveren tafelschuiver met gedreven voorstelling en ophangoog 835/000 (grootkeur), MT: J.H.W. Visser Steenwijk begin 1900, 10,5x8cm. Cond.: U

Zilveren schaal
Resultaat: 70 EUR

Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 85 EUR

Antiek zilveren ajourgezaagd bonbonmandje op 4 pootjes met strikvormige greepjes, 800/000, voorzien van een V keur (buitenlandse werken) ca. 103gr. 16,5x8,5x6cm. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren sigaretten etui met inscriptie aan binnenkant "Helmut 12.3.1950".835/000, minimaal 112gr., 9x8x1cm., Cond.:U

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren doosjes waarvan één met scharnierend deksel en voorzien van cartouches 835/000 (1x rond model en 1x terrinevormig), samen 24gr. ø3cm. Cond.: G

Zilveren mergboor
Resultaat: 48 EUR

Hollands zilveren mergboor van B.H. Driesen te Utrecht, jaarletter Z: 1934, ca. 40gr. L.: 21cm. Cond.: U

Zilveren suikertang, groot
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U

Zilveren pennenhouder
Resultaat: 220 EUR

Zilveren zuilvormige pennenhouder op vierkante voet, 925/000 Bulgari, ca. 345gr. 12xø5,5cm. Cond.: U

Zilveren sleef
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren sleef (soeplepel) met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U