Twee zilveren specerijenbakjes op 3 pootjes met verschillend bloemmotief, Hollands 835/000 grootkeur, jaarletters 1929/1930, ca. 89gr. 4xø5,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren suikerschep met agathen steel 835/000 ca. 1880. MT: Daniël Stomps Schoonhoven en 1x Theeduim 925/000 Grootkeur, jaarletter F: 1940, MT: Bonebakker & Zoon Amsterdam, ca. 23gr. Cond.: ...
Grote ovale zilveren 925/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....
Zware kristalgeslepen karaf met silver plated kraag 35xø10cm. Cond.: U
Kavel divers plated 20e eeuw o.a: servetringen, taartschep, vorken, lepels, aansteker en brievenopener 5-21cm. Cond.: G
Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Zilveren (835/000) montuur met fraaie gedreven dop met knopje.
Stel sterling zilveren kandelaartjes met dubbele filetrand, 925/000, MT: Nubar, ca. 93gr. (samen) 9xø6cm. Cond.: U
Bijzonder zilveren (835/000) lodderein- of sponzendoosje in de vorm van een laars, voorzien van florale graveringen. Mr. Huibrecht van der Aa - Schoonhoven ca. 1870.
Drie kristallen karaffen met zilveren monturen: 1x whiskykaraf met beschadigde hals 22xø10cm., 1x karaf met zilveren kraag en stop (halsbeschadiging) 35xø13cm. en 1x ronde karaf 14xø11cm. Cond.: R
Zilveren cachet, 835/000 met florale motieven rondom, ca. 43gr. H.: 8,5cm. Cond.: U
Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.
Antiek Hollands zilveren suikerschepje, handgegraveerd. 2e gehalte grootkeur, jaarletter C: 1862, MT: Jan van der Velden Amsterdam ca. 10gr. + 1x bakelieten bakje met Hollands zilveren rand 835/000, M...
Antiek zilveren roomkan, versierd met filetranden en brede schenktuit 835/000, MT: Verschuur, ca. 194gr. (gerestaureerd aan oor) 13x6,5x11cm.
Zilveren biedermeier klontjestang met binnenvergrendeling en vergulde klauwtjes, gravering op de zijkant F.M., zilver: (12 lot/750/000) L. 16cm., ca. 52gr., Cond.:U
Zilveren ovaal presenteerblaadje met gecontourneerde rand, 835/000 ca. 200gr. 24x18,5cm. Cond.: U
Kristallen loddereinflesje met Hollands gouden dop en kraag, op voetje. H. 11cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren brillenkoker, 2e gehalte Grootkeur, 835/000, Jaarletter: I: 1868, MT.: J.F.van Dijk, Kollum, ca. 58gr., 13x3.5x1.5cm., Cond.:U
Kristalgeslepen coupe op zilveren voet met bladrandversiering, Z1: 925/000, 16,5x10cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren tasbeugel aan ketting met oud-Hollands bewerkte voorstellingen, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: K: 1920, MT.: J.Rikkoert, Schoonhoven, ca. 180gr., Beugelbreedte 20cm.Cond.:...
Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U
Zilveren tabaksdoos met opgehoogde bovenkant, gecontourneerde rand en graveerwerk (o.a. 2 paarden), MR: Van der Meulen - Joure anno 1979, 835/000, 13x7,5x2,5cm. ca. 167gr.
Mooie Haags zilveren dienblad met 2 open handgrepen en dubbele filetrand 2e gehalte grootkeur 835/000, MT: Zilverfabriek Voorschoten in Voorschoten, ca. 835gr. 41x28cm. Cond.: G
Hollands zilveren theezeef met parelrand en ivoren heft ø5cm. Cond.: U
Zilveren 18e eeuwse zilveren huwelijkslepel met accoladevormige steel. Voorzijde met gegraveerd wapenschild en achterzijde met inscriptie H.L. 1773
Antieke Hollandse bijbel uit 1832, Het Nieuwe testament, met dubbele zilvern sloten, Jaarletter: K: 1844, MT.: J.H.van Doof, Schoonhoven. 15x9x5cm., Cond.:G
Zilveren roomlepel (keuren zie K. Citroen) met gedreven bak, bekroond met discuswerper 925/000, ca. 28gr. L.: 12cm. Cond.: U
Drie delen zilver: 1x mooi bewerkt zilveren zoutvaatje (6cm.) met glazen inzet, 1x Hollands gekeurde zilveren druppelvanger en 1x 2e gehalte zilveren kandelaartje (7cm.) met bloemmotief-rand. Cond.: G
Antieke handgemaakte zilveren sleef (soep-bowllepel) met ebbenhouten steel waarop ivoren knop, 835/000, vergulde binnenbak, begin 19e eeuw. L. 39cm., Cond.:U
Puntgave plated koffiepot (model kardinaal) met scharnierend deksel H.:24cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren suikerschep met gegraveerde steel en bak 835/000 grootkeur, MT: onduidelijk, jaarletter V: 1855, ca. 8gr. L.: 9,5cm. Cond.: U
Twee zilveren suikertangen,800/000 ( waarschijnlijk Frankrijk) 19/20e eeuw,1x met opengewwerkt floraal decor 11,5-16.5cm. Cond.: R-G Samen ca. 110gr.
Twee antieke Hollands zilveren pepermuntdoosjes, 835/000 Grootkeur, een MT.onleesbaar, 1827, de andere Cornelis van Dam, Schoonhoven, Jaarletter: G: 1816, ø 5 en 4.5cm., samen ca. 53gr.
Zilveren bekertje op voet met bladmotief op voet en bekerrand, Wien 1819, Mt.Th.Silber. (Oostenrijks belastingstempel) 835/000, ca. 107gr. 11xø6cm. Cond.: U
Hollands zilveren gelobde brandewijnkom met dolfijn handgrepen 2e gehalte grootkeur 835/000. Minervakopje M: Schoonhoven, jaarletter S: 1978, MT: onduidelijk, ca. 245gr. 22x14x9cm. Cond.: U
Geslepen kristallen bonbonniere (ø16cm.) met diamantslijpsel en gefacceteerde knoop op zilveren (835/000) voet (ø9cm.) met dubbele parelrand. Mr. A. Fontané & J. van Hoorn - Amsterdam ca. 1890
Drie-delig zilveren kavel: 1x Hollands zilveren kindervorkje 835/000, 1939, 1x een zilveren kinder-eetschuifje 800/000 en 1x Hollands zilveren sardineschepje 835/000. Totaalgewicht ca. 53gr. Cond.: U
Uniek antiek Hollands zilveren strooidoosje met deksel en scharnierend 3/4 dekseltje aan de onderkant (zie Wittewaal), MT: Egbertus Tulleners, Leeuwarden, 2e helft 1800, 22xø25mm. ca. 21gr. Cond.: U
Zilveren (835/000) loddereindoosje met opgehoogd deksel voorzien van ruitvormen met bloemen, stippen en een hartvormig wapenschildje. Mr. Adrinaus Kooiman - Schoonhoven anno 1841
Stel Engelse zilveren strooiers met glazen interieur en schroefdop, 925/000 ca. 11,5xø4,5cm. Cond.: U
Kralentasje aan bewerkte zilveren beugel met draaghaak, Hollands 835/000. Beugelbreedte 11.5cm., Cond.:U
Rond kristallen bakje met gecontourneerde rand met Hollands zilveren hengsel, bewerkt met parelrand, Amsterdam 1914, ø9cm. Cond.: UJ
Rond zilveren ajourgezaagde kom met geschulpte rand en dolfijnmotieven, 800/000, 6xø17cm., Ca. 187gr., Cond.:U
Drie Hollands zilveren vaasjes waarvan de grootste met jaarletter X: 1932, MT: van Kempen. Allen 835/000, H.: 12cm. , 14cm. en 15cm. Cond.: U
Twaalf delen oud plated 20e eeuw: presenteerschalen, sauskom etc. 24x51cm. Cond.: R-G
Zilveren beker op voet met vergulde binnenkant, (1e helft 20e eeuw) 800/000, ca. 86gr. 11xø7cm. Cond.: U
Kristallen theebus met Hollands zilveren kraag en dop, met dubbele parelrand 835/000. H. 12xø 6.5cm., Cond.:U
Vijf oude glazen onderzetters met zilveren omranding ca. 1930 in goede staat 2xø10cm.
Grote zilveren835/000 fotolijst met geschulpte binnenrand, 21,5x27cm. Cond.: G
Taps toelopende 18e eeuwse zilveren (835/000) naaldenkoker met handgravure en schroefdop met naaminscriptie. Gemerkt aan de binnenzijde. Toegeschreven aan Mr. A. Bout Amsterdam ca. 1800.
Hollands zilveren olielampje (6cm.) 835/000 en een petit-point beursje met zilveren beugeltje (6,5cm.) Cond.: U
Slabestek met zilveren jugendstil heften, in etui. 800/000 L. ca. 25cm., Cond.:U
Twee delen plated: 1x ijsemmer met hengsel 12xø11cm. en 1x sauskom op 3 pootjes 11x15x7cm. Cond.: U
Rechthoekig bewerkt zilveren 925/000, fotolijstje met fluwelen achterkant,, ca. 8x12cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren orchidee-vaas 835/000 H.: 18cm. Cond.: U
Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met parelrand, 835/000, MT: van Kempen en Begeer, ca. 123gr. 16x11x5cm. Cond.: U
Kristallen bonboncoupe op Hollands zilveren voet, 835/000, MT: onduidelijk 10xø13cm. Cond.: U
Antieke geslepen kristallen bonbonschotel met omgeslagen rand, voorzien van amandelslijpsel en op stervormige voet. Fraai gevormde (floraal) ajourgezaagde zilveren (835/000) hengsel. Mr. A.H. der Kind...
Amandelgeslepen boterstolp met zilveren montuur ca. 1860 (minimale chip) 15xø17cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren mergboor 835/000 Grootkeur MT.: Joh.Curvers, Rotterdam Jaarletter B: 1836, ca. 64gr., L.21cm., Cond.:U
Duits zilveren herinneringsbeker met handgegraveerde inscriptie "Die Regierungstischgesellschaft" 1911 usw. 800/000, 9xø5cm., ca. 95gr. Cond.:U
Antiek kristallen parfumflacon met glazen stopje en Hollands gekeurde 14 karaats (585/000) gouden dop en kraag, H.: 8,5cm. Cond.: U
Zilveren ovaalvormig filigrain doosje, buitenlandse makelij ca. 10gr. 4x3x1,5cm. Cond.: R
Zilveren handspiegel, gegraveerd en ajourgezaagde spiegelhand waarin oud belastingstempel "J" 11x28cm. Cond.: U
Geslepen kristallen tafelset bestaande uit 2 fraaie geslepen schaaltjes op zilveren (835/000) voeten. Geheel geplaatst op zwart houten basement op 4 ivoren pootjes. Fraaie zilveren (835/000) krulgreep...
Kristallen kaasstolp , olijfslijpsel met Hollands zilveren dop 835/000 18xø12cm. (kleine chips)
Zilveren wapenbordje met gecontourneerde rand, 835/000, ø 12cm., ca. 77gr., Cond.:U
Kavel met 6 delen zilver: antiek tasbeugeltje, jaarletter K: 1869 en 4 servetbanden en een vingerdoekring 800-835/000 ca. 145gr. (samen) Cond.: U
Zilveren zoutvaatje met glazen binnenbakje en ivoren lepeltje Cond.: U
Antiek Hollands zilveren borstelset met handspiegel, 925/000 grootkeur, jaarletter H: 1917, MT: Dirk en Isaak Vos & Schoorl Haarlem (spiegel: ø13cm. L.: 24,5cm.) Cond.: U
Fraai geslepen kristallen odeurflacon compleet met binnenstopje en 835/000 zilveren montuur met dop, voorzien van stippel- en stergraveringen. Nederlands gekeurs, ca. 1870. H. 8.5cm.
Antieke Hollands zilveren naaldenkoker met monogram op lakstempel aan onderzijde, 835/000, 18e eeuws. L. 9.5cm., ca. 19gr., Cond.:G
Twee ronde kristallen doosjes met zilveren deksel en gecontourneerde opleg, voorzien van oud belastingteken "V", 835/000, 6xø7,5cm. Cond.: U
Zilveren (835/000) natfruitschep met ronde ajourgezaagde bak en fraaie steel, bekroond door een zg. driemaster VOC schip, Nederlands gekeurd ca. 1900.
Twee zilveren gelegenheidslepels met getorste steel, bekroond met dubbelzijdig medaillon, 800/000 buitenlandse makelij ca. 127gr. Cond.: U
Zilveren met bloem versierde parfumflacon met afschroefbaar schenktuit, waarop vredesduif, staande op bladmotief voet. 835/000, 14xø5cm., Ca. 93gr.,
Vijf Hollands zilveren theelepels met parelrand ca. 1880, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 80gr. Cond.: U
Stel zilveren (835/000) kwastlepels met getorste stelen en ronde bolle knoppen. Mr. G.C. Reeser - 's Gravenhage anno 1899
Gave Amsterdamse zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk L.: 32cm. ca. 168gr. Cond.: U
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Kavel met tien delen zilver (allen met hetzelfde bloemmotief): 2 messen, notenkraker en 7 theelepels 800/000 (vermoedelijk Frankrijk). Zilvergewicht (exclusief 1 mes en notenkraker) ca. 167gr. Cond.: ...
Handgegraveerde Haarlemse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, 835/000, Grootkeur, jaarletter: V:1855, H. 17cm., Cond.:G
Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U
Antiek zilveren kinderbeker,( doopbeker) 2e helft 19e eeuw, Meester: J.Friedrich Garland 1798-1867, Keurmeester: J.C.S. Kessner en Ch.F.Deppe,835/000, ca. 56gr. H.: 7cm. Cond.: G
Vier Hollands zilveren asbakjes met diverse typische Hollandse voorstellingen, 835/000 ca. 1940, ca. 120gr. ø6,5cm.
Vier antieke Hollands zilveren theelepels, MT: Pieter Suur Den Haag ca. 1870, ca. 22gr. Cond.: U
Zilveren sigaretten etui met bandelwerk sierrand aan beide zijden, 900/000, ca. 117gr., 10x8x1cm., Cond.:U
Antieke Hollandse zilveren tafelschuiver met gedreven voorstelling en ophangoog 835/000 (grootkeur), MT: J.H.W. Visser Steenwijk begin 1900, 10,5x8cm. Cond.: U
Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G
Antiek zilveren ajourgezaagd bonbonmandje op 4 pootjes met strikvormige greepjes, 800/000, voorzien van een V keur (buitenlandse werken) ca. 103gr. 16,5x8,5x6cm. Cond.: U
Zilveren sigaretten etui met inscriptie aan binnenkant "Helmut 12.3.1950".835/000, minimaal 112gr., 9x8x1cm., Cond.:U
Twee zilveren doosjes waarvan één met scharnierend deksel en voorzien van cartouches 835/000 (1x rond model en 1x terrinevormig), samen 24gr. ø3cm. Cond.: G
Hollands zilveren mergboor van B.H. Driesen te Utrecht, jaarletter Z: 1934, ca. 40gr. L.: 21cm. Cond.: U
Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U
Zilveren zuilvormige pennenhouder op vierkante voet, 925/000 Bulgari, ca. 345gr. 12xø5,5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren sleef (soeplepel) met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U