Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren roomkan
Startprijs 80 EUR

Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U

2 Zilveren schaaltjes
Startprijs 40 EUR

Twee Hollands zilveren schaaltjes ca. 1950 met gecontourneerde rand, 835/000, MT: J. Schoorl en Zingen Amsterdam/Santpoort, ca. 103gr. 8x9cm. Cond.: U

Thora pointer
Resultaat: 120 EUR

Carneolen thora-pointer met zilveren appliques en turkoois- steentjes, L.: 16cm. Cond.: U

2 Zilveren kaviaarlepeltjes
Resultaat: 25 EUR

Bijzonder stel zilveren kaviaarlepeltjes met deels getorste stelen en met knoppen (onduidelijke merken)

2 Zilv. pepermuntdoosjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Hollands zilveren pepermuntdoosjes, 835/000, een met schelpmotief, Jaarletter: X: 1932 en een gegraveerde met geschulpte rand, Jaarletter: T: 1853, ca. ø 5cm., samen ca. 47gr., Cond.:G

Verzilverd theebusje
Startprijs 160 EUR

Mooi silver-plated antiek busje met deksel, compleet versierd met leliemotieven, 10xø9cm. Cond.: G

4-Delig servies
Startprijs 850 EUR

Chique Hollands zilveren theeservies: Empire trekpotje met houten greep en knop, suikerbak met 2 grepen, roomkan en lepelvaasje. 2e Gehalte grootkeur, jaarletter V, MT: Kempen, Begeer & Vos Den Bosch/...

Zilv. karaf, rookglas
Startprijs 160 EUR

Rookglazen karaf met zilveren voet, schenktuit en handgreep, 800/000 glas ø 12cm., H. 24cm., Cond.:U

Zilveren schaal, Shilling
Resultaat: 100 EUR

Handgedreven zilveren schaal met Shilling-muntstuk uit 1752 1e gehalte 935/000 Lübeck Duitsland, ca. 364gr. ø23cm. Cond.: G

Zilveren miniatuurvaasje
Startprijs 35 EUR

Antiek zilveren miniatuurvaasje ca. 6gr. Cond.: U

Zilveren roomstel
Startprijs 160 EUR

Zilveren roomstel op dienblad met gedraaide gelobde motieven 800/000, buitnelandse fabrikaat ca. 285gr. (dienblad ovaal 26x16cm.) Cond.: R

2 Ronde pillendoosjes
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren pillendoosjes met scharnierend deksel, waarop filigrain en groene half-edelsteen, Z1 gekeurd 925/000, 5,5xø5cm. Cond.: U

Zilveren sleef ca. 1860
Startprijs 150 EUR

Antieke handgemaakte zilveren biedermeier sleef (soep-bowllepel) met houten steel , (1845), L.44cm.

Zilveren theezeef
Resultaat: 60 EUR

Bijzondere zilveren theezeef met bijbehorend lekbakje, gehamerd met gecontourneerde randen. 835/000 Buitenlandse makelij. Theezeefje ø10,5cm. en lekbakje ø7,5cm. Cond.: U

Lepeldoos met 6 lepels
Startprijs 50 EUR

Fraaie notenhouten lepeldoos met 6 zilveren (835/000) theelepeltjes, getorste stelen met floraal gegraveerde hanekamheften. Mr. W. Kruyt - Schoonhoven ca. 1900

Oosterse koker
Resultaat: 50 EUR

Oosterse zilveren koker met afneembaar deksel aan ketting. Bezet met half-edelstenen, 22,5xø3cm. ca. 82gr. Cond.: U

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 290 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...

Buikdans-ceintuur
Startprijs 150 EUR

Plated ceintuur voor buikdanseres met voorstuk. Halve bolvormige schakels verbonden met jasseronketting, L.: 88cm. Cond.: G

Zilveren ceintuur
Startprijs 250 EUR

Zilveren schakelceintuur met Oosterse motieven op gevlochten Milanese schakels, L.: 73cm. Cond.: G

Zilveren ceintuur
Startprijs 200 EUR

Zilveren schakelceintuur met verlengstuk. Bevat Oosterse motieven op gevlochten Milanese schakels, L.: 71cm. Cond.: G

Zilveren schaal
Resultaat: 120 EUR

Djokja zilveren schaal op pompoenpoten met gedreven florale motieven, 800/000, ca. 489gr. 31x23x7cm. Cond.: G

Zilv. servies in koffer
Startprijs 850 EUR

Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...

Flacon met dop
Startprijs 90 EUR

Glazen flacon met zilveren kraag en dop 3e gehalte 800/000 13xø6,5cm. Cond.: G

Inktstel
Startprijs 180 EUR

Antiek Hollands inktstel met kristallen flacons, zilveren doppen, voet en penhouders + kroontjespen, op zwart basement waaronder vier bolpootjes. L. 13cm., Cond.: R/G