Twee antieke Hollands zilveren pepermuntdoosjes, 835/000, een met schelpmotief, Jaarletter: X: 1932 en een gegraveerde met geschulpte rand, Jaarletter: T: 1853, ca. ø 5cm., samen ca. 47gr., Cond.:G
Twee zilveren pillendoosjes met scharnierend deksel, waarop filigrain en groene half-edelsteen, Z1 gekeurd 925/000, 5,5xø5cm. Cond.: U
Plated ceintuur voor buikdanseres met voorstuk. Halve bolvormige schakels verbonden met jasseronketting, L.: 88cm. Cond.: G
Zilveren schakelceintuur met Oosterse motieven op gevlochten Milanese schakels, L.: 73cm. Cond.: G
Zilveren schakelceintuur met verlengstuk. Bevat Oosterse motieven op gevlochten Milanese schakels, L.: 71cm. Cond.: G
Glazen flacon met zilveren kraag en dop 3e gehalte 800/000 13xø6,5cm. Cond.: G