Antieke bijbel, 1870, met bruin fluwelen buitenzijde en prachtig uitgewerkt gouden bijbelslot. 9x5.5x15.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren gesp, gemaakt van antiek bijbelslot, 835/000, Jaarletter: I: 1818, ca. 53gr., 10x7cm., Cond.:U
Engels sterling zilveren peper-en zoutstel met glazen binnenkant en schroefdop, Z1 gekeurd 925/000, 7.5xø4.5cm.,
Zes Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel, opengewerkt bovengedeelte van de steel, 835/000, jaarletter H: 1942, MT: C. Schoorl Amsterdam, ca. 76gr. Cond.: U
Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U
Drie delig wildgarnituur met zilveren grepen. Aanzetstaal is Hollands gekeurd. Cond.:G
Porseleinen tondeldoos met zilveren hengsel, dop en 3 bolpootjes 835/000 midden 19e eeuw, MT: Gerrit van Ewijck Schoonhoven 10xø7cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter Q: 1900 ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U