Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren houder
Startprijs 150 EUR

Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G

Kristallen strooibus
Startprijs 50 EUR

Vierkante geslepen kristallen strooibus met zilveren (835/000) montuur met dop voorzien van fraaie knop, Birmingham anno 1922

Blauw bijbeltje, gouden slot
Startprijs 240 EUR

Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboek slot. 9x5x15cm., Cond.:U

Bruin bijbeltje, gouden slot
Startprijs 300 EUR

Antieke bijbel, 1870, met bruin fluwelen buitenzijde en prachtig uitgewerkt gouden bijbelslot. 9x5.5x15.5cm., Cond.:U

Kristallen lepelvaasje + lepels
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje met diverse slijpsels en een zilveren (835/000) bovenrand met parelrand. Mr. C.J. Begeer - Utrecht ca. 1900. Vaasje is voorzien van 5 diverse zilveren (835/000) lepeltj...

Zilveren gesp
Startprijs 70 EUR

Hollands zilveren gesp, gemaakt van antiek bijbelslot, 835/000, Jaarletter: I: 1818, ca. 53gr., 10x7cm., Cond.:U

Grote natfruitlepel
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak en puntfilet, 2e gehalte grootkeur, jaarletter Y: 1933, MT: B.H. Driesen Utrecht. ca. 79gr. L.: 22cm. Cond.: U

Gesp met voorstelling
Startprijs 110 EUR

Zilveren ceintuurgreep met inhaak en scharnierend gedeelte, Oosterse voorstelling 835/000, ca. 126gr. 14,5x8cm. Cond.: U

Zilv. peper&zout stel
Startprijs 60 EUR

Engels sterling zilveren peper-en zoutstel met glazen binnenkant en schroefdop, Z1 gekeurd 925/000, 7.5xø4.5cm.,

Beugel en kurk
Resultaat: 40 EUR

Kavel zilver: 1x Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter A: 1860, MT: Anne Brandsma Drachten en zilveren wijnsierkurk 800/000, Beugel is ca. 35gr. (15cm.) Cond.: U

4x Deens kristal
Resultaat: 150 EUR

Vier delen Deens kristal bestaande uit: 2 geslepen karaffen waarvan 1 met signatuur aan de onderkant en zilveren (925/000) monturen. Sterling Denmark en platte stoppen met zilveren (925/000) ornament ...

7 Lepeltjes in glas
Startprijs 60 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel, opengewerkt bovengedeelte van de steel, 835/000, jaarletter H: 1942, MT: C. Schoorl Amsterdam, ca. 76gr. Cond.: U

Zilveren notenkraker
Resultaat: 30 EUR

Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U

Djokja schaaltje
Startprijs 60 EUR

Djoka zilveren schaaltje met breed gelobd bloemmotief-rand, 800/000 oud belastingstempel "J", ca. 105gr. 5xø15cm. Cond.: U

Zilveren vorkje
Startprijs 45 EUR

Antiek Hollands zilveren vorkje, MT: GZ. Joh. Gerritsen Amsterdam ca. 1900, ca. 23gr. Cond.: U

Metalen doos
Startprijs 110 EUR

Klein Oosters dekseldoosje met opgelegd filigrainwerk en turkoois-stenen, 6x4x3cm. Cond.: U

3-Delig wildgarnituur
Startprijs 70 EUR

Drie delig wildgarnituur met zilveren grepen. Aanzetstaal is Hollands gekeurd. Cond.:G

Zilveren klontentang + suikerschep
Startprijs 40 EUR

Zilveren (835/000) klontentang met puntfilet Mr. J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1880 en 1x zilveren (835/000) suikerschep met kolenschepbak en gegraveerde gecontourneerde steel

Olijflepel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.

Snuifdoosje
Startprijs 140 EUR

Antiek Hollands zilveren snuifdoosje met scharnierend deksel. Rondom gegraveerde versieringen 835/000 grootkeur, jaarletter X: 1882, MT: Jan Schijfsma Woudsend/Sneek, ca. 28gr. 4,5x3,5x4,5cm. Cond.: ...

Tondeldoosje
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen tondeldoos met zilveren hengsel, dop en 3 bolpootjes 835/000 midden 19e eeuw, MT: Gerrit van Ewijck Schoonhoven 10xø7cm. Cond.: G

Zilveren strooilepel
Startprijs 75 EUR

Antiek Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter Q: 1900 ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U

Kristallen beschuitbus
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en deksel met zilveren (835/000) knop. MR. J.H. Helweg - Amsterdam ca. 1870.

Fotolijstje
Startprijs 60 EUR

Zilveren fotolijstje, Jugendstil, met fluwelen achterzijde, 925/000 ca. 10x10cm., Cond.:U