Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren dop en cartouches op voet, gerestaureerd L.:10cm. Cond.: R
Theezeef compleet met lekbakje, gemerkt Gero Zilmeta en theekan met onderschotel gemerkt WMF en diverse keuren.
Twee verschillende botermessen met 800/000 zilveren heften met parelrand. L. 18cm.
Antiek groen glas, H. 12cm., op voet en met luchtbellen, voorzien van silver plated rand met floraal embleem met ridderhelm en wapenschild met initialen L.D. gemerkt WMF, ø 7cm.
Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.
Zilveren filigrain Riksja met passagier, 800/000 Ca. 48gr., 8cm., Cond.:U
Zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte haaksteel met fraaie zonnebloem. MT.: van Orden, Steenkist en Zweed, Haarlem ( 1946-1949) L. 15cm., ca. 18gr.
Twee antiek Hollandse zilveren miniaturen (strijkbout 4cm. en schemerlamp 5cm.) ca. 1930, 835/000, MT: B. Verhoogt Hoorn, ca. 25gr.
Oude plated hengselmand 1e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 18x24x7cm. Cond.: R-G
Zilveren 835/000 roomlepel met bladsteel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 18gr.
Zilveren 835/000 suikerschep, getorste steel bekroond door een apostel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. L.12cm., ca. 10gr.
Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.
Vier kristallen onderzetters met zilveren montuur met parelrand motief, 925/000, øca. 10cm., Cond.:G
Zilveren suikerschep 835/000, kolenschep model, bewerkte steel met bokkepoot. MT.: Pako, Rhenen anno 1950, L.11cm., ca. 16gr.
Zilveren theeschep 835/000, bak met afbeelding van schaatsende man en vrouw in duwslee, gevlochten steel bekroond door molen met draaiende wieken. Zaanlandse zilversmederij Haarlem ca. 1930. L. 7cm., ...
Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U
Zilveren servetband Hollands gekeurd ca. 15gr., en plated suikerschep kolenbak model. Cond.:U
Zilveen suikerschep 835/000 met vleugelbak en fraaie steel, bekroond met wapen van Zutphen, achterzijde met inscriptie: 10juli 1897-1932, L. 11cm., ca. 8gr.
Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.
Oude 12-delige koperen bewerkt servies bestaande uit 6 likeurkelken en 6-delige koffieset 10,5-22cm. Cond.: G
Zilveren 835/000 kinderlepel met ovale bak ( om kinderen te dwingen rechtshandig te eten) steel met puntfilet, Zilverfabriek Voorschoten ca. 1940, L.12cm., Ca. 28gr.
Twee vingerhoedjes, zilver 835/000. Een bewerkt met een bloemenrand en de andere met gegraveerde rand. Totaal ca 8,7 gr