Antieke Deens zilveren lepel met fraai gevormde steel, gemerkt Biereine Denmark Jaarletter: S. L. 17cm., ca. 52gr.
Zilveren vingerkom op voet, 835/000 met fraaie florale gedreven afbeelding. Nederlands gekeurd anno 1942, axø6cm.
Kristallen kaasstolp met onderschotel, rondom geëtste druivenranken met Hollands zilveren knop, 835/000. Stolp ø15cm., onderschotel is beschadigd
Zilveren etui/visitekaart houder 3e gehalte 7.5x9x1.5cm., ca. 79gr., Cond.:G
Zilveren 835/000 miniatuur ruiter te paard op ronde voet met kabelrand.