Antiek Fries zilveren zakmes, handgegraveerd aan beide zijden, 18e eeuw. L .ingeklapt 9cm., Cond.:U
Hollands zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel 835/000, Grootkeur Jaarletter: M:1947 MT.: Niekerk, Schoonhoven, 4.5x4.5x2cm., ca. 34gr.
Kleine Oosterse zilveren schenkkan, gehalte 925, in vitrine baklijst, 2e helft 20e eeuw. 42x35x7cm.
Miniatuur 835/000 zilveren papegaaienkooi met vogel, op gedraaide standaard en driekantige voet. Nederlands gekeurd anno 1977, H. 9cm.