Antiek kristallen parfumflacon met glazen stopje en Hollands gekeurde 14 karaats (585/000) gouden dop en kraag, H.: 8,5cm. Cond.: U
Antieke handgemaakte zilveren sleef met ebbenhouten steel met ivoren knop, 835/000, vergulde binnenbak, begin 19e eeuw. L. 39cm., Cond.:U
Antiek broodmes met niëllo zilveren heft, 835/000, 18e eeuw. L.ca. 26cm.
Ronde gedreven en gegraveerde 835/000 zilveren brandewijnkom met platte oren van 2 gekroonde leeuwen, op ronde voet met oude keuren en oude belastingkeur. 4xø13cm., ca. 157gr.
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, ajourgezaagd, met hengsel, op voet, versierd met knerren, 2e gehalte 835/000, Jaarletter: Z: 1834, MT.: onduidelijk, ca. 40gr., 9x8x4cm., Cond.:U
Antiek zilveren kinderbeker,( doopbeker) 2e helft 19e eeuw, Meester: J.Friedrich Garland 1798-1867, Keurmeester: J.C.S. Kessner en Ch.F.Deppe,835/000, ca. 56gr. H.: 7cm. Cond.: G
Russisch zilveren luciferdooshouder, 84 solotniks (8975/000). Binnenzijde verguld, buitenzijde rondom versierd met cloisonne. 6x4x2cm., totaal gewicht ca. 51gr. Cond.:U