Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gembercouvert
Startprijs 60 EUR

Zilveren 835/000 Art-deco gember-couvert met fraaie florale gematteerde graveringen in de bak en op de steelheften, gedraaide stelen. MT.: A.A.Graves-Kooiman, Schoonhoven, 1895, ca. 48gr.

Kaasschaaf
Startprijs 45 EUR

Kaasschaaf met 835/000 zilveren heft met puntfilet. Nederlands gekeurd , onduidelijk meesterteken met exportkeur.

Zilveren lampevoet
Resultaat: 76 EUR

Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U

Pateschep
Startprijs 60 EUR

Art-deco 835/000 zilveren pateschep met spitse bak , zware steel met rug en 2-zijdige filetrand. MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht 1919, Ca. 88gr.

Cakevork
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 835/000 cakevork met fraaie opengewerkte bloemsteel. MT.: P.Bonter, Schoonhoven/Gouda 1934, Ca. 19gr.

Zilveren tafelstuk
Startprijs 580 EUR

Prachtig groot Engels Sterling zilveren tafelstuk. Vaas op ronde voet met ajourgezaagd bovenstuk waarin kristal geslepen inzetvaas, minimaal chipje, met drie zilveren sierlijke draagarmen waaraan ajou...

Jamlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 jamlepel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten ca. 1890. Ca. 28gr.

Thee / suikerschep
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 thee-en suikerschep geheel glad, stelen uitlopend in een punt en vleugelbakken. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven 1924. Ca.36gr.

2 Delen zilver
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren handgegraveerde opengewerkte roerstaven, bezet met bloedkoraal c.q. parel, 835/000, ca. 31gr., L. 12cm., Cond.:U

Kaarsendover
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 800/000 kaarsendover met fraaie staande bloem, ca. 11gr.

Kinderlepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren kinderlepel, 800/000 met parelrand en inscriptie "Ineke 7-9-'28"en een 835/000 zilveren kinderschuifje met puntfilet en inscriptie "Ineke 7-9-'28. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist ca. 1929...

5 Delen zilver
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen zilver waarvan vier Hollands w.o. twee sigaretten dovers, een kaarthouder en een pincet. samen ca. 42gr., Cond.:U

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren gelobd bonbonschaaltje 835/000 edelmetaal bedrijven inlands V gestempeld ca. 120gr. 2,5xø15,5cm. Cond.: U

Theezeef Art Deco
Resultaat: 60 EUR

Fraaie 925/000 zilveren art-deco theezeef met origineel bijbehorend 925/000 zilveren lekbakje. Onbekende keuren en Nederlands Z1. Ca. 74gr.

Knopenhaak
Resultaat: 60 EUR

Veter of knopenhaak met gecontourneerd 925/000 zilveren heft in originele doos, gemerkt: Georg Friedrichs Goudsmid Batavia-C

2 Zilv. kaasduimen
Resultaat: 15 EUR

Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U

Djokja cakevork
Startprijs 30 EUR

Djokja 800/000 zilveren cakevork met graveerwerk en fraaie bloemsteel. MT.: TS in vierkant. Ca. 45gr.

Odeurflacon
Startprijs 70 EUR

Fraai geslepen kristallen odeurflacon met 835/000 gegraveerd zilveren montuur met dop, compleet met binnenstopje. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken, 19e eeuw.

2 Zilveren ruiters
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U

Odeurflacon
Startprijs 60 EUR

Fraai geslepen kristallen odeurflacon met 800/000 zilveren montuur en dop met gedreven C-voluten H. 9cm.

Delfts blauw flesje
Startprijs 60 EUR

Delfts blauw loddereinflesje met 835/000 zilveren montuur en dop, 1993

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee Hollands zilveren miniaturen: twee houtzagers en een vijfarmige kandelaar, samen ca. 54gr., Cond.:U

4 Zoutvaatjes
Startprijs 120 EUR

Vier geslepen kristallen zoutvaatjes in hartvorm en vier bijbehorende zilveren zoutlepeltjes. Onbekende merken, het geheel in een cassette.

6 Zilveren drinkbekers
Resultaat: 240 EUR

Zes zilveren bekers, 835/000 op voet met steden afbeeldingen. 13xø 5.5cm., Totaalgewicht ca. 828gr., Cond.:U