Zilveren 835/000 Art-deco gember-couvert met fraaie florale gematteerde graveringen in de bak en op de steelheften, gedraaide stelen. MT.: A.A.Graves-Kooiman, Schoonhoven, 1895, ca. 48gr.
Kaasschaaf met 835/000 zilveren heft met puntfilet. Nederlands gekeurd , onduidelijk meesterteken met exportkeur.
Fraaie 925/000 zilveren art-deco theezeef met origineel bijbehorend 925/000 zilveren lekbakje. Onbekende keuren en Nederlands Z1. Ca. 74gr.
Veter of knopenhaak met gecontourneerd 925/000 zilveren heft in originele doos, gemerkt: Georg Friedrichs Goudsmid Batavia-C
Djokja 800/000 zilveren cakevork met graveerwerk en fraaie bloemsteel. MT.: TS in vierkant. Ca. 45gr.
Fraai geslepen kristallen odeurflacon met 835/000 gegraveerd zilveren montuur met dop, compleet met binnenstopje. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken, 19e eeuw.
Fraai geslepen kristallen odeurflacon met 800/000 zilveren montuur en dop met gedreven C-voluten H. 9cm.
Delfts blauw loddereinflesje met 835/000 zilveren montuur en dop, 1993
Vier geslepen kristallen zoutvaatjes in hartvorm en vier bijbehorende zilveren zoutlepeltjes. Onbekende merken, het geheel in een cassette.