Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. visschep, ivoren greep
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollands zilveren visschep met met ajourgezaagde gegraveerde bak en ivoren heft, 835/000 MT.: onduidelijk, eind 1800, L. 26cm.

Zilv. suikerstrooier
Resultaat: 120 EUR

Mooie markiesvormige zilveren strooilepel, 835/000, met ajourgezaagde bak en parelrand aan lange steel, voorzien van oud belastingteken van oude grote werken (gekroonde V). L.30cm., Cond.:U

Zilv. sieradendoosje
Resultaat: 100 EUR

Filigrain zilveren doosje, kleine plaatje is plated. 8x5x2cm., Cond.:U

5 Stel manchetknopen
Startprijs 50 EUR

Manchetknopen, 5 paar zilver 925/000 met verschillende strakke modellen. ca 53 gr

5 Stel manchetknopen
Startprijs 50 EUR

Lot met 5 strakke zilveren manchetknopen. ca 54 gr

Plated schaal
Startprijs 25 EUR

Oude plated hengselmand 1e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 18x24x7cm. Cond.: R-G

32 Delig bestek, Haags Lofje
Startprijs 800 EUR

Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U

Kindercouvert
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 835/000 kindercouvert ( lepel en schuifje) met puntfilet en inscriptie "Jessie"met exportkeur, in originele cassette. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist ca. 1930. Ca. 54gr.

Natfruitschep
Startprijs 70 EUR

Fraaie 835/000 zilveren ajourgezaagde natfruitschep met spitse gegraveerde steel. MT.: A.H.van der Kinderen, 's-Hertogenbosch 1860, Ca. 30gr.

Mosterdlepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 mosterdlepel, steel met rondfilet. MT.: J.M.van Kempen &Zn., Voorburg ca. 1870, Ca. 8gr.

Zilv. miniatuur, waterpomp
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U

Biedermeier mosterdlepel
Startprijs 40 EUR

Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en ovale bak met dubbele tuit. Ca. 7gr.

Suiker strooilepel
Startprijs 50 EUR

Suikerstrooilepel zilver 835/000 met rechthoekige gecontourneerde bak en gecontourneerde steel met vlambekroning. MT.: J.L.Kroymans, Oss/Schijndel 1853, ca. 23gr.

Zilv. miniatuur, waterput + man
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U

Sauslepel
Resultaat: 50 EUR

Fraaie 835/000 zilveren sauslepel met rechthoekige gecontourneerde bak en dubbele schenktuit, en gecontourneerde steel met graveerwerk en vlambekroning. MT.: J.L.Kroymans, Oss/Schijndel 1830, ca. 25gr...

Gembercouvert
Startprijs 60 EUR

Zilveren 835/000 gember-couvert met gecontourneerde stelen en graveerwerk op de bak en stelen. Keurkamer Amsterdam, onduidelijk meesterteken, 1868, Ca. 47gr.

Zilv. odeurhouder
Resultaat: 45 EUR

Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U

Stel eilepels
Startprijs 70 EUR

Stel 835/000 zilveren ei lepels met fraaie gecontourneerde en gegraveerde stelen. MT.: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven, 1883 en 1884, Ca. 56gr.

Zandstrooier
Startprijs 50 EUR

Ronde zilveren zandstrooier met ajourgezaagd deksel, onduidelijk meesterteken. 48xø27mm., ca. 27gr.

9 Zilveren lepels
Resultaat: 20 EUR

Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U

Pepermuntdoosje
Resultaat: 75 EUR

Ovaal 835/000 zilveren gehamerd pepermuntdoosje met fraai opgelegd spiegelmonogram op het deksel. Onduidelijk meesterteken, 19e eeuws. Ca. 40gr.

Loddereindoosje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren 835/000 loddereindoosje met zg. gedreven geldmotief met klavertje vier. MT.: S.F.Reitsma, Heerenveen 1877,

5 Stel manchetknopen
Resultaat: 50 EUR

Manchetknopen, 5 paar zilver 925/000 en goud op zilver. totaal ca 41,1 gr

5 Stel manchetknopen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren manchetknopen 5 paar. ca 40 gr.