Antieke Hollands zilveren visschep met met ajourgezaagde gegraveerde bak en ivoren heft, 835/000 MT.: onduidelijk, eind 1800, L. 26cm.
Filigrain zilveren doosje, kleine plaatje is plated. 8x5x2cm., Cond.:U
Manchetknopen, 5 paar zilver 925/000 met verschillende strakke modellen. ca 53 gr
Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U
Zilveren 835/000 kindercouvert ( lepel en schuifje) met puntfilet en inscriptie "Jessie"met exportkeur, in originele cassette. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist ca. 1930. Ca. 54gr.
Fraaie 835/000 zilveren ajourgezaagde natfruitschep met spitse gegraveerde steel. MT.: A.H.van der Kinderen, 's-Hertogenbosch 1860, Ca. 30gr.
Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U
Suikerstrooilepel zilver 835/000 met rechthoekige gecontourneerde bak en gecontourneerde steel met vlambekroning. MT.: J.L.Kroymans, Oss/Schijndel 1853, ca. 23gr.
Zilveren 835/000 gember-couvert met gecontourneerde stelen en graveerwerk op de bak en stelen. Keurkamer Amsterdam, onduidelijk meesterteken, 1868, Ca. 47gr.
Ronde zilveren zandstrooier met ajourgezaagd deksel, onduidelijk meesterteken. 48xø27mm., ca. 27gr.
Ovaal 835/000 zilveren gehamerd pepermuntdoosje met fraai opgelegd spiegelmonogram op het deksel. Onduidelijk meesterteken, 19e eeuws. Ca. 40gr.
Manchetknopen, 5 paar zilver 925/000 en goud op zilver. totaal ca 41,1 gr