Plated tafelopzet 19e eeuw voor bloemen met 4 kristallen geslepen houders in zeer goede originele staat 37x28x28cm.
Hollands zilveren bloemenschaaltje met gelobde bak en gedreven bloemmotief op de bodem. Jaarletter: R, MT.: F.W., 17.5x11.5x3cm., Ca. 87gr. Cond.:U
Russisch zilveren borrel-ei met vergulde binnenzijde en geheel geëmailleerde buitenkant 84 Zolotniks ( 875/000 zilver) 8xø3.5cm. ., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur rouletteman, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven, Jaarletter: O, ca. 35gr., 11xø7cm., Cond.:U
Antiek rond zilveren pillendoosje met filigrain bewerkt scharnierende deksel. 835/000 Grootkeur Jaarletter:R:1851 MT.: Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven ø 5cm., ca. 25gr.
Antiek Hollands zilveren pillendoos met filigrain bewerkte scharnierende deksel, 835/000 Grootkeur, Jaarletter:P:1849, Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven, 5x5x1.5cm., ca. 32gr.
Fraaie zes-vlaks geslepen kristallen peperstrooier op gegraveerde 835/000 zilveren voet en zelfde montuur met dop. MT.: H.S.de Leeuw, 's-Hertogenbosch, 1863, ca. 14xø6cm.
Hollands zilveren suikerstrooilepel met ajourgezaagde bak en puntfiletsteel, Grootkeur 2e gehalte zilver. Jaarletter: V: 1830, L.15cm., Ca. 22gr. Cond.:U
Vier Hollands zilveren strooiers op drie pootjes in de vorm van acanthusblad, 835/000, Grootkeur 1969 en 1970, MT.: Tj.F.Versluis-Lan dmeter, Schoonhoven. 10xø4cm., Totaal gewicht ca. 162gr.