Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jagerspijpje
Startprijs 100 EUR

Bijzonder 18e eeuws benen jagerspijpje met zilveren monturen en ring aan jasseronketting, 835/000. Niet gekeurd. L. 12cm.

Krist. loddereinflesje
Resultaat: 70 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met gegraveerd zilveren montuur en bloemdop, 835/000, Niet gekeurd. H. 10cm.

Parfumflacon zilver
Resultaat: 40 EUR

Parfumflacon, zilver, 800/000. Vijfhoekig model voorzien van gravure en bloembewerking. Groengemelleerd dopje met groen kwarstje. Grootte ca 46x52x7mm. ca 19 gr.

Plated pijpebakje
Startprijs 60 EUR

Plated pijpebakje met afbeelding van pijprokende man en florale afbeelding , op drie gebogen pootjes met bladvormige bevestiging, en voorzien van een tabakspijp. 8x2x4cm.

Zilveren strooilepel
Startprijs 100 EUR

Zilveren empire strooilepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met dubbele filetrand. MT.: R.A.Verlegh, Breda, 1826, L.14cm., ca. 22gr.

Zilveren vinaigrette
Startprijs 250 EUR

Zeldzame antiek zilveren gegraveerde vinaigrette, 835/000, met opengewerkt scharnierend binnendeksel. Onbekend MT. en Nederlandse keurmerken. Mogelijk 18e eeuws. 3x2x1.5cm., ca. 17gr.

Zilveren dienblaadje
Resultaat: 300 EUR

Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G

Pennendoosje
Resultaat: 40 EUR

Pennendoosje met diagonale gedreven groeven en hartvormig wapenschildje. Voorzien van 5 pennen. 6x2cm., ca. 16gr.

Zilv. pepermunt doosje
Resultaat: 100 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met floraal graveerwerk. MT.: P.Kuilenburg, Schoonhoven, Keurkamer Utrecht, 1832, ø5.35cm., ca. 23gr.

Zilv. muskusdoosje
Startprijs 70 EUR

Rond zilveren muskusdoosje, 800/000, met fraai gedreven bloemenmand op het deksel en voorzien van een draagoog met ring voor aan een chatelaine of een tuigje. Onbekend MT., vermoedelijk Duitsland. ø 3...

Zilv. pepermunt doosje
Resultaat: 100 EUR

Gedreven zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met op het deksel een fraaie bloemgravering in een meanderrand. Doosje is te openen met een drukknop. MT.: S.F.Reitsma, Heerenveen, 1869, 6x5x2cm., ca. 27gr...

Zilveren figuur
Resultaat: 85 EUR

Zilveren beeldje op houten voetstuk, vrouwfiguur met druivenrank, 835/000m H. 13.5cm., zilvergewicht ca. 52gr., Cond.:U

Zilv. pepermunt doosje
Resultaat: 100 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met gecontourneerde rand, opgehoogde bodem en deksel met fraai floraal graveerwerk. MT.: C.Montaban, Schoonhoven 1865, ø 5cm., ca. 25gr.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 90 EUR

Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...

2 Miniaturen
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, drielichtskandelaar en een hutkoffer met beweegbaar deksel. 1x Nederlands gekeurd en 1x Nederlandse herkeur. H.5cm., ca. 17gr.

Zilv. miniatuur
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, waterketel met beweegbaar hengsel en los deksel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 29gr.

2 Zilv. miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, koffiemolen en grammofoon, beiden met draaibare slinger. Nederlandse herkeur. H. 3cm., ca. 32gr.

Zilveren miniatuur
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur piano/vleugel, 925/000, ca. 12gr.

Kristallen karaf
Resultaat: 80 EUR

Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.

Zilv. sardinevorkje
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands zilveren sardinevorkje 835/000 MT: G.Z., Johan Gerritsen Amsterdam ca. 1900 13cm. ca. 23gr.

12 Zilv. theelepels
Resultaat: 90 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van Kempen L:11cm. ca. 140gr. Cond.: U

Zilveren strooier
Startprijs 75 EUR

Antieke Engelse sterling 925/000 zilveren strooier rustend op 3 pootjes 925/000 H.: 9cm. ca. 44gr. Cond.: U

2 Zoutlepels
Resultaat: 15 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes ; 1x met opengewerkte roos 835/000 L.: 7,5cm. ca. 5,5gr. Cond.: U

3 Deel bestek, parelrand
Resultaat: 55 EUR

Holland zilveren, 835/000, tafellepel, tafelvork en juslepel met parelrand. ca 209 gr. Cond U

Zilveren vaas
Startprijs 700 EUR

Mooie grote zilveren, 835/000, vaas, geheel bewerkt met putti's, mascarons en acanthusbladeren, voorzien van diverse tekens, waaronder gekroonde C en jaarletter N. ca 679 gr. Hoogte 27 cm ø 13,5 cm. ø...

Inktstel, zilv. dopjes
Startprijs 250 EUR

Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...

Ovaal kristallen bakje
Resultaat: 135 EUR

Mooie ovale waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter K: 1920. MT W de Burger, Haarlem 23x12x8 cm Cond U

Krist. schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 70 EUR

Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met gefacetteerde rand en Hollands zilveren hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius Frederiks, Nijmegen. ø 14 cm Cond U

Krist. schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 60 EUR

Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U

Omvangrijk zilv. bestek
Startprijs 2.500 EUR

Uitgebreid Hollands zilveren, 835/000, eet- en dienbestek. Model Puntfilet: 15 tafelvorken, 15 tafellepels, 7 dessertvorken, 7 dessertlepels, 6 viscouvert, 2 botermesjes, 1 vlessdienvork, 2 sauslepels...

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 350 EUR

Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde voet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U

4 Zilveren fotolijstjes
Startprijs 80 EUR

Vier zilveren fotolijstjes (diverse modellen) versierd met bloemmotieven rustend op pootjes 835/000 ca. 61gr. ca. 6,5x5cm. Cond.: U

Divers plated
Resultaat: 15 EUR

Groot kavel divers oud plated o.a; kaarskandelaar, beugel, vaasje, schaal, roomstel, zilveren ring, etc. etc. Cond.: G

Krist. theebus
Resultaat: 125 EUR

Geslepen kristallen theebus op stervormige voet, met zilveren, 835/000, stop. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten, ca. 1870, 19xø8cm.

Kristallen bonbonschaal
Resultaat: 75 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal op bloemvormige voet, met floraal gegraveerd zilveren, 835/000, hengsel. Keurkamer 's Hertogenbosch ca. 1887, 16xø14cm.

Zilveren inktstel
Resultaat: 180 EUR

Zilveren, 835/000, inktstel op pootjes, met handgreep voorzien van fraaie Biedermeier graveringen en een stel gecontourneerde glazen potjes met zilveren monturen en gebolde zilveren dopjes. Keurkamer ...

Zilveren bloemenvaas
Startprijs 200 EUR

Opengewerkte zilveren, 835/000, bloemenvaas voorzien van florale afbeeldingen en oud-Hollandse voorstellingen, met blauwe glazen binnenvaas. MT: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1920, 18xø12.5cm.

Kristallen bonbonschaal
Resultaat: 70 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal met diamant- en waaierslijpsel, ster op de bodem, aan zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: H.Höhle en J.J.Bolhuis, Amsterdam ca. 1921, 13.5xø14cm.

Kristallen cakeschaal
Resultaat: 120 EUR

Geslepen kristallen fruitschaal aan een gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: J.M.van Kempen en Zn. Vooraschotgen ca. 1890, 26x16x18cm.

Zilveren theecomfoor
Startprijs 160 EUR

Rond ajourgezaagd zilveren, 835/000, theecomfoor met gecontourneerde en gegraveerde rand, op ronde hoge voet. Onedele treeft. MT: J.M.van Kempen Utrecht. ca.1854, 10xø14cm.

6 Zilveren bekertjes
Startprijs 150 EUR

Bijzonder borrelsetje, in bijbehorend etui. 6 Sterling zilveren, 925/000, glashoudertjes met bewerkte voorstelling van fruitplukkende putti's. 4 Inzetglaasjes van geslepen kristal, waarvan 1 beschadig...

Setje zilver in cassette
Resultaat: 170 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/00, tafelset in prachtig bijbehorend origineel etui. Mosterdpot met scharnierend dekseltje, zoutvaatje en strooier, bijbehorend mosterd- en zoutlepeltje en blauwglazen in...

3 Delen zilver
Startprijs 20 EUR

Lotje zilver, 835/000: Roomlepel, zuurprikker en theelepel. Allen met bloemmotief. Totaal 35 gr. Cond U

Zilveren voetschaaltje
Startprijs 90 EUR

Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.

Zilveren suikerschep
Startprijs 25 EUR

Zilveren suikerschep, bak met gedreven afbeelding van een vrouw met spinnewiel en pijp rokende man, gevlochten steel bekroond door melkmannetje. Onduidelijk MT, Nederlands gekeurd ca. 1920, L.13cm., c...

Sigarenknipper
Startprijs 70 EUR

Deels zilveren sigarenknipper aan slagtand, gemerkt Tfeibring Solingen, bedin 20e eeuw. L.11cm.

Plated schaal
Startprijs 35 EUR

Grote plated fruitschaal, opengewerkt met druivenrankendecor 2e helft 20e eeuw 14x45x22cm. Cond.: G

2 Theelepels en sigarettenpijpje
Startprijs 40 EUR

Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G