Bijzonder 18e eeuws benen jagerspijpje met zilveren monturen en ring aan jasseronketting, 835/000. Niet gekeurd. L. 12cm.
Geslepen kristallen loddereinflesje met gegraveerd zilveren montuur en bloemdop, 835/000, Niet gekeurd. H. 10cm.
Plated pijpebakje met afbeelding van pijprokende man en florale afbeelding , op drie gebogen pootjes met bladvormige bevestiging, en voorzien van een tabakspijp. 8x2x4cm.
Zilveren empire strooilepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met dubbele filetrand. MT.: R.A.Verlegh, Breda, 1826, L.14cm., ca. 22gr.
Zeldzame antiek zilveren gegraveerde vinaigrette, 835/000, met opengewerkt scharnierend binnendeksel. Onbekend MT. en Nederlandse keurmerken. Mogelijk 18e eeuws. 3x2x1.5cm., ca. 17gr.
Zilveren beeldje op houten voetstuk, vrouwfiguur met druivenrank, 835/000m H. 13.5cm., zilvergewicht ca. 52gr., Cond.:U
Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met gecontourneerde rand, opgehoogde bodem en deksel met fraai floraal graveerwerk. MT.: C.Montaban, Schoonhoven 1865, ø 5cm., ca. 25gr.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, drielichtskandelaar en een hutkoffer met beweegbaar deksel. 1x Nederlands gekeurd en 1x Nederlandse herkeur. H.5cm., ca. 17gr.
Zilveren miniatuur, 835/000, waterketel met beweegbaar hengsel en los deksel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 29gr.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, koffiemolen en grammofoon, beiden met draaibare slinger. Nederlandse herkeur. H. 3cm., ca. 32gr.
Antieke Engelse sterling 925/000 zilveren strooier rustend op 3 pootjes 925/000 H.: 9cm. ca. 44gr. Cond.: U
Holland zilveren, 835/000, tafellepel, tafelvork en juslepel met parelrand. ca 209 gr. Cond U
Vier zilveren fotolijstjes (diverse modellen) versierd met bloemmotieven rustend op pootjes 835/000 ca. 61gr. ca. 6,5x5cm. Cond.: U
Opengewerkte zilveren, 835/000, bloemenvaas voorzien van florale afbeeldingen en oud-Hollandse voorstellingen, met blauwe glazen binnenvaas. MT: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1920, 18xø12.5cm.
Geslepen kristallen bonbonschaal met diamant- en waaierslijpsel, ster op de bodem, aan zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: H.Höhle en J.J.Bolhuis, Amsterdam ca. 1921, 13.5xø14cm.