Bolvormige karaf met zilveren montuur op kraag en stop, 925/000 Engels, MT.: TK, Jaarletter: W, H. 19xø10cm., Cond.:U
Antiek kristalgeslepen parfumflesje met gouden kraag en dop en glazen stopje,Dopje iets gedeukt. H. 9cm., Cond.:G
Zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel, 835/000, Jaarletter: U 1979, MT.: J.van Niekerk, Schoonhoven, ca. 37 gr., 5x5x2cm., Cond.:U
Geslepen kristallen loddereinflesje op zilveren voet en zilveren montuur met dop, 800/000, Compleet met binnenstopje. H.12cm.
Twee Hollands zilveren taartscheppen, Jugendstil model met getordeerde steel uit 1907, 835/000 . Samen ca. 120gr., L.ca. 21cm., Cond.:U
Fraai geslepen schuitvormig kristallen bonbonschaal, 11x17 cm met o.a. Russisch- en waaierslijpsel voorzien van een zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT Ch. van de Velden, Amsterdam, 1896
Antieke zilveren brandewijn- of boerenjongenslepel, 835/000, met fraaie schuitvormige bak, gedraaide steel met spatelheft en parelrand. MT.: C.Hooijkaas, 's-Gravenhage, 1892. L. 26cm., ca. 47gr.
Klein Engels sterling zilveren snuifdoosje met opengewerkt scharnierend verguld binnendekseltje. De buitenkant is geheel met de hand gegraveerd. Ca. 8gr., 2.2x2.x1cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 roomlepel met geciseleerde bloembak, bekroond met springend paard, 18e eeuw, ca. 20gr., L.9cm.xø 4.5cm., Cond: U
Hollands zilveren pillendoosje, 835/000, met gegraveerde deksel, Grootkeur, Jaarletter: K, 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 27gr., 4.5x4.5x1.5cm., Cond.:U