Hollandse tabakspot met zilveren banden en cartouche en zilveren opzetstuk waarin luciferdooshouder. 835/000 Jaarletter: P 1908, MT.: van Kempen & Zonen Voorschoten. H.17xø10 cm., Cond.:U
Ovaal zilveren 835/000, filigrain huwelijksdoosje met op het deksel een opgehoogde bloem. Gekeurd met Franse haan, Parijs, ca. 1809, 5x4x1cm., ca. 22gr.
Twaalf Hollands zilveren 835/000 theelepels met bijbehorende taartvorkjes met sneeuwklokjesmotief bekroond. MT.:onbekend, totaal ca. 230gr., L.11cm., Cond.:U
Twaalf zilveren koffielepels en klontjestang, deels verguld, in origineel etui, met rocaille motieven, Lodewijk xv stijl, Frankrijhk, ca. 241gr., Cond.:U