Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel, ronde bak en gedraaide steel met gegraveerd hanenkam heft. 835/000, MT: J.Huisman Schoonhoven ca. 1900, L.9cm., ca. 21gr.

Zilveren compotelepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren compotelepel met fraaie florale opengewerkte steel, 835/000, MT: Gebr.Huisman, Schoonhoven ca. 1947, L.16cm., ca. 24gr.

Zilveren zoutvaatje
Startprijs 60 EUR

Zilveren zoutvaatje in de vorm van een zwaan. 4.5x6cm., ca. 42gr.

Zilveren strooilepel
Startprijs 80 EUR

Fraaie antieke zilveren strooilepel met gedreven gegraveerde gecontoureerde steel en bak. 835/000, MT: I.N.Kramer, Amsterdam ca. 1851, L.13cm., ca. 22gr.

Zilveren suikerschep
Startprijs 30 EUR

Bijzondere zilveren suikerschep, steelaanzet met stippelgravure in ruitvorm en gedraaide steel met gegraveerd bladeinde. 835/000, MT: A.A.Kalberg, 's-Hertogenbosch ca. 1882, L.15cm., ca. 19gr.

Zilveren theezeef
Resultaat: 30 EUR

Zilveren theezeef met opengewerkte gedreven rand en steel, 835/000, MT: H.Hooykaas Schoonhoven ca. 1906, L.15cm., ca. 50gr.

Sigarenknipper
Resultaat: 70 EUR

Deels zilveren sigarenknipper aan slagtand, gemerkt Tfeibring Solingen, bedin 20e eeuw. L.11cm.

Zilveren visschep
Startprijs 150 EUR

Zilveren visschep met fraaie floraal gegraveerde bak en steel met dubbel filet rand. 835/000, MT: J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1882, L.30cm., ca. 124gr.

Krist. loddereinflesje
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met waaierslijpsel voorzien van zilveren schroefdop (ca. 8gr.) compleet met binnenstopje.8xø4cm.

Delfts blauw, bonbonschotel
Startprijs 60 EUR

Delfts blauwe bonbon schotel handbeschilderd, gemerkt 11521 P.S. en H.S. voorzien van opengewerkte zilveren beugel met o.a. twee pauwen, 835/000, MT: Gebr.Huisman Schoonhoven ca. 1947. ø 16.5cm.

Delfts blauw, koekschotel
Startprijs 70 EUR

Delfts blauwe koekschotelhandbeschilderd, gemerkt PS voorzien van een opengewerkte zilveren beugel met o.a. twee pauwen, 835/000, MT: Gebr.Huisman Schoonhoven ca. 1948, ø 23cm.

Zilveren theeduim
Resultaat: 35 EUR

Engelse zilveren theeduim, zgn. tea caddy spoon, met gegraveerd heft. Birmingham ca. 1803 MT IT, L.7cm., ca. 6gr.

Krist. loddereinflesje
Resultaat: 80 EUR

Antiek geslepen kristallen loddereinflesje voorzien van zilveren montuur met deksel met fraaie florale gedreven afbeeldingen, compleet met binnenstopje, ca.1901, 6x2.5cm.

Kaasschaaf
Startprijs 60 EUR

Kaasschaaf met zilveren pistoolheft, 835/000, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1939. L.21cm.

Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR

Antiek zilveren gembercouvert, stelen met parelrand. 835/000, MT: G.C.Reeser, 's-Gravenhage ca. 1899, L.19cm., ca. 90gr.

Zilveren zuurcouvert
Resultaat: 70 EUR

Zilveren zuurcouvert met fraaie opengewerkte C-vormige voluten in de stelen en ajourgezaagde bak met graveerwerk. 835/000, MT: J.H.Schouten Amsterdam, ca. 1864, L.14cm., ca. 27gr.

2 Gebakvorkjes
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren art-deco gebakvorkjes steel gematteerd en bekroond met opengewerkt kroontje. 835/000 MT: A.H.Kuylenburg Schoonhoven ca. 1928, L.11cm., ca. 19gr.

Zilveren tafelkandelaar
Startprijs 70 EUR

Zilveren tafelkandelaar 835/000 4xø7cm. Cond.: U

Zilveren tafelkandelaar
Resultaat: 70 EUR

Zilveren tafelkandelaar met koordrand 835/000 6xø9cm. Cond.: U

Zilveren bakje
Startprijs 45 EUR

Zilveren bakje met dubbel-filetrand 800/000, ca. 16,5gr. 6x6cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 50 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes, MT: van Kempen 835/000 ca. 69gr. L.: 11cm. Cond.: U

Zilveren strooier
Startprijs 75 EUR

Engels sterling zilveren strooier ca. 32gr. H.: 9cm. Cond.: U

Zilveren zoutvaatje
Resultaat: 110 EUR

Sterling zilveren zoutvaatje op 3 pootjes met geschulpte rand en blauw-glazen inzetbakje met bijbehorend zilveren zoutlepeltje Cond.: U

Krist. bonboniere
Startprijs 90 EUR

Kristallen bonbonniere met geschulpte rand en olijfslijpsel op zilveren voet 11xø14cm. Cond.: U