Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig plated servies
Resultaat: 35 EUR

Drie delig Engels plated koffieservies in zeer goede staat 21,5x20x9cm., 13x14x7cm. en 13x11x6cm. Cond.: G

Zilveren tafelschuier
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse tafelschuier met oud Hollandse voorstelling. Grootkeur 835/000 Jaarletter: S 1928, MT: onduidelijk. 10x8cm.,m Cond.:U

Zilveren taartschep
Resultaat: 35 EUR

Zilveren opengewerkte taartschep met florale gegraveerde motieven, 835/000, L.22cm., ca. 42gr. Cond.:U

8 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Kavel zilver: Poederdoos ø6cm., theelepel 925/000 en zes zuurprikkertjes met diverse steeltjes 835/000. Gewicht zonder poederdoos ca. 41gr. Cond.:U

Zilveren sauslepel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse zilveren sauslepel, model dubbel filet met vergulde binnenbak. Jaarletter: H, 1917. MT :Nederlan fabriek Gerritzen, Amsterdam/Zeist. Lengte 16 cm. ca 53 gr.Cond.:U.

Zilveren briefopener
Resultaat: 35 EUR

Zilveren briefopener, 925,langwerpig heft, bewerkt met gladstuk voor gravure, ca 50 gr.

2 Zilveren lepels
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren roomlepel en theeschep met boerderijmotief in de bak en melkmeisje op de steel. Roomlepel 835/000 uit 1947. ca 44 gr. Cond. U.

Plated bestek
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel plated bestek o.a; Kepmen en Begeer (12x messen, 27x lepels, 6x vismessen en 20x vorken) en diversen Cond.: G

7x Plated
Resultaat: 35 EUR

Grote oude plated bewerkte kan, asbak en 5 plated flessenonderzetters.

Roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilveren roomlepel, 835/000. Jaarletter C: 1937. M.T.: J.H.W.Visser, Steenwijk. ca 26 gr. Lengte 10 cm. Cond. U

Zilveren theeduim
Resultaat: 35 EUR

Engelse zilveren theeduim, zgn. tea caddy spoon, met gegraveerd heft. Birmingham ca. 1803 MT IT, L.7cm., ca. 6gr.

Zilveren strooilepel
Resultaat: 35 EUR

Duitse zilveren 835/000 natfruitschep met krulvormige steel waarop adelaar en putti in bak. L.12 cm., bak ø6 cm., ca.30 gr., Cond.:U

Plated schaal
Resultaat: 35 EUR

Grote plated fruitschaal, opengewerkt met druivenrankendecor 2e helft 20e eeuw 14x45x22cm. Cond.: G

6 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Kavel zilver, Engelse borstel en compote lepel, Duits vismes, Hollandse theelepel en vorkje en een Frans lepeltje.

Wijnkan
Resultaat: 30 EUR

Silver plated wijnkannetje op voet met houten greep en parelranden. H. ca.15cm., Cond.:U

Plated servies met tablet
Resultaat: 30 EUR

Vijf -delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø35x23 cm.

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Diverse oude delen plated o.a; taartschep, opdienlepel, suikerpot en lepels Cond.: G

Zilveren schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren schaaltje op ronde voet, gekeurd V, buitenlandse werken, begin 1900, 835/000, ø11.5cm., ca. 54gr. Cond.:U

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van een molen met kerk, steel met schild en staande putti met bloemen, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij ca. 1929, L.9cm., ca. 27gr.

Zilveren klontentang
Resultaat: 30 EUR

Zilveren klontentang met gevlochten klauwpoten en bekroond met apostels, L.10.5cm., ca. 26gr.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel met ovale geschulpte bak met gedrevedn afbeelding van een watermolen, steel met schildje en zittende putti. Nederlands gekeurd 835/000, ca. 1890, L.9cm., ca.20gr.

10 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Zilver divers: 5 broches/speldjes, 1 ring met steen, 1 cfe armband met hanger, 1 ketting met markesiet en 2 hangers met zirconia. ca 48 gr.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van melkmeisje, steel met engelenschildje en staande dansende putti. MT:A.Schoorl Haarlem ca. 1914, L.9cm., ca. 24gr.

5 Delen sieraden
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen sieraden: 4 zilveren bedels, een pijnappel, een hart met stenen, rijlaars en een stempel. En een fantasie zilver vergulde choker. Lengte 43 cm