Antieke Hollandse zilveren sauslepel, model dubbel filet met vergulde binnenbak. Jaarletter: H, 1917. MT :Nederlan fabriek Gerritzen, Amsterdam/Zeist. Lengte 16 cm. ca 53 gr.Cond.:U.
Antieke zilveren roomlepel, 835/000. Jaarletter C: 1937. M.T.: J.H.W.Visser, Steenwijk. ca 26 gr. Lengte 10 cm. Cond. U
Zilveren schaaltje op ronde voet, gekeurd V, buitenlandse werken, begin 1900, 835/000, ø11.5cm., ca. 54gr. Cond.:U
Zilveren roomlepel met ovale geschulpte bak met gedrevedn afbeelding van een watermolen, steel met schildje en zittende putti. Nederlands gekeurd 835/000, ca. 1890, L.9cm., ca.20gr.
Vijf delen sieraden: 4 zilveren bedels, een pijnappel, een hart met stenen, rijlaars en een stempel. En een fantasie zilver vergulde choker. Lengte 43 cm