Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ovaal zilv. pepermuntdoosje
Resultaat: 50 EUR

Ovaal zilveren pepermuntdoosje met gedreven rand en fraai floraal gedreven deksel 800/000, 3x1.5xø4.5cm., ca. 17gr.

Zilveren strooilepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren suikerstrooilepel met fraaie ajourgezaagde en geschulpte bak. Steel bekroond met staande haan. 835/000, MT: J v/d Dussen, Schoonhoven ca.1912, L. 9cm., ø7.5x 6.5cm. Ca. 31gr.

Deense zilv. lepel
Resultaat: 50 EUR

Deense zilveren lepel, 18e eeuw, met fraaie gravering aan achterzijde bak en voorzijde steel, ca. 1750, L.19cm., ca. 34gr., (bak iets afgesleten)

Zilveren lantaarn
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren miniatuur van een lantaarn met ophangoog 835/000 ca. 10,2cm. H.: 4cm. Cond.: U

Zilv. luciferhouder
Resultaat: 45 EUR

Antieke sterling zilveren tondeldoos, Jugendstil 925/000, begin 1900 ca. 21gr., 6.5x4.5cm., Cond.:G

6 Zilveren gebaksvorkjes
Resultaat: 45 EUR

Zes zilveren gebaksvorkjes, 925/000, getorste steel met aan de bovenzijde gravure. Totaal ca 64 gr.

Zilveren servethouder
Resultaat: 45 EUR

Zilveren jugendstill tafel-servetstandaard 835/000. Oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. 14.5x10cm., ca.115gr. Cond.:U

Zilveren theelepels 6x
Resultaat: 40 EUR

6 zilveren theelepels,nieuw, 925, bewerkte steel met aan de bovenzijde een soort pijnappel. totaal ca 42 gr.

Zilveren doosje
Resultaat: 40 EUR

Met de hand gemaakt zilveren dekseldoosje met florale filigrainbewerking. 835/000. ca 56 gr. ø 6.5cmx2.5cm Cond.U

3 Dozen plated bestek
Resultaat: 40 EUR

Drie dozen plated bestek o.a. met creme handvaten (Engels)

2 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren asbakje met bijbehorende luciferhouder. Beiden zijn bewerkt met oud-Hollandse taferelen. Asbak: Jaarletter: M : 1947 835/000 samen ca. 87gr., asbak ø 9cm., Cond.:U

Div. zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Twaalf Hollands zilveren likeurlepeltjes 835/000, twee Hollands zilveren theelepels 835/000, drie diverse zilveren lepeltfjes 800/000 en een zilveren bladwijzer 835/000. Totaal gewicht ca. 89 gr.

2 Zilveren zuurvorken
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren zuurvorken, gecontourneerde steel met fraaie graveringen, 835/000, MT: A.A.Graves-Kooiman, Schoonhoven, ca. 1883, L.15.5cm., samen ca.33gr.

6x Plated vork/lepel
Resultaat: 40 EUR

Twaalf delen Christoffel plated bestek; 6x lepel en 6x vork 21cm. Cond.: G

Zilveren roomlepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke zilveren roomlepel. aan het einde van de steel opengewerkt en handgegraveerd. 835/000. MT. B.H.Driessen, Schoonhoven/Utrecht, begin 1900. ca 26 gr. Lengte 12 cm. Cond. U

Zilveren zoutvaatje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren zoutvaatje op vier klauwpootjes met blauw glazen binnenbakje MT: B.W.van Eldik Zutphen ca. 1920, 4.5xø7cm., ca. 39gr.

2 Zilveren compotelepels
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollands zilveren 835/000 compote opscheplepels: 1 model puntfilet, Jaarletter G, 1916. MT :J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 17 cm. ca.42 gr. Cond. :U. ,1 model dubbel filet, 835/000....

Zilveren thee/suikerschep
Resultaat: 40 EUR

Zilveren thee-en suikerschep met geschulpte bak, steel met gezichtje en cartouchvormig schildje. 835/000, MT: M.Bijkamp, Steenwijk ca. 1945, L.9-12cm., samen ca. 25gr.

2 Theelepels en sigarettenpijpje
Resultaat: 40 EUR

Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G

5 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Kavel zilver waaronder: vingerhoed, zeilboot, zoutvat houder en spinnewiel. Cond.:R

Divers plated
Resultaat: 35 EUR

Diverse delen plated, oa.lepels messen . wijnkurken, peper en zoutstel, asbakje,servetringen enz. cond G.

Dupont tafelaansteker
Resultaat: 35 EUR

Grote plated Dupont tafelaansteker (Parijs) in zeer goede staat 14x4x1cm. Cond.: G

8 Delen plated
Resultaat: 35 EUR

Acht oude rijtuigminiaturen, koetsen en sledes 5-12cm. Cond.: G

Twee flacons
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke odeurflacons; 1x ca. 1920 met glazen stop 15xø5cm. en 1x ca. 1890 met kristal en zilveren dop 9,2x3x12cm. Cond.: G