Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. gebakschep
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren opengewewrkte taartschep 835/000, jaarletter: W 1931, L.22cm., ca. 63gr. Cond.:U

Zilveren eilepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren eilepel, geheel gladde steel met filetrand. MT:. J. Boon Schoonhoven anno 1905, 835/000 ca. 48gr. L.: 15cm.

2 Zilv. vleesvorken
Resultaat: 60 EUR

Stel zilveren vleesvorken met fraai gegraveerde gecontourneerde stelen,835/000 MT: J.H.Eversberg Amsterdam, ca.1850, L.17cm., samen ca. 48gr.

3 Zilv. lepels
Resultaat: 60 EUR

Drie Hollands zilveren lepels: jam-, room- lepel en suikerstrooier 835/000, Totaal ca.66gr., L.ca. 14cm., Cond.:U

3 Zilveren pennen
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren pennen. 1 vulpotlood, stator, bewerkt model,2 balpennen, bewerkt model. Totaal ca 45 gr.

2 Tasbeugeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Hollandse zilveren tasbeugels: het grootste model is bewerkt met bloemmotieven, 835/000. Jaarletter H: 1867. MT: J.H.Roelfsema, Winsum, ca 33 gr. Beugelbreedte 11 cm. Cond. U Het kleine model is ...

Bestek + 2 kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Groot uitgebreide bestekset van Kempen en Begeer met daarbij 2 Keltum kandelaars. Alles plated Cond.: G

Zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 18e eeuwse lepel met keuren en toets aan voorzijde van de steel en inscriptie aan achterzijde van de steel, Koningsberg Duitsland ca. 1755, L.20cm., ca. 44gr. Bak is iets afgeslepen.

Zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 18e eeuwse lepel met aan achterzijde van de steel inscriptie. MT: Rintinus de Grave-Leer (Oost Friesland) ca. 1787, L.20.5cm., ca.57gr.

Zilv. lijstje + flacon
Resultaat: 60 EUR

Ovaal Hollands zilveren fotolijstje, 835/000. 9x7cm.en glazen flacon in silver plated houder met bloemmotief en afschroefbare dop. Cond. U

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 60 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje met fraaie gedreven bloem op het deksel. Voorzien van oude belastingkeur. 4x1.5cm., ca. 13gr.

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren taartschep met duimgreep. 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist ca. 1943, L.13.5cm., ca. 59gr.

Krist. loddereinflesje
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met waaierslijpsel voorzien van zilveren schroefdop (ca. 8gr.) compleet met binnenstopje.8xø4cm.

Zilveren beker
Resultaat: 60 EUR

Zilveren beker, 800/000, oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. ca 90 gr. ø 6.5cm. Hoogte 7.5 cm. Cond. U

4 Delen zilver
Resultaat: 55 EUR

Vier delen zilver: drie x Hollands zilveren theeduimen/schepje en een zilveren suikerbakje in de vorm van een kolenkit, 835/000 Totaal gewicht ca. 103 gr. Cond.:U

Zilveren zandloper
Resultaat: 55 EUR

Zilveren miniatuur van een zandloper 925/000 H.: 4cm. Cond.: U

Zilveren olijflepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren olijflepel met ajourgezaagde bak en gecontourneerde steel met fraaie Biedermeier graveringen, L.14cm., MT: J.H.Schouten Amsterdam, ca. 1854, 835/000, ca. 14gr.

Zilveren balpen en vulpen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren balpen, 835, en zilveren vulpen met goudkleurige schrijfpunt, 925, beiden bewerkt. totaal ca 37 gr.

Zilveren Dupontpen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren pen, Dupont, slank model met lijnen bewerkt, nieuw. ca 25 gr.

2 Zilveren zoutlepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes 835/000, steel met parelrand en monogram, ca. 1872. L.8cm., samen ca. 20gr.

Zilveren briefopener, one dollar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren briefopener, sterling, met Amerikaanse munt, one dollar 1898.

Zilv. peper&zout stel
Resultaat: 50 EUR

Stel Engels sterling zilveren strooiers met kabelmotief, afschroefbare dop en glazen binnenwerk. H.11.5 cm., Cond.:U

Zilveren lepel
Resultaat: 50 EUR

Zwitserse zilveren lepel met spatelheft steel. MT: Jacques David Louis Bessiere- Lausanne ca. 1800, L.21.5cm., ca.53gr.

Uitgebreid plated bestek
Resultaat: 50 EUR

Uitgebreid plated bestek etc. o.a; bestek, eierdoppen, taartschep, servetringen, opdienlepels etc. COnd.: G