Historisme dubbele zoutvaatjes met grip en daarbij een zout- en peperstrooier met bewerkte dop ca. 1880. Zoutvat gemerkt "J en J". Messing en plated 9x12x4cm. en 9xø4cm. Cond.: G
Negen moderne plated fotolijsten in zeer goede staat (tevens messing) 2e helft 20e eeuw 15-22cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren835/000 jamlepel met gegraveerde spadel en getorste steel Jaarletter S, 1902. MT: onleesbaar. Lengte 15,5 cm, ca. 24 gr. Cond.: U.
Drie deel plated, 20e eeuw. Een broodman en twee servetringen. 28x20x10cm. en 3-6 cm. Cond.:G
Zes deel plated, 20e eeuw, o.a. beursje, opengewerkte schaal, roomsetje en pot. 7-25cm., Cond.:G
Zeven deel plated 20e eeuw, opengewerkte mand, bonbonschaal,servet houder,beker, kelk, vaasje en fotolijstje. Cond.:G
Grote oude plated fruitschaal met geschulpte rand en bewerkte voet 20e eeuw 16xø31cm. Cond.: G
Zwaar kristallen bonbonniere met zilveren voet 20e eeuw in zeer goede staat 12xø13cm. Cond.: G
Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G
Zilveren zoutlepeltje met verguld binnenbakje 835/000, ca. 5,5gr. L.: 7,5cm. Cond.: U
Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G