Mooie zilveren 800/000 dienlepel met opengewerkt medaillon in de steel,vergulde bak, ca, 50 gr., L.18.5 cm., Cond.:U
Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U
Antiek zilveren 800/000 jugendstil kandelaartje ø6.5 cm., H.6 cm., Cond.:U
Zilveren kandelaar, laag model, jaarletter M: 1947 Amsterdam. 835/000 7xø9cm. Cond.: G
Hollands zilveren maatbekertje, jaarletter W: 1956, MT: Hooijkaas ca. 36gr. 6xø4,5cm. Cond.: G
Lot divers zilver:suikertangetje,2 zoutschepjes,theelepel Amsterdam,Aposteltheelepel en een zuurvorkje, ca. 64 gr., Cond.:U
Hollandse kaasschaaf met zilveren 825/000 heft. Jaarletter V:1930, Cond.:G
Drie zilveren onderzetters, Midden-Oosten 800/000 ca. 32gr. ø6cm. Cond.: U
Etui met 4-delig dienbestekje met 800/000 zilveren heften Cond.: G
Kavel divers silver-plated bestek vorken en lepels cond G.
Grote tafelstrooier met bajonetsluiting van het merk WMF H.: 17,5cm. Cond.: U
Kristallen bakje met zilveren rand 5,5xø12cm. Cond.: U
Driedelig silverplated melk- en suikersetje 20e eeuw 6x25x15cm. Cond.: G
Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U