Mooi stuk, antiek Hollands zilveren chatelaine met zilveren horlogesleutel, 2 tonnetjes, 2 cachets en 2 Hollandse munten uit 1739 en 1759 ca. 41gr. Cond.: U
Acht zilver plated borden met parelrand 20e eeuw ø28cm. Cond.: G
Empire stijl plated ketel met comfoor en pinsteeksysteem in zeer goede staat. Compleet 32x21x15cm. Cond.: G
Mooi Meissen parfumflacon met Hollands gekeurd zilveren kraag Cond.: U
Oude plated theecomfoor met brander en schenkmechaniek in Biedermeier stijl 34x24x13cm. Cond.: G
Grote zilveren Koran-gebedshanger (sultanaat Oman) ca. 152 gr., Cond.:U
Prachtig zilveren antieke visschip met een handgegraveerd medaillon in de bak, MT.:BC- eind 1800, Het ivorenheft vertoont scheurtjes. L.31 cm., Cond van de bak:U
Stel sterling zilveren kandelaars voet ø8 cm., H.8cm., Cond.:U
Zilveren chatelaine ca. 1890, gemerkt MCRCO ca. 36gr. L.: 28cm. Cond.: G
Twaalf zilveren theelepels in etui, jaarletter H: 1917, Holland 835/000 ca. 112gr. Cond.: U
1 Zilveren tasbeugel en 1 zilveren beugeltasje met keur ca. 166gr. 6-9cm. Cond.: G
Mooie ajourgezaagde zilverplated broodmand op vier pootjes 34x22x11cm. Cond.: U
Fraai geslepen kristallen bonbonschaal met 835/000 zilveren hengsel, MT: CL Cornelis Lelyveld Amsterdam 1839-1843 16x10cm. Cond.: U
Zwaar kristalgeslepen hengselschaal voorzien van zilveren beugel, MT: van Kempen 835/000. Lichte randschade
Zes zilveren Biedermeier zilveren lepeltjes Hollands 835/000 ca. 39gr. Cond.: U