Zilveren sigarettenkoker met vergulde binnenzijde 12x8cm. ca. 162gr. Cond.: U
Kristallen schenkkan met zilveren druivenbladeren motief en zilveren rand H.: 13cm. Cond.: U
Drie zilveren suikerklontjes tangen 835/000 ca. 90gr. Cond.: U
Zes prachtige plated servetringen ca. 1930 Art Deco in zeer goede staat 3x3x5,5cm. Cond.: G
Mooie plated lepel (830S). Lepel in de vorm van een schelp ca. 1900 in zeer goede staat.
Zilveren malienkolder beugeltas 800/000 16cm. ca. 230gr. Cond.: U
Alpaca silverplated malienkolder beugeltasje 20e eeuw. Beugel bezet met rozen en sluiting is gemaakt van 2 vissen 17x20cm. Cond.: G
Zilveren suikertang en suikerlepel. Hollands keur 835/000. Merkteken tang: Schijfsma zilversmid ca. 1947. Totaalgewicht: ca.44gr. Cond.: U
Hollands zilveren geboortelepel, jaarletter 1965. 835/000, ca. 59gr. Cond.: U
Antieke wandelstok met zilveren handgreep en eindstuk L.: 90cm. Cond.: U
Twee zilveren pillendoosjes (1 doosje behoeft reparatie). 1x Ovaal doosje, MT: HF, Hendricus Flenterie Schoonhoven eind 1800 830/000 ca.51gr. (samen)
Bijzonder Dupont tafelaansteker, Paris. Zo goed als nieuw H.: 14cm. Cond.: U