Russisch zilveren luciferdooshouder, 84 solotniks (8975/000). Binnenzijde verguld, buitenzijde rondom versierd met cloisonne. 6x4x2cm., totaal gewicht ca. 51gr. Cond.:U
Zilveren 3- delig koffieservies, 835/000, hoogmodel met getrembleerd floraal motief. Bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerschaal met zwarte handvaten. MT: Koninklijke van Kempen en Begeer, Vo...
Zilveren (800/000) langwerpig doosje, met voorstelling van adelijke familie, rijkelijk versierd met guirlandes en bloemen (scharnierend). MT: Georg Roth & Comp (Hanauer Silberwaren Manufaktur) ca. 189...
Zilveren brandewijnkom met 2 opengewerkte grepen en florale motieven in bak en voet, 925/000, ca. 297gr., 26x11x8.5cm., Cond.:U
Thorapointer met GG en turkoois, een zilveren hand en been ingelegd met zilver L.: 25cm.
Langwerpig zilveren huwelijksdoosje op 4 bolpoten met scharnierend deksel, rondom bewerkt met gedreven voorstellingen (naar antiek voorbeeld), 835/000, ca. 238gr. 14x5x5cm. Cond.: G
Strooiers van boer en boerin, Duits zilver 800/000 in traditionele kleding 6x10cm., totaal ca. 168gr.
Zilveren 835\000 Biedermeier zuurstelhouder met handgreep op notenhouten plateau met 3 ivoren pootjes en drie geslepen kristallen zuurpotten met deksels en geslepen ster op de bodem. MT D.J de Haas Am...
Zilveren mes, 835/000, met verschillende voorstellingen en florale versieringen. Aan het heft zit een hondje bevestigd. In lederen etui. Gekeurd in Schoonhoven ca 33 cm
Aziatische zilveren suikerpot met 2 oren en deksel op 4 pootjes in de vorm van bladmotief, 800/000, ca. 440gr. Cond.: G
Antieke ronde 835\000 zilveren jardiniere op drie fraai gestileerde adelaarspoten met originele blauwglazen schaal ca 20cm. keurkamer S'Gravenhagen Anno1879. 7,5cm hoog. Cond:G
Bijzonder mooie antieke zilveren koektrommel, 833/000, Hollands. Rond model met parelrand en voorzien van florale gravure op de deksel, welke scharnierend is. MT Cornelis Knuijsting, Rotterdam jl: X 1...
Hollands zilveren (835/000) Empire lepeldoosje met fraai getrembleerde bewerking, MT: vermoedelijk Cornelis van Dam Kooyman Schoonhoven, JL: X 1832, ca. 156gr., 12x7x2cm.
Mooie Engels zilveren, 925/000, suikerstrooier, strak model met fraai uitgezaagde kop en voorzien van een ribbelbewerking, MT: Barker Ellis Silver Company Birmingham, JL: H 1982 (vermoedelijk), 5x16cm...
Zilveren- overlay dirigent Z1 gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U
Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G
Antieke Russische Torah pointer (jatje) van cornalein met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. 17cm Cond:G
Antiek zilveren slabestek, Holland 835/000, voorzien van zeer fraaie gravure op de stelen doorlopend in de bak, zowel aan de voor als aan de achterzijde. MT: Jan Abram Lintveld Sr, Amsterdam, jl U 185...
Zilveren tasbeugel, 835/000 met voorstelling van wolven en zittende vrouwfiguren, omrand met floraal decor. Voorzien van jasseronketting. Met zwart geborduurde tas. 18x6 cm Vermoedelijk: Frans 2e helf...
Miniatuur Hollands zilveren (835/000) porseleinkast voorzien van kuif en klauwpoten, rijkelijk versierd, MT: De goudsmid PCA Spee 's Gravenhage, JL: C 1987, 10x3x13cm., ca. 219 gr. Cond.: G
Sierlijke antieke rechthoekige koektrommel, zilver 835/000. Koektrommel met parelranden en op de deksel voorzien van een floraal gegraveerde rand. MT Cornelis Knuijsling, Rotterdam. jl X 1804 15x10x8 ...
Fraaie antieke visschep, zilver 835/000, gegraveerd, ajourgezaagd met getrembleerde bewerking en houten handvat. MT BGI, waarschijnlijk Bernardus Gillis jl 1821 's Hertogenbosch 41 cm
Zilveren tasbeugel, 800/000, fraai uitgewerkt met pijnappels op de klip. Voorzien van zwarte tas. 16x4 cm Cond G
Zilveren mes met als heft een fraai uitgewerkte staande leeuw met schild met stalen lemmet. ca 32 cm Cond G