Twee fraaie Hollands zilveren kandelaars in de vorm van zeilen met floraal bewerkte bovenzijde, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: W 1906, 7x7cm. Cond.: G-U
Bijbel met zwart fluweel, zilveren randen en versieringen (835/000), midden 18e eeuw (kleinkeur) 13x8x3cm. Tevens een pijpje voorstellend een man op paard, 835/000, MT: Wed. Hendrik Zieldorff Schoonho...
Geribbelde taps toelopende kristallen bloemenvaas voorzien van een zilveren (800/000) bovenrand, 19xø5,5cm.
Twee sterling zilveren mini-kandelaars met fijn filigrain bewerking, 925/000, ca. 47gr. (samen), 9,5xø4,5cm. Cond.: U
Fraai geslepen kristallen cakeschaal met zg. diamant- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van zilveren (835/000) hengsel met filetrand. Onbekend meesterteken, Amsterdam anno 1927,...
Twee zilveren strooiers in de vorm van een boer en boerin met scharnierende hoofden, 800/000, belastingteken "V" (buitenlandse werken) begin 1900, ca. 94gr. H.: 7cm. Cond.: G
Zilveren bruidegomspijpje versierd met fraai paard 835/000, 12x3,5cm. Cond.: G
Kristallen beschuitbus met sterslijpsel en zilveren knop op kristallen onderschotel (kleine chip op dekselrand). Bus: 23xø11cm. Cond.: G
Geslepen kristallen glas met diamant- en amandelslijpsel voorzien van zilveren (835/000) voet met parelrand. Toegeschreven aan Mr. J.F. Beukers - Edam/Haarlem 1891 - 1892, 13xø6cm.
Opengewerkte zilveren hengselmand met bloemmotieven op voet, met rood Boheems kristallen inzet in de vorm van een bloemkelk, 835/000. Vermoedelijk Duitsland 19e eeuws. Zilvergewicht ca. 120 gr., Cond....
Aziatisch hardhouten vruchtbaarheidshanger met zilveren nagels aan zilveren montuur, filigrain bewerkt, waaraan zilveren jasseronarmbandje, L.: 15cm. Cond.: G
Ovale zilveren Italiaanse sierschaal, gelobt model met gecontourneerde rand en 2 opengewerkte handgrepen in de vorm van acanthusblad. Het geheel staat op 4 poten, 800/000, ca. 405gr., 32x17x12cm. Cond...
Zilveren gehamerde wijnkoeler, taps toelopend, met handgrepen in de vorm van een lauwerkrans, 900/000 (Z2 gekeurd), ca. 394gr., 16,5xø16cm. Cond.: G
Kavel zilveren lepeltjes bestaande uit 8 theelepels en een suikerschep, diverse gehaltes, ca. 69gr. Cond.: G
Fraai geslepen kristallen koekschaal met geschulpte rand met zg. diamant- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van een zilveren (835/000) hengsel met parelrand. Onduidelijk meester...
Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G
Hollands parfumflesje op zilveren voet met zilveren kraag en scharnierende dop, 835/000, H.: 12cm. Cond.: R
Geslepen kristallen lepelvaasje met zg. Russisch slijpsel met zilveren (835/000) bovenrand met parelrand, voorzien van 6 zilveren (835/000) moccalepeltjes met getorste steel bekroond door een eikeltje...
Mooie zilveren ovale fruitschaal met gelobde bewerking voorzien van hamerslag, 835/000, ca. 544gr. 29x22x10cm. Cond.: U
Boheems kristallen schaal, gedragen door zilveren 835/000 voet , versierd met Cherubijntjes in rococostijl. Schaal ø 17cm., Totale hoogte 17cm., Cond.:G
Antiek kristallen karafje op Hollands zilveren voet met parelrandje, 835/000, 22xø6,5cm. Cond.: G
Geslepen kristallen odeurkarafje met diamantslijpsel en zilveren (835/000) montuur met opengewerkte florale rand en zilveren (835/000) dop met kurk, parelrand en florale gravering. Nederlands gekeurd,...
Aziatische zilveren suikerpot met 2 oren en deksel op 4 pootjes in de vorm van bladmotief, 800/000, ca. 440gr. Cond.: G
Prachtige zilveren kan versierd met parelranden en floraal gevormde handgreep, Hollands met 2 kleinen benen accenten, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, JL: B 1861, ca. 602gr., 21x14x2...
Antiek Engels zilveren 5-delige reisnecessaire in etui, 925/000, MT: Walker & hall Sheffield, L.: 9,5-11,5cm. Cond.: G
Stel geslepen bierpullen met vlakverdeling tussen koordrand en geslepen ster op de bodem met oorgreep en zilveren (835/000) klepdeksel met duimgreep en dubbele parelrand. Op het deksel een spiegelgrav...
Schildpad sigarendoos met zilveren applicaties aan beide kanten, 14x8,5cm. Cond.: G
Twee grote plated 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 91cm. Cond.: G
Drie zilveren poederdozen waarvan 2x met bewerkte florale motieven en hamerslag onderzijde en 1x met schildpad waarop zilveren applique, ø: 7,5, 8 en 10cm.
Antieke zilveren strooier met afneembare dop d.m.v. bajonetsluiting, 835/000, ca. 227gr., 20xø7cm. Cond.: G
Engelse zeskantige zilveren strooier met afneembare dop, 925/000, MT: onleesbaar, ca. 127gr., 20xø7cm. Cond.: G
Geslepen kristallen cocktailshaker voorzien van plated montuur met bajonetsluiting en ronde dop (onbekende merken) 23cm.
Schuitvormige kristallen schaal met strak geslepen vlakken en zilveren beugel (835/000). Hoekig gevormd met gravure-bewerking, MT: Jacobus Held Amsterdam, JL: R 1851, 24x13x17cm. Cond.: G (gerepareerd...
Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...
Kristallen parfumfles met zilveren (835/000) dop met getrembleerde bewerking. Flesje is voorzien van een ruitslijpsel en ronde voet, compleet met stopje 10x4,5cm. Cond.: G
Miniatuur zilveren paardetram getrokken door een paard, 835/000, MT: JM Warning Haarlem, ca. 66gr. 11x2x3,3cm.
Fraai geslepen kristallen karaf met stop voorzien van een zilveren (835/00) montuur, Birmingham anno 1926, 28xø11cm.
Bijzondere 5-delige tafelset met blauwglazen flacons, voorzien van plated monturen. Het geheel is geplaatst in een plated opengewerkte houder op 3 pootjes, ca. 1900, 29xø15cm.
Twaalf zilveren strakke theelepels met penseelmotief aan de steel, 835/000, MT: Koninklijke van Kempen en begeer (1961-heden), ca. 150gr. L.: 11cm. Cond.: U
Zilveren scharnierende dekseldoos, rijkelijk bewerkt met roosmotief, staand op 4 pootjes, Z-keur, MT: KA, ca. 370gr. 14x11x12cm. Cond.: G
Zilveren bruidegomspijpje met gegraveerde lusvormige steel voorzien van origineel 6-kantig benen mondstuk, MT: Evert van geelen Schoonhoven ca. 1860, 835/0000, 11x4cm.
Geslepen kristallen boterstolp met etswerk en meandergraveringen, voorzien van een zilveren knop, MT: J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1870
Engels sterling zilveren visitekaart-etui met scharnierende deksel. gebogen model met monogram, 925/000, ca. 39gr. 8x4x0,5cm. Cond.: G
Kavel zilver bestaande uit: miniatuur zeilschip, sierkurk, 2 houders, glazen stop en smalle houder (diverse gehaltes) Cond.: G
Miniatuur zilveren "De Gouden Koets" met 6 paarden, man op de bok en man achterop, 835/000, ca. 83gr. 17x3x5,5cm. Cond.: G
Geslepen kristallen bloemenvaas met zilveren (925/000) montuur langs de bovenrand.
Engelse kristallen flacon met zilveren dop en kraag. De dop is voor geurdoorlating verstelbaar, 925/000, 14xø6cm. Cond.: U
Geslepen kristallen potpourri-vaas met fraaie florale geëtste graveringen op zilveren (835/000) voet, MT: J.M. van kempen en Zn. Voorschoten en ajourgezaagde zilveren (835/000) dop, MT: W. Baksteen en...