Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Strikbroche, 16 brilj.
Startprijs 900 EUR

Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...

Ring, ca. 100 brilj.
Startprijs 875 EUR

Ring WG 585/000 met briljant in de vorm van een roos. Ring met aan de bovenzijde een bewerking in de vorm van een roos, bezet met een grotere briljant in het midden en diverse kleinere briljanten geze...

Ring GG, 4x brilj.
Startprijs 800 EUR

Prachtige royale ring, GG 585/000 met 4 diamanten. Royale ring met rechte bovenzijde voorzien van prachtige bewerkingen en 4 briljant geslepen diamanten. breedte bovenzijde 11x20 mm, ca 6.8 gr ø 56

Oorstekers GG/WG bril.solitair
Startprijs 800 EUR

Solitair oorstekers GG/WG 585/000 met briljant. Oorstekers GG voorzien van een WG spiegelchaton met daarin een briljant geslepen diamant ca 0.35 crt. per stuk. ca 3.35 gr. ø oorknop 7.8 mm. De oorknop...

Slavenband GG blauw saffier
Resultaat: 800 EUR

Sierlijke GG 585/000 slavenband met blauw saffier en diamant. Fijne slavenband met slag aan de bovenzijde. In het midden zit een vierkant bezet met diamanten en 4 carree geslepen saffieren. Aan weersz...

Antieke broche diamant
Resultaat: 750 EUR

Prachtige antieke broche WG 585/000 met roosdiamanten. Fraaie langwerpige broche, Art nouveau, in bloemvorm met in het midden een grote ovale roosdiamant, ca 1 krt en 19 kleine roosdiamanten. Met stek...

Hanger WG parel
Startprijs 700 EUR

Hanger WG 750/000 met briljant en een Tahiti parel. Langwerpige hanger bezet met 28 diamanten ca. 0.13 crt. en onderaan een zeer fraaie Tahiti parel ø 12/13 mm., Lengte 3 cm.

Armband WG gourmet
Startprijs 700 EUR

Armband WG 585/000 gourmetschakel. Zware armband met gourmetschakel, breedte 5,8 mm, dikte 3 mm, voorzien van bakslot met veiligheden. ca 31,7 gr lengte 18,5 cm. Nieuw

Ring WG diamant heren
Startprijs 650 EUR

Fraaie herenring WG 750/000 met briljanten. Strakke vierkante ring met schakelbewerking en aan de bovenzijde in een vierkant bezet met 9 briljanten, totaal ca 0,60 crt ca 12.15 gr ø 61

Oorstekers WG carree
Startprijs 625 EUR

Oorstekers WG 750/000,bezet met diamanten. Vierkante oorstekers, 9x9mm. De oorstekers zijn bezet met carree geslepen diamanten, 5x5 per oorknop. Totaal ca 1,00 crt W/SI Nieuw

Bloedkoraal
Resultaat: 900 EUR

Zeer fraai bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen collier 4 rijen, ø 7-8 mm, met mooie rode kleur, bevestigd aan een ovale streeksluiting met mooi eindstukken, slot 30 mm breed. Le...

Hanger WG diamant
Startprijs 600 EUR

Collier WG 585/000 met diamant. Y-collier met grote langwerpige WG hanger, 44x10 mm, aan weerskanten voor de helft bezet met diamantjes, totaal 0,64 crt. De hanger zit bevestigd aan een fijn palmierco...

GG Choker, Y collier
Startprijs 550 EUR

Sierlijk Y collier GG 585/000 met diamanten. Collier bestaande uit langwerpige geschakelde GG blokjes, 5.5x2.5 mm, met onderaan een WG organische hanger met 3 briljanten en 2 grotere gematteerde blokk...

Oorstekers parel briljant
Startprijs 550 EUR

Oorstekers, WG 750/000, met briljant en zwarte parels. Fijne oorstekers WG, soort klein half creooltje, met een rail met baquette geslepen diamanten. Onderaan de oorsteker hangt een mooie grijze Zuid...

Ring WG langwerpig pave briljant
Startprijs 550 EUR

Ring WG 750/000 met briljanten. Een ring met grote langwerpige kop, 19x11,5mm, welke volledig is bezet met briljanten, pavé gezet. Totaal ca 0.96 crt W/SI Ø 56 Nieuw

Broche met turkoois
Startprijs 550 EUR

Ronde broche, GG 750/000, met turkoois en kristallen. Diverse ovale turkoisen tussen twee getorste randen van GG. In het midden van de broche zitten 6 kristallen in WG zetkastjes. De broche is voorzie...

Ring GG aquamarijn
Startprijs 550 EUR

Ring GG 585/000 met aquamarijn en diamant. Fraaie sierlijke ring met in het midden, hoogopstaand een vierkant bol gefacetteerde aquamarijn, 12x12 mm, en aan beide zijkanten 3 kleine diamanten. ca 4.5 ...

Bloedkoralen ketting
Resultaat: 600 EUR

Collier bestaande uit 5 rijen bloedkoraal. Vijf verlopende rijen met bloedkoraal, tonvormig, ø 4,5-8,5 mm. 3 Snoeren zijn het midden voorzien van een metalen bedel. Lengte ca. 50 cm., ca. 189 gr.

5-Rij collier, bloedkoraal
Resultaat: 550 EUR

Collier bloedkoraal en parel met GG 585/000 streekslot. Collier van parel en bloedkoraal, 5 rijen, om en om. Bevestigd aan een GG ovale sluiting, 19e eeuw, met bloedkoraal en filigrain bewerking, ø 26...

Hanger GG tas
Startprijs 550 EUR

Hanger GG 585/000 met parelmoer en onyx. Hanger in de vorm van een tasje met aan de ene zijde parelmoer en aan de andere zijde onyx met ruitbewerking. ca 5.7 gr , grootte 35x22 mm Nieuw

Porseleinen hanger
Startprijs 525 EUR

Hanger GG 585/000 met porselein. Antieke portrethanger van porselein met de afbeelding van een kind gezet in een strak GG montuur. Als hanger en als broche te gebruiken, ø 58x48 mm

Ring GG, robijn/briljant
Startprijs 500 EUR

Ring GG 750/000 met robijn en diamant. Ring met briljant in het midden. Daaromheen een ovale rand met triangel geslepen robijnen in een railzetting. Om de rand met robijnen zit een rand met briljanten...

Oorknoppen, 18 brilj.
Startprijs 500 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met briljanten. Oorknoppen in de vorm van een bloem met in totaal 18 briljanten gezet dmv een incrustatie zetting, mooi vlak. ø 9,5 mm ca 3 gr

Armband, carneool
Startprijs 475 EUR

Armband GG 585/000 met carneool. Fraaie schakelarmband met 8 ovale GG schakels voorzien van een gefacetteerde carneool. De armband is voorzien van een bakslot. Lengte 19 cm, Breedte 14 mm ca 17.4 gr