Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren siersleutel voor herenhorloge
Startprijs 110 EUR

Zilveren horlogesleutel, 833/000, versierd met voluten en een afbeelding van een dorpsgezicht en een schip. MT.:E.Visser, Leeuwarden, 1851-1873. 6x8cm. In goede staat.

Zilveren ring met diamant
Startprijs 110 EUR

Elegante zilveren ring, 925/000, met zwarte en witte diamant, totaal ca 0,50 ct. breedte 7 mm. ø 54. nieuw

Gouden ring met carneool
Startprijs 110 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een grote ovale zetkast met een gefacetteerde carneool, 21x11mm. ø 58. ca 4,5 gram. In goede staat

Zilveren creolen met zwarte diamanten
Startprijs 110 EUR

Elegante zilveren klapcreolen, 925/000, bolmodel met in het midden drie rijen met kleine zwarte diamanten. Breedte 6 mm, ø 20 mm. Nieuw

Gouden oorknoppen zirconia
Startprijs 110 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met vierkant geslepen zirconia's. 8x8mm. In goede staat

Gouden hanger met camee
Startprijs 120 EUR

Mooie geelgouden cameehanger 585/000. Een ronde hanger met een fraaie schelpgesneden camee gezet in een brede bewerkte gouden geschulpte rand. ca 5 gr. ø 28.5 mm. In goede conditie

Gouden hanger met citrien
Startprijs 120 EUR

Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw

Gouden ring met diamant
Startprijs 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met 3 bolsewiek geslepen diamanten in een zilveren zetkast. Breedte ring 5 mm. ø 57. ca 1,9 gram. In goede staat

Gouden ring met saffier en diamant
Startprijs 125 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een rond gefacetteerde saffier, ø 4,5 mm, met aan beide zijkanten 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24. Gezet in de w...

Gouden broche van bijbelslot
Startprijs 125 EUR

Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een bijbelslot. Voorzien van een onedele brochering. 44x18 mm. In goede staat.

Gouden streekbroche met granaat
Startprijs 125 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, met granaat. samengestelde broche met in het midden een vierkante kast versierd met knoppen en een vierkant gefacetteerde granaat. 34x15mm. ca 3,5 gram. In goede staa...

Rozenkwarts collier met goud
Startprijs 125 EUR

Collier van rozenkwarts met goud, 585/000. Collier van rozenkwarstkralen, ø 8,5 mm, met daartussen 7 geslepen gouden bolletjes en bevestigd aan een cilindervormige sluiting met granaat. Lengte 43cm. ...

Gouden ring
Startprijs 130 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met roodbruine glanzende steen. 16x8mm, In een gladde rand. ø 51 ca 5 gram. In goede staat

Gouden Camee hanger
Startprijs 130 EUR

Gouden hanger, 800/000, met camee, portugal. Ovale hanger met getorste rand voorzien van een camee met vrouwenportret. 41x26mm. ca 4,3 gram. In goede staat

Gouden collier
Startprijs 140 EUR

Fijn gouden schakelcollier, 585/000, met wit- en roodgouden bewerkte stukjes. breedte 2,6 mm. 40 cm. ca 5 gram

Gouden broche met camee
Startprijs 140 EUR

Grote geelgouden broche, 585/000, met prachtige uitgesneden schelpcamee 9 gegraveerd: Cut by Giansanti, Naples 1874. De broche is versierd met een getorste rand. Klein stukje langs de rand van de came...

Witgouden rijring met diamant
Startprijs 150 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,25, een steen is wat beschadigd. ca 2,8 gram. ø 53. In goede staat

Zilveren buddha armband
Startprijs 150 EUR

Zilveren buddha to buddha armband, 925/000, model lars. Breedte 15 mm met bakslot en veiligheid, 19 cm ca 65 gram. In goede staat

Collier parel en nefriet met goud
Startprijs 150 EUR

Collier van parels, ø8 mm, en nefriet, ø 3mm, bevestigd aan een gouden hanger, tevens sluiting met een bol van kleine pareltjes. ø 2 cm. lengte 38 cm. In goede staat

Gouden ring met bruine diamant
Startprijs 150 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, voorzien van een 6 poot klassiekchaton bezet met een bruine briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct. ø 54 ca 3,2 gram. In goede staat

Witgouden ring met diamant
Startprijs 150 EUR

Brede witgouden ring, 585/000, met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,05 ct. Iets oplopend model voorzien van één zijde met een matte bewerking. ø 53, breedte 8,5 mm. ca 5,4 gram In goede sta...

Zilveren armband Buddha tot Buddha
Startprijs 150 EUR

Zilveren armband Buddha tot Buddha, 925/000, met ronde en achtvormige schakels. Breedte 20 mm. Met bakslot en veiligheid. lengte 18 cm. ca 71 gram. In goede staat

Gouden oorbellen
Startprijs 150 EUR

Geelgouden oorbellen, 585/000, met citrien. Oorstekers met clips, in achtvorm bezet met rond gefacetteerde citrienen. Met een witgouden bewerkte band bezet met een achtkant geslepen diamantje. 16,5x8m...

Brede zilveren armband
Startprijs 150 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met schakels in de vorm van maantjes. Voorzien van bakslot en veiligheid. Mexico, TS 134, Breedte 27 mm, lengte 19 cm. ca 148 gram. In goede staat