Zilveren horlogesleutel, 833/000, versierd met voluten en een afbeelding van een dorpsgezicht en een schip. MT.:E.Visser, Leeuwarden, 1851-1873. 6x8cm. In goede staat.
Elegante zilveren ring, 925/000, met zwarte en witte diamant, totaal ca 0,50 ct. breedte 7 mm. ø 54. nieuw
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een grote ovale zetkast met een gefacetteerde carneool, 21x11mm. ø 58. ca 4,5 gram. In goede staat
Elegante zilveren klapcreolen, 925/000, bolmodel met in het midden drie rijen met kleine zwarte diamanten. Breedte 6 mm, ø 20 mm. Nieuw
Geelgouden oorstekers, 585/000, met vierkant geslepen zirconia's. 8x8mm. In goede staat
Mooie geelgouden cameehanger 585/000. Een ronde hanger met een fraaie schelpgesneden camee gezet in een brede bewerkte gouden geschulpte rand. ca 5 gr. ø 28.5 mm. In goede conditie
Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met 3 bolsewiek geslepen diamanten in een zilveren zetkast. Breedte ring 5 mm. ø 57. ca 1,9 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een rond gefacetteerde saffier, ø 4,5 mm, met aan beide zijkanten 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24. Gezet in de w...
Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een bijbelslot. Voorzien van een onedele brochering. 44x18 mm. In goede staat.
Geelgouden streekbroche, 585/000, met granaat. samengestelde broche met in het midden een vierkante kast versierd met knoppen en een vierkant gefacetteerde granaat. 34x15mm. ca 3,5 gram. In goede staa...
Collier van rozenkwarts met goud, 585/000. Collier van rozenkwarstkralen, ø 8,5 mm, met daartussen 7 geslepen gouden bolletjes en bevestigd aan een cilindervormige sluiting met granaat. Lengte 43cm. ...
Geelgouden ring, 585/000, met roodbruine glanzende steen. 16x8mm, In een gladde rand. ø 51 ca 5 gram. In goede staat
Gouden hanger, 800/000, met camee, portugal. Ovale hanger met getorste rand voorzien van een camee met vrouwenportret. 41x26mm. ca 4,3 gram. In goede staat
Fijn gouden schakelcollier, 585/000, met wit- en roodgouden bewerkte stukjes. breedte 2,6 mm. 40 cm. ca 5 gram
Grote geelgouden broche, 585/000, met prachtige uitgesneden schelpcamee 9 gegraveerd: Cut by Giansanti, Naples 1874. De broche is versierd met een getorste rand. Klein stukje langs de rand van de came...
Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,25, een steen is wat beschadigd. ca 2,8 gram. ø 53. In goede staat
Zilveren buddha to buddha armband, 925/000, model lars. Breedte 15 mm met bakslot en veiligheid, 19 cm ca 65 gram. In goede staat
Collier van parels, ø8 mm, en nefriet, ø 3mm, bevestigd aan een gouden hanger, tevens sluiting met een bol van kleine pareltjes. ø 2 cm. lengte 38 cm. In goede staat
Geelgouden solitairring, 585/000, voorzien van een 6 poot klassiekchaton bezet met een bruine briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct. ø 54 ca 3,2 gram. In goede staat
Brede witgouden ring, 585/000, met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,05 ct. Iets oplopend model voorzien van één zijde met een matte bewerking. ø 53, breedte 8,5 mm. ca 5,4 gram In goede sta...
Zilveren armband Buddha tot Buddha, 925/000, met ronde en achtvormige schakels. Breedte 20 mm. Met bakslot en veiligheid. lengte 18 cm. ca 71 gram. In goede staat
Geelgouden oorbellen, 585/000, met citrien. Oorstekers met clips, in achtvorm bezet met rond gefacetteerde citrienen. Met een witgouden bewerkte band bezet met een achtkant geslepen diamantje. 16,5x8m...
Brede zilveren armband, 925/000, met schakels in de vorm van maantjes. Voorzien van bakslot en veiligheid. Mexico, TS 134, Breedte 27 mm, lengte 19 cm. ca 148 gram. In goede staat