Collier van tijgeroog met double sluiting. Collier van verlopende tijgeroogkralen, getrommeld, 9-21 mm, met double draaislot. lengte 65 cm.
Zilver vergulde ring, 925/000, met robijn en diamant. Ring met ruitvormige kop, 21x17 mm, bezet met een ovaal cabouchon geslepen robijn, ca 4,85 crt. In de geschulpte buitenrand, witgekleurd, zijn 4 k...
Drie zilveren broches met filigrain, 835/000, een broche in de vorm van een vlinder en twee broches in de vorm van bloemen. Eén bloemetje is los. Totaal ca 41,2 gr.
Collier van olijfgroene parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal met magneetsluiting. ø 10 mm, Lengte 41 cm. Nieuw
Set double sieraden bestaande uit een fraaie ketting ingelegd met blauw en groene emaille, 44-52 cm, een double choker met blauw-groene inleg, manchetknopen met parelmoer en een horloge, Cordella.
Zilveren dubbeltjesarmband. Armband met een dubbele rij dubbeltjes, 1930-1941. Voorzien van een veeroog. Lengte 19 cm. Breedte 3 cm. ca 25,9 gr.
Lot sieraden met muntjes: bestaande uit een armband met 2 rijen met muntjes van 5 cent ( 1850) en een broche van een kwartje (1939) en een los muntje van 5 cent.
Lot met vijf kralencolliers bestaande uit een snoer met schuimkoraal, een snoer takjes koralen, ivoor, gitten en parels.
Lot sieraden bestaande uit een zilveren zakhorloge met rosé rand, en 2 double hangers, een met blauwe steen en een met rood/bruine steen.
Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.
Lot met drie zilveren ringen, een ring met rode steen en markesiet, band door, een ring met lapis lazuli en een grove rechthoekige ring. Totaal 19,9 gr.
Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw
Zilveren hanger met 2 dolfijnen en een blauwe steen. Grootte 40x25 mm. Totaal ca 5,7 gr.
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw
Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw
Goud op zilveren staafbroche, 835/000, met blauwe steen. Langwerpige broche met in het midden een ovaal gefacetteerde blauwe steen. 70x13mm. Met kanonsluiting. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met double sluiting. Collier van bloedkoralen takken, verlopend in breedte 3-13mm. Lengte 58 cm. ca 37 gr.
Zilveren Biesmark armband, 925/000. Breedte 10 mm voorzien van bakslot met veiligheid. ca 41 gr. Lengte 20 cm. In goede staat
Lot zilveren sieraden bestaande uit een horloge, 5 ringen, 4 hangers, een zilver vergulde broche en een oorring. ca 64 gr.
Zilveren zakhorloge, 800/000, Duits, met jasseroncollier. Zakhorloge met rood vergulde elementen, gefacetteerde rand en voorzien van guilloche en schild gravure aan de achterzijde. ø 28 mm lengte col...
Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbel rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø 54...
Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.