Twee mechanische horloge. Een rond en een langwerpig model, staal met zwart leren band. Als nieuw
Hanger, 375/000, bezet met witte en bruine diamanten. Langwerpige hanger met in het midden een deel bezet met bruine diamanten, totaal 0,60 crt en aan weerskanten een vlak met witte diamanten, 0,17 cr...
Gouden broche, 585/000, krul model met ruwe bewerking. Grootte 4x4 cm. ca.7 gr
Gouden ring, 585/000 met in het midden een briljant geslepen diamant, ca. 0,23 crt P, in een vierkante zetkast met getrembleerde bewerking. ø 59 ca. 3,2 gr. Cond.: G
Twee colliers, een van parels en een van bloedkoraal. Collier van cultive parels, ø 5 mm, met gouden olijfvormige sluiting, 585/000, met briljant, totaal ca 0,04 crt. lengte 76 cm en een fijn collier ...
Armband van bloedkoralen. Drie rijen armband met bloedkoralen, tonmodel ø 4 mm met double sluiting met bloedkoraal. ca. 14,7 gr. voorzien van veiligheid. Lengte 18 cm
Gouden gourmatarmband, 585/000, met ronde hanger met afbeelding en gravure. Lengte 20 cm. Totaal ca. 8 gr
Elegante hanger, GG 585/000 met onyx en diamant. Sierlijke hanger voorzien van een peervormig gefacetteerde onyx, totaal 7,61 crt, met fraai opengewerkt hulsje bevestigd aan een hangeroog bezet met kl...
Gouden collier en hanger, 585/000 met rozenkwarts. Koordcollier met een een opengewerkte gouden hanger met daarin een rozenkwartskraal. ø Hanger 16 mm. Lengte collier 42 cm. ca. 10, 4 gr.
Ring WG 585/000, met briljanten. Brede ring met vierkante kop, 6.5x6.5 mm, met daarin 9 briljanten pave gezet, totaal ca 0.10 crt W. ca 4.3 gr, ø 51 Nieuw
Strakke ring GG 750/000, briljant en robijn. Ring met V-vorm aan de bovenzijde met daarin een ovaal gefacetteerde robijn en een kleine briljant. Breedte 9 mm. ø 56 ca. 2,8 gr.
Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit een trouwring, een zegelring met gravure en een fijn biesmarkcollier. Totaal ca 8,7 gr. Cond.: R-G
Sierlijke ring GG 750/000 met grote citrien. Ring met hoge mooie uitgewerkte zetting met daarin een ovaal gefacetteerde citrien, 14,5x11 mm. Hoogte ring 11 mm. ø 57 ca. 6,8 gr. ( vermoedelijk hoger ge...
Gouden ring, 585/000, met amethist. Fijne ring met oplopende zijstukken voorzien van en zetrand met geschulpte bewerking, bezet met een gefacetteerde ovale amethist. ø 56 ca. 3,7 gr.
Zilveren zakhorloge, 925/000, Engels, met snek. E.R.Davies, Shrewsbury. Voorzien van geribbelde rand met fraaie schildgravure aan de achterzijde. ø 48 mm. MT.: William Sweeting, London. jl.: D:1879
Fraaie vergulde armband met barnsteen. Armband met grote langwerpige schakels versierd met knoppen en een ovale zetting met daarin een barnsteen. 18x1,8 cm. Cond.:G
Gouden ring, 750/000 met witgouden zetting bezet met een smaragd geslepen aquamarijn, 10x8 mm. ø 55 ca 2,4 gr.
Groot zakhorloge met Arabische cijferaanduiding, rond 1800, met gave emaille wijzerplaat. ø 55 mm. Achterplaat zit los.
Witgouden entouragering, 585/000, met briljant. Een fijne ring met een rozet met 1 middensteen en 6 stenen er rond omheen, alles in klauwzettingen. Totaal ca 0,22 crt. Middelste zetting zit iets uit h...
Zilveren oorhangers en armband met stenen, 925/000. Spangarmband met groene en witte stenen met vergulde delen en zilveren oorhangers met groene, witte en een rode steen, peervormig met vergulde delen...
Elegante witgouden ring, 750/000 met briljant. Fijne band met op de kop van de ring een zeshoek bezet met kleine briljanten, totaal 0,13 crt. ø 57 ca 2,3 gr. Cond.: G
Lot barnstenen sieraden bestaande uit een zilver vergulde, 800/000 klemarmband met barnsteen, een zilveren ring, 835/000, met barnsteen en een paar button oorknoppen met goud op zilveren pousettes en ...
Een parelarmband en parelcollier. Een 2 rijig parelcollier, cultivé verlopend, met gouden sluiting, 585/000, met diamant. En een 2 rijige armband met cultivé parels voorzien van 3 geleiders en een wit...
Collier en hanger WG 585/000 met onyx en diamant. Platte peervormige cabouchon geslepen onyx, ca 4,1 crt bevestigd aan een witgouden brede huls met hangeroog. Het geheel is versierd met wittopaas, . B...