Oorclips goud op zilver, 925/000 met robijn. Schroefoorclips met 2 rond gefacetteerde robijnen, ø 7 mm. Grootte 15x8 mm, ca 2.9 gr
Streekbroche GG 585/000 met filigrainbewerking. Ovale streekbroche met geschulpte rand, 24x30 mm. iets gedeukt in het midden. ca 4.3 gr
Parelcollier met twee paar oorknoppen. Prachtig snoer cultiveparels, ø 6.5 mm, met GG 750/000 sluiting en een paar oorstekers met cultive parels, ø 6 mm, met GG stekers en een paar zilveren oorschroev...
Broche GG 585/000 fantasie model. Broche bestaande uit 2 delen in de vorm van halve manen, waarvan een kant met ruwe bewerkingen, ø 3.2 cm ca 4.1 gr
Zakhorloge, double met venster in het deksel. Mechanisch ø 48 mm. Zit een breuk in het glas.
Horloge merk Windgassen, goudkleurig, automatisch met dag datum en maanstand. Lengte 20 cm
Ring GG 585/000 met granaten. Vermaakte trouwring met in het midden slag met daarin 3 granaten gezet in een gladomzetting. ca 3.6 gr ø 59
Lot met 4 vulpennen, merk o.a. Pierre Cardin 3 zwarte en 1 bordeaux rode.
Lot Tedora bedels, zilver 925/000 hartjes met namen. lot met 8 bedels ca 32.5 gr Nieuw
Armband zilver 835/000 met plaat. Gourmetarmband met in het midden een plaat gemaakt in de vorm van een paardebit. De armband is voorzien van een veiligheidLengte 19,5 cm ca 53 gr
Twee broches verguld, gemaakt van echte blaadjes. De blaadjes en takjes zijn voorzien van een goudlaag.
Hanger GG 585/000. Antieke hanger met S- bewerking in het midden. Met versieringen van knopjes en kleine kruisvormige schildjes. De hanger is voorzien van kwastjes. Lengte hanger 38 mm ca 1.8 gr
Ring WG 585/000 met zirconia. Solitairring met in het midden een zirconia, ø 6.4 mm, gezet in een 6-pootchaton. aan de ring zit een mooie royale band. ø 62 , ca 3.2 gr
Lot met zilver 835/000. Lot bestaande uit o.a. 3 versierstukken voor tussen colliers, een mutsenbeloorknop en 4 zeeuwse knoppen.ca 24.1 gr
Oorhangers GG 585/000 met zirconia's. Brisures met een grote en wat kleinere zirconia, onder elkaar gezet. ca 2.05 gr. Lengte ca 10 mm
Strakke oorstekers 333/000 met blauw topaas. Oorknoppen met princes geslepen blauw topaas in 2 strakke zetranden, 5x7 mm. ca 2.3 gr
Hanger zilver 925/000 met grote barnsteen. Prachtige hanger van een peervormige barnsteen gevat in een open zilveren rand. Lengte 5 cm ca 12.0 gr
Lot zilveren sieraden bestaande uit o.a. twee armbanden, ringen broche en een vingerhoedje. totaal ca 93 gr
Fijn broche 333/000 met parels en groen. Klein broche in de vorm van een groen edelstenen blaadje met daarop 3 kleine pareltjes. Grootte 26x12mm
Hanger GG 585/000 met blauw topaas en briljant. Hanger met ovaal geslepen edelblauw topaas, 1,75 crt, 9x7 mm en 3 diamanten. Lengte 15 mm
Lot double met o.a. een choker met zirconia, een dikkere ketting met hanger met parel, een broche, een armband met parelmoer en bewerking, een bijpassende broche en een paar oorstekers met parel en st...
Lot met horloges bestaande uit o.a. 2 digitale horloges, 3 horloges met band en diverse oude mechanische horloges.