Collier, zilver 925/000 met Gourmetschakels. Breed collier, 12,3 mm, van bolle gourmetschakels met karabijnsluiting. Lengte 47 cm, ca 62,4 gr
Ring GG 585/000 met turkoois. Klassieke ring met in het midden een ovale turkoois, 14x7 mm, gezet in brede strakke wat hoge zetting. ca 3,0 gr ø 56, Nieuw
Collier zilver 800/000 met filigrain bolletjes. Collier bestaande uit kralen gemaakt van zilver filigrain, ø 8 mm. Lengte 90 cm. 38 gr
Ring WG 585/000 met stenen. Ring in Art Deco stijl met een hoogopstaande rij met 4 diamanten. ca 3.3 gr ø 66
Oorknoppen, GG 585/000 met camee. Ovale oorknoppen, 11x8,5 mm, met camee. Om de zetrand zit een getorste rand. De camees zijn iets verschillend van elkaar. ca 2,8 gr
Zegelring GG 585/000 met onyx. Zegelring met vierkant afgeronde kop, 16x17 mm, in het midden zit een vierkante onyx met afgeronde hoeken, 14x14 mm. De ring is open aan de binnenzijde. ca 7.3 gr ø 67
Hanger GG 585/000 met blauw opaal. Geschulpte ovale hanger, 26x15 mm, met zeer fraaie blauwe opaal, 8x14mm. ca 2.3 gr
Horloge GG, 585/000 met lerenband. Rondmodel, ø 32 mm, merk Prego, automatisch met datum.
Twee antieke broches GG 585/000. Een gg filigrain broche in de vrom van een bloemetje,ø 22,7 mm en een GG broche in de vorm van een soort breidop, lengte 45 mm. totaal ca 6,3 gr
Prachtig zeldzaam Roskopf antiek spoorweghorloge met centrale secondenwijzer en achterop een stoomlocomotief gegraveerd. Functionerend en in goede staat ø5,5cm.
Set trouwringen WG 585/000. WG smalle trouwringen, 3 mm, ø 51/59 ca 6.4 gr
Spang zilver 925/000. Mooie elegante spang, rond naar het midden toe uitgesmeed, 10-13mm. ca 77 gr, omtrek ca 33 cm
Zakhorloges zilver. Een zakhorloge, ø 53 mm, met deksel, werkend en een zakhorloge,ø 42 mm, werkend. Beide voorzien van gravure bewerking aan de achterzijde
Hanger GG 585/000 met blauwe steen. Antieke lange hanger, lengte 47 mm, met grote blauwe steen, emerald geslepen. ca 1.9 gr
Collier, soort granaatkralen met GG 585/000 sluiting. Enkel rij collier, ø 4 mm, met ronde bewerkte sluiting, ø 12 mm, met in het midden een gefacetteerde granaat. Lengte 70 cm
Zakhorloge met RG 585/000 kast. ø 46 mm Wijzer zit los en wat beschadigingen op de plaat.