Broche hanger, GG 585/000 met Camee. Grote opengewerkte ovale hanger/broche met in het midden een zeer fraai uitgesneden camee, ø 30 x 24 mm. De broche is voorzien van een kanonsluiting. ca 7 gr
Oorknoppen, GG 585/000 met camee. Kleine oorknoppen, ø 9,2mm, met fijne GG 585/000 bewerkte rand en in het midden een kleine uitgestoken camee. ca 1,7 gr.
Broche GG 585/000, met grote gefacetteerde steen. Fijne speld met in het midden een grote steen, in oud slijpsel. ø 10 mm. ca 2,7 gr
Collier van bewerkte agaatkralen en tijgeroog. Het collier heeft een groot zilveren veeroog als sluiting. ø barnsteen 16 mm, tijgeroog ø 7 mm. Lengte 45 cm
Solitairring, GG 750/000 met zirconia. Hoge strakke solitairring met 6 poots zetting met mooie zirconia, ø 6,5 mm. ca 3,1 gr. ø 57
Grote zilveren, 835/000 ring met ovale steen. Brede bewerkte rand met daarin een grote ovale roze/paarse steen, ø 21x16mm. De bewerking loopt door in de band van de ring. ca 10,7 gr. ø 54
Oorstekers, zilver, 925/000 met markasiet.. Halve creolen, breed model, 9,3 mm, met langwerpig en rond geslepen markasiet. ø 20 mm. ca 9,2 gr.
Oorstekers, zilver, 925/000 met markasiet. Halve creolen ø 24 mm, bezet met 3 rijen met markasiet, breedte 7 mm. ca 9 gr.
Hanger, Faberge stijl, opengewerkt met zirconia's en parel. Ei-hanger, zilver verguld 22x13 mm, opgewerkt met paars en groen emaille, versierd met zirconia's. Onderaan de hanger zit een kleine parel.
Hanger, Faberge stijl, lieveheersbeest. Zilver verguld ei-hanger, 14x21mm, in de vorm van een lieveheersbeestje met zwart en rood emaille. Verder versierd met goudkleurige stippen en zirconia's.
Oorclips, GG 585/000 met Briljanten. Ovale oorclips, organisch motief met diverse briljanten bezet. ø 18x10mm. Totaal 0.70 ct.,W/SI, ca 7.9 gr.
Oorhangers GG 750/000 met zwart muranoglas. Royale GG oorhaken met zwarte peervormige muranoglazen hangers. Totale lengte 30 mm.
Rouwbroche, GG 585/000 met Onyx. Rechthoekige broche, eind 1900 eeuw, opengewerkte, gegraveerde rand met in het midden een Onyx waarin een GG schild zit met haar en foto. Grootte 12x16 mm. ca 5gr.