18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Camee broche hanger
Startprijs 190 EUR

Broche hanger, GG 585/000 met Camee. Grote opengewerkte ovale hanger/broche met in het midden een zeer fraai uitgesneden camee, ø 30 x 24 mm. De broche is voorzien van een kanonsluiting. ca 7 gr

Camee oorknoppen
Resultaat: 50 EUR

Oorknoppen, GG 585/000 met camee. Kleine oorknoppen, ø 9,2mm, met fijne GG 585/000 bewerkte rand en in het midden een kleine uitgestoken camee. ca 1,7 gr.

Gouden horlogeketting
Startprijs 600 EUR

Broche GG met steen
Resultaat: 60 EUR

Broche GG 585/000, met grote gefacetteerde steen. Fijne speld met in het midden een grote steen, in oud slijpsel. ø 10 mm. ca 2,7 gr

Art Nouveau broche GG diamant
Startprijs 275 EUR

Collier agaat met tijgeroog
Startprijs 50 EUR

Collier van bewerkte agaatkralen en tijgeroog. Het collier heeft een groot zilveren veeroog als sluiting. ø barnsteen 16 mm, tijgeroog ø 7 mm. Lengte 45 cm

Solitairring GG zirconia
Startprijs 100 EUR

Solitairring, GG 750/000 met zirconia. Hoge strakke solitairring met 6 poots zetting met mooie zirconia, ø 6,5 mm. ca 3,1 gr. ø 57

Ring groot roze/paarse steen
Resultaat: 45 EUR

Grote zilveren, 835/000 ring met ovale steen. Brede bewerkte rand met daarin een grote ovale roze/paarse steen, ø 21x16mm. De bewerking loopt door in de band van de ring. ca 10,7 gr. ø 54

Zilveren oorstekers
Startprijs 30 EUR

Oorstekers, zilver, 925/000 met markasiet.. Halve creolen, breed model, 9,3 mm, met langwerpig en rond geslepen markasiet. ø 20 mm. ca 9,2 gr.

Zilveren oorstekers
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers, zilver, 925/000 met markasiet. Halve creolen ø 24 mm, bezet met 3 rijen met markasiet, breedte 7 mm. ca 9 gr.

Choker met Agaten
Startprijs 30 EUR

Hanger, ei
Startprijs 50 EUR

Hanger, Faberge stijl, opengewerkt met zirconia's en parel. Ei-hanger, zilver verguld 22x13 mm, opgewerkt met paars en groen emaille, versierd met zirconia's. Onderaan de hanger zit een kleine parel.

Hanger, ei
Startprijs 40 EUR

Hanger, Faberge stijl, lieveheersbeest. Zilver verguld ei-hanger, 14x21mm, in de vorm van een lieveheersbeestje met zwart en rood emaille. Verder versierd met goudkleurige stippen en zirconia's.

Choker GG opaal briljant
Startprijs 280 EUR

Armband GG Gourmet
Resultaat: 775 EUR

Oorclips GG
Startprijs 500 EUR

Oorclips, GG 585/000 met Briljanten. Ovale oorclips, organisch motief met diverse briljanten bezet. ø 18x10mm. Totaal 0.70 ct.,W/SI, ca 7.9 gr.

2 Colliers, goud op zilver
Resultaat: 30 EUR

Oorhangers GG murano
Startprijs 70 EUR

Oorhangers GG 750/000 met zwart muranoglas. Royale GG oorhaken met zwarte peervormige muranoglazen hangers. Totale lengte 30 mm.

Rouwbroche
Startprijs 100 EUR

Rouwbroche, GG 585/000 met Onyx. Rechthoekige broche, eind 1900 eeuw, opengewerkte, gegraveerde rand met in het midden een Onyx waarin een GG schild zit met haar en foto. Grootte 12x16 mm. ca 5gr.

Broche antiek GG mand
Startprijs 100 EUR

Ring + Hanger Aquamarijn
Startprijs 230 EUR

Slavenband bewerkt
Resultaat: 125 EUR

Ring, WG/diamant
Startprijs 550 EUR

Oorknoppen WG solitair
Resultaat: 950 EUR