Ring WG/GG, 585/000 art-deco stijl. Rechthoekige WG kast met bewerkingen aan de zijkant en middenin 6 Diamanten, iets beschadigd. Het geheel is bevestigd aan een GG band. ca 2,3 gr. ø 56
Hanger Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. In de vorm van een handtas met zwart en geel emaille. Kan geopend worden. Aan de binnenzijde een verguld mobieltje aan een kettinkje. 3x1,8cm
Medaillon GG 585/000. Rond model, ø 24 mm met bewerkte voorzijde. ca 6,7 gr.
Blauwtopaas-Briljant hanger GG, 585/000, met een Edelblauwtopaas ca 1,75 crt, 9x7mm en 3 Briljanten. Lengte 15 mm.
Ivoren set bestaande uit o.a. slavenband, bewerkte gesp, bloemborche, Y-collier en collier met olijfvormige kralen.
Antiek ivoren armband, breed 27 mm., scharnierend, met 4 zilveren bewerkte stukken aan de uiteinden en een staafsluiting. ø 59x51mm.
Twee zilveren armbanden, gemaakt van oude bijbelsloten. Een met bijbelse figuren, lengte 21 cm en veiligheid en een met bloemversieringen, lengte 18 cm. Totaal gewicht ca 49,5 gr
Lot 10 paar zilveren oorclips, met o.a. markesiet, parel en zirkonias
Oorstekers GG, 585/000 met kleine markiesvormige blauw Opaal, 4,6x2,1 mm. Rond model, ø 8,5 mm, Finse stijl, gematteerd. ca 2,4 gr
Hanger Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Hanger in de vorm van een bijenkorf met bij. Met zirconias en Barnsteen. lengte 2,5 cm
Hanger Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Ei-hanger in de vorm van een vis met meerdere kleuren emaille en een amethist. Mist 1 steentje. Lengte 2,5 cm
Vier ovale zilveren biedermeijer broches verschillend in grootte.ø 68x53mm, ø 56x41mm,ø 45x29mm en 38x25mm. Totaal ca 36 gr.
Zodiac, GG, 585/000, en double broche. Ronde zodiac-hanger, opengewerkt, Fabiola, leeuw, ca 2,9 gr en een broche, langwerpig onedel met zwart, similies en melkachtige steen.
Manchetknopen Burberry, zilver, 925/000, gerhodineerd. De manchetknoop vertoont een afbeelding van een ridder, strijdend te paard. 16,5x10,3mm. Voorzien van originele cassette.
Lapponia oorstekers, zilver, 925/000.Langwerpig organisch model, gematteerd. 30x15mm. ca 14,4 gr
Lot met sieraden met barnsteen o.a. zilveren hanger met barnsteen, 2 snoeren barnsteenkralen en een losse steen.
Zilveren armband, 925/000, grof en zwaar model met 5 langwerpige schakels met klipsluiting. Het oppervlak is bewerkt. Lengte 20 cm. ca 67,4 gr.
Grote antiek ivoren armband met zilveren stukken. ø 67x63mm. 16 mm breed. Met staafsluiting en veiligheidsketting.