Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Hollandse gravure, Jongen rijcken Hollander op geldkist
Startprijs 60 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse gravure Engelsche kraam Jongen rijcken Hollander op geldkist. Gravure op papier. Afmeting: H 42 x B 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.

J. Benneke, Landschap Giethoorn
Startprijs 30 EUR

J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

D. Zwerver, Figuren in tuin
Startprijs 50 EUR

Dolf Zwerver. 1932 - 2010. Nr.: 229/250. Figuren in tuin. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Rolf Weijburg, Encounters West
Startprijs 50 EUR

Rolf Weijburg. Nr. 1/10. Titel: Encounters West. Kleurenets op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Dirk Jansen, Vrouw bij boerderij
Startprijs 80 EUR

Dirk Jansen. 1878 - 1952. Boerderij met boerin, tuin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 36 cm. In goede staat.

Cornelis de Waal, Winterlandschap
Startprijs 80 EUR

Cornelis de Waal. 1881 - 1946. Hollands wintergezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30,5 cm. In goede staat.

Richard Robjent, Plasgezicht met eenden
Startprijs 70 EUR

Richard Robjent. 1937 -. Plasgezicht met eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.

H.J. Doodhout, Winterlandschap
Startprijs 60 EUR

H.J. Doodhout. 1842. Hollands dorpsgezicht met figuren en ijspret. Sepia op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

T. van Essen, Tuinfeest met figuren
Startprijs 100 EUR

Tonnis van Essen. Herkomst uit galerie Almelo. Tuinfeest met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In goede staat.

4x Antieke gravure
Startprijs 60 EUR

Vier antieke gravures. 1x A Hacque op de Driegaten 18e eeuw. 1x Ruisdal pinx door Georg Hertel, 18e eeuw. 1x Dancker Danckertz, Rubens voorstelling, 1634 - 1666. 1x Fabul IX, J. El. Ridiger Fec., 1699...

4x Ida Bagus Madé Terang, Dans voorstellingen
Startprijs 60 EUR

4x Ida Bagus Madé Terang. 1915 - 1999. Indonesische School. Traditionele dans voorstellingen. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Edele heer in bierkelder
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Edele heer in bierkelder. Olieverf op linnen. Afmeting; H 60 x B 50 cm. In goede staat.

P. de Regt, Zeilboten op Markermeer
Startprijs 100 EUR

Pieter de Regt. 1877 - 1960. Zeilboten op het Markermeer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Wilhelm Hambüchen, Bomschuit met vissersvolk
Startprijs 250 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Bomschuit met vissersvolk op strand. Duitse School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 28 cm. In goede staat.

Paolo Sistilli, Abstracte compositie
Startprijs 300 EUR

Paolo Sistilli. Italië 1950. Abstracte compositie in aardetinten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 105 x B 105 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Dame speelt piano in woonkamer
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk monogram. Circa 1900. Dame speelt piano in woonkamer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 49 cm. In goede staat.

J. Wilkinson, Porseleinen plaquette
Startprijs 80 EUR

J. Wilkinson. Circa 1900. Handbeschilderde porseleinen plaquette met vogel voorstelling. Afmeting: 65 x 30 cm. In goede staat.

Monogram J.V., Twee dames in keuken met vogelkooi
Startprijs 60 EUR

Monogram J.V. Tweede helft 20e eeuw. Twee dames in keuken met vogelkooi. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Will Kalshoven, Vaas met anemonen
Startprijs 30 EUR

Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bergachtig landschap
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Bergachtig landschap met figuren en gebouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 54 cm. In redelijke staat.

Monogram A.G., Dorpsgezicht
Startprijs 200 EUR

Monogram A.G. Circa 1900. Franse School. Dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.

Pendant, Bloemstilleven
Startprijs 90 EUR

Pendant W. Jansen. Twee bloemstillevens. 1892 - 1969. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.