Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Jacob Eriks, Berglandschappen
Startprijs 60 EUR

Twee werken van Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Frans berglandschap (Haute Savoie). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. / H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Lorenz Murowana, Volendamse platbodems aan steiger
Startprijs 600 EUR

Lorenz Murowana. Duitse School. 1872 - 1950. Volendamse platbodems aan steiger met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

P.A. Schipperus, Poldergezicht met molen
Startprijs 90 EUR

Gesigneerd P.A. Schipperus. Klein schilderij. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 21,5 cm. In goede staat.

J. v.d. Linde, Stilleven
Startprijs 60 EUR

J. v.d. Linde. 1887 - 1956. Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 46 cm. In goede staat.

Jean PierrreGuynelly Maes (met boek)
Startprijs 80 EUR

Jean Pierre Guynelly Maes. 1945. Belgische School. Huilende baby. Pastel op paneel (gefixeerd). Afmeting: H 97 x B 75 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met citroen
Startprijs 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met fruit
Startprijs 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Landkaart Groningen
Startprijs 80 EUR

Antieke landkaart van Groningen. Groningae et Omlandiae Fredericum de Wit. 1629 - 1706. Klein scheurtje bij vouw bovenin, verder goed. Gravure op papier. Afmeting: H 56 - B 60 cm.

G. Wuthrich, Berglandschap
Startprijs 150 EUR

G. Wuthrich. Circa 1880. Oostenrijkse School. Berglandschap met wilde rivier en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.

2x Antieke gravure
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Hollandse gravures. 1x Gehoorzaal. 1x Zaal der natuurkunde. Reinier Vinkeles sculp. 1741 - 1816. Vochtvlek moetrand. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Zeegezicht
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht naar 19e eeuws voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 51 cm. Verf laat los. In redelijke staat.

G. van Donk, Bomschuit op strand met vissersvolk
Startprijs 150 EUR

G. van Donk. Circa 1900. Hollandse School. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer, druiven en citroen
Startprijs 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen, druiven en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

S. Lugtenberg, Larens interieur
Startprijs 200 EUR

S. Lugtenberg. Hollandse School. 20e Eeuw. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met oester
Startprijs 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

W.F. Hulk, Hollands landschap
Startprijs 350 EUR

W.F. Hulk. 1852 - 1906. Hollands landschap met koeien, windmolen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20,5 x B 15 cm. In goede staat.

Kirdi, Naakte vrouw
Startprijs 240 EUR

Kirdi. Atelier. Franse School. Lithografie op papier. Naakte vrouw. Afmeting: H 108 x B 78 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Mickey Mouse
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Lithografie. Mickey Mouse. Litho op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Parijse dame
Startprijs 160 EUR

Ongesigneerd. Franse School. 20e Eeuw. Parijse dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 31 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Vrouw voor spiegel
Startprijs 280 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 56/199. Nadruk. Vrouw voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: H 75 x B 58 cm. In goede staat.

Oorhulle,
Startprijs 300 EUR

K. Heffner, Rivierlandschap met boerderijen
Startprijs 800 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.

Hilda van Stockum, Stilleven
Startprijs 350 EUR

Hilda van Stockum, 1985. 1908 - 2006. Stilleven. Brass kettle and peaches. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 61 cm. In goede staat.

Dirk Meesters, Paarden in de wei
Startprijs 275 EUR

Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollandse School
Startprijs 550 EUR

Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.

W. Stewart, Vissersboten en vissers op zee
Startprijs 100 EUR

W. Stewart. Engelse School. Vissersboten en vissers op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 50 cm. In goede staat.

J.A.B. Stroebel, Lezende vrouw
Startprijs 80 EUR

J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Vrouw leest brief bij stoeltjesklok. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 10,5 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Poldergezicht met visser
Startprijs 150 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1977. Met pseudoniem Bart van Lingen. Poldergezicht met visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.

Alfred Alexander Göckel, Abstracte compositie
Startprijs 100 EUR

Alfred Alexander Göckel. Lüdinghausen 1952. Duitse School. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 56 cm. In goede staat.

Alfred Alexander Göckel, Abstracte compositie
Startprijs 100 EUR

Alfred Alexander Göckel. Lüdinghausen 1952. Duitse School. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 40 cm. In goede staat.

Agnes van Stolk, Stilleven
Startprijs 100 EUR

Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dame met pen en griffel
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met pen en griffel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 25,5 cm. In goede staat.

G.H. Hendriksen, Boeren interieur met moeder en kind
Startprijs 60 EUR

G.H. Hendriksen. Hollandse School. Boeren interieur met boerin en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. v/d Velden, Geschilderde kopie naar oude meester
Startprijs 80 EUR

A. v/d Velden. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Edward Masseus, Stilleven
Startprijs 180 EUR

Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met flessen, fruit en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Jongen met ezel bij rivier
Startprijs 275 EUR

Onduidelijk. Circa 1880. Italiaanse of Franse School. Jongen met ezel bij rivier. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 50 x B 74 cm. In goede staat.

F. de Wit, Ploegende boer op akker
Startprijs 150 EUR

F. de Wit. Circa 1920. Ploegende boer op akker met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Hollandse School, Figuren bij kanaal
Startprijs 70 EUR

Hollandse School. Circa 1900. Figuren bij kanaal met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 150 EUR

Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.

Indonesische School, Ossenkar in Indonesisch landschap
Startprijs 80 EUR

Indonesische School. Gesigneerd. Circa 1960. Ossenkar in Indonesisch landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 127 cm. In goede staat.

Post Greve, Kasteel met brug
Startprijs 70 EUR

Post -Greve, 1913 - 1990. Kasteel met brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 39 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Zeeslag
Startprijs 300 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Zeeslag, 17e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Naakte vrouw
Startprijs 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.

Jo Kruyder Bouman, Stilleven met poppen
Startprijs 700 EUR

Jo Kruyder Bouman. 1886 - 1973. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 82 cm. In goede staat.

J. Francos, Strandgezicht
Startprijs 200 EUR

J. Francos. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven
Startprijs 400 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met glas en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Antieke gravure, Arrivee Flessingue (Vlissingen)
Startprijs 60 EUR

Antieke gravure door J. Le Veau. Arrivee Flessingue (Vlissingen). 1729 - 1786. Afmeting: H 46 x B 55 cm. In goede staat.

2x H. Ramaer, Kikkers + Figuratief
Startprijs 80 EUR

Hannie Ramaer. 1946 - Ets + lithografie. Ets met kikkers, 1980. Litho, figuratief. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.

B.J. steene, Napoleon op dek
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse steendruk. Napoleon op dek. Etched by B.J. Steene. Vochtvlekken. Afmeting: H 68 x B 93 cm. In redelijke staat.

Eugen Kampf, Landschap met boerderij
Startprijs 420 EUR

Eugen Kampf. Duitse School. 1861 - 1933. Landschap met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

PAZ Subercaseaux, Abstracte compositie
Startprijs 180 EUR

PAZ Subercaseaux. 1924. Abstracte compositie. Olieverf op board. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd,
Startprijs 100 EUR

Diverse werken van Eef de Weerd
Startprijs 100 EUR

Zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Onder meer veel studiewerken en andere werken. Zwarte inkt op papier. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 80 stuks. Af...

2x Hollands grafiek
Startprijs 60 EUR

2x Hollands antiek grafiek. 1x Lithografie Zutphen, kerk te Voorst en Nyenbeek. 1x Gravure, 'de kanne gaet soo lange te water tot se eens breekt', 17e - 18e eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 14 - 24 ...

Jacob Eriks, Trekpaard bij kar
Startprijs 100 EUR

Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Trekpaard bij kar. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Jacob Eriks, Landarbeiders in gebergte
Startprijs 100 EUR

Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Landarbeiders in gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 70 cm. In goede staat.

Jacob Eriks, Vijf landaArbeiders
Startprijs 100 EUR

Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Vijf landarbeiders in Haute Savoie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Ad CE. Guntsert, Portret meisje
Startprijs 100 EUR

Ad. CE. Guntsert. 1947. Hollandse School. Portret meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.

2x Ovaal schilderij, Italiaanse ruïnes
Startprijs 90 EUR

Paar ovale landschap schilderijen. Italiaans landschap met archeologische ruïnes. Circa 1900. Olieverf op board. Afmeting: circa 50 x 40 cm. In goede staat.

Tonny Holsbergen, Dame met hoed
Startprijs 120 EUR

Tonny Holsbergen. 1952 - . Dame met hoed. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.

Two Dollar Biljet, Andy Warhol
Startprijs 350 EUR

Two Dollar Biljet. Andy Warhol. Met certificaat nr. 710332. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht met visser en bomschuit
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Strandgezicht met visser en bomschuit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

R. Coulon, Zeilboten in haven
Startprijs 100 EUR

R. Coulon. 20e Eeuw. Franse School. Zeilboten in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Breugeliaans interieur met figuren
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

T.H. Hendriks, Stilleven
Startprijs 400 EUR

T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.

P. van Kempen, Hollands interieur met rokende visser
Startprijs 50 EUR

P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 50 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.

Gilliam, Hond
Startprijs 80 EUR

Modern werk van Gilliam. Kleurrijke hond. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 120 cm. In goede staat.

Leen, Fantasie figuren
Startprijs 80 EUR

Leen. Modern werk. Tweede helft 20e eeuw. Kleurrijke fantasie figuren. Acryl op paneel. Afmeting; H 60 x B 120 cm. In goede staat.

A. v.d. Schouw, Hollandse haven in de winter
Startprijs 350 EUR

Adrianus van der Schouw. 1873 - 1946. Hollandse haven in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, 3x Abstract
Startprijs 50 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Potlood op papier. Afmeting: H 21,5 x B 10 cm. In goede staat.

Barbizon-stijl, Franse School
Startprijs 200 EUR

Franse School. 19e Eeuw. Landschap in Barbizon-stijl. Landschap met boerderij en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 29 cm. In goede staat.

H. Lorrach Fecit, Berglandschap met beek
Startprijs 100 EUR

H. Lorrach Fecit. Circa 1900. Duitse School. Berglandschap met beek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 12,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, 2x Naakt studie
Startprijs 60 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.

Paul Citroen, Portret meisje
Startprijs 280 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. Portret meisje. Houtskool op papier. Afmeting: H 48 x B 35 cm. In goede staat.

Willem Linnig Sr., Engelse 2-master voor kust met schipbreukelingen
Startprijs 300 EUR

Willem Linnig Sr. 1819 - 1885. Engelse twee-master voor kust met schipbreukelingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Havengezicht
Startprijs 60 EUR

Antiek Hollandse ets met havengezicht. Gesigneerd. Circa 1920. Ets op papier. Afmeting: H 14 x B 17 cm. In goede staat.

Jan Luyken, Spaanse krijgsvloot
Startprijs 60 EUR

16e - 17e Eeuwse ets door Jan Luyken, 1649 - 1712. Ets met voorstelling 'Vertooninge v.d. ontsachelijke Spaanse krijgs vloot in den Jaare 1588'. Afmeting: H 31 x B 39 cm. Verkleuring. Ets op papier. I...

2x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 70 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstract figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 70 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 52 cm. + H 70 x B 52 cm. In goede staat.

M. Misdom, Binnenhaven met platbodem
Startprijs 60 EUR

M. Misdom. Circa 1920. Binnenhaven met platbodem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesigneerd, Poldergezicht
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Poldergezicht met windmolen en knotwilgen. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In goede staat.

B. Medema, Poldergezicht met punter en boerderij
Startprijs 40 EUR

B. Medema. 1891 - 1982. Poldergezicht met punter en boerderij. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 70 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.

10x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 80 EUR

Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Landschappen met figuren
Startprijs 80 EUR

Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschappen met gebouwen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Bomschuiten voor de kust
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk. Circa 1920. Hollandse School. Bomschuiten voor de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven
Startprijs 700 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Panda schilderij
Startprijs 50 EUR

Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

Keith Haring, Lopend hart
Startprijs 300 EUR

Lithografie Keith Haring. Nadruk. Nr. 23/200. Lopend hart. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.

Aquarel, Dame met parasol
Startprijs 140 EUR

Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Monogram A.M. Geijp, Landschap met boerderij en man in roeiboot
Startprijs 70 EUR

Monogram A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met boerderij en man in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

Wim Sinemus, Abstracte compositie
Startprijs 70 EUR

Wim Sinemus, 1964. 1903 - 1987. Abstracte compositie met figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.