Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 62 cm. In goede staat.
Josef Gindra. 1862 - 1938. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Affiche Toulouse Lautrec 1959. Musée Jacquemant André. Portret Toulouse Lantrec. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Verso onduidelijke teksten. Duits berglandschap. Twee beschadigingen. Afmeting: 75 x 106 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Klein oud/antiek houten scheepsdiorama met schip 'de Bavelaar'. Handbeschilderd. Afmeting: 35 x 28 x 10,5 cm. In goede staat.
M. Lamprecht. 20e Eeuw. Schaapsherder met kudde. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Monogram E.W. Duitse School. Surrealistische voorstelling met sprookjes figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Sigaret rokende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1920. Rotterdamse kade met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Hermann Thiele. 1867 - 1956. Winterlandschap met rietgedekte boerderijen bij avond. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
L. Mulder. 19e Eeuw. Bosgezicht met boerenpaar en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 76 cm. In goede staat.
C.E.V. Dapper. Circa 1900. Hollandse School. Rozen stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 75 cm. In goede staat.
Twee maal werk van J. Le Blanc. (Alexander Terhell). 1863 - 1949. Twee maal landschappen met schapen. Aquarellen op papier. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse Kamasutra houtsnedes. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: 26 x 17,5 cm. In goede staat.
Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 38 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels in porseleinen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Pelletier. Circa 1920. Franse/Belgische School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken in bord op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Hendrik van Bloem. 1874 - 1960. Riviergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 88 x 63 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Duinlandschap met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Drie maal Japanse werken. Bestaande uit: Shumsho Katsukana, kleurdruk. Gesigneerde houtsnede, 18e - 19e eeuw, man met Japanse zwaarden. Houtsnede van Samurai krijger, 19e eeuw. Afmeting: 19 - 38 cm. I...
Koningin Wilhelmina. 1932. 1880 - 1962. Houten schuur in besneeuwd landschap. Reproductie. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 22 cm. In goede staat.
J.H. Mastenbroek. 1943. 1875 - 1945. Bruggetje over kanaal. Litho op papier. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 18,5 x 24,5 cm. In goede staat.
M. Poltrock. Wintergezicht met molen. In exclusieve vergulde Gregor lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Drie Japanse houtsnedes. Bestaande uit: Wolf met schildpadden. Figuren in de regen, gesigneerd. Dubbele boekpagina illustratie Katsushika Hokusai, figuren aan kade. Afmeting: 25 - 38 cm. In goede staa...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1940. Hollandse visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.
Simon Dittrich. Nr. 40/50. 1940 - ............ . Duitse School. Fluitspelende figuur met surrealistische hoed. Ets op papier. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.
Miniatuur schildering. 19e Eeuw. Elegante dame. Aquarel op papier. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In goede staat.
Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Gemberpot met asters. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Schilder met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Twee Japanse werken. Houtsnedes. Eén maal met koets en paarden. Eén maal stadsgezicht. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
A. Hess. Pendant. 21e Eeuw. Zeegezichten met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
H. Caarls. Pendant. Circa 1880. Twee landschappen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.
Monogram v.d. B. 20e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Naar Nicholas Maes. 1632 - 1693. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Drie Japanse werken. Bestaande uit: Geisha's in sneeuw (illustratie), gesigneerd. Schele Japanner, houtsnede, gesigneerd. Paard, houtsnede, gesigneerd. Afmeting: 24 - 42 cm. In goede staat.
Drie Japanse werken. Bestaande uit: Samurai krijger. Figuren in landschap. Twee vechtende figuren. Houtsnedes op papier. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Cooper. Tweede helft 20e eeuw. Herder met coming sheep. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.
Ventura. 20e Eeuw. Twee oude ovale schilderijen. Stillevens met muziekinstrumenten. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met rivier en overstekende figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee miniatuur schilderijen. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Zuid Afrikaanse affiches. Boeren oorlog transvaal. Steendruk op papier. Klein scheurtje. Afmeting: 62 x 41,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Boerderij bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met koeien en knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht met Hollandse schepen, 18e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boerderij bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Namen en wapenen der ED. AGTBAARE HEEREN oud raden of te vroedschapen der stadt Dordrecht. De Leth Fecit ex collectione Wilh. van der Lely. Afmeting: 54 x 42 cm. Gravur...
Udo Genschmer. Duitse School. Kubistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 60 cm. In goede staat.
Gesigneerd Japans werk. Forellen. Illustratie of houtsnede. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.
F.H. van Loon. Circa 1900. Hollandse boerderij met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.
Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.
Jolanda Brouwers. 90-er Jaren. Zes zeefdrukken. Abstract figuratief, divers. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.
Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
S. Beulakker. 1946. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese aquarellen. Divers. Gesigneerd. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. Die Achte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. Die Fünfte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
C. Klein. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met rivier en molen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
S. Schreuder. Circa 1930. Landschap met reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees rolschilderij. Berglandschap met waterval. Gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: 194 x 73 cm. In goede staat.
Oud Russisch ikoon. 20e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Gesigneerd. Afmeting: 31 x 23,5 x 3 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. Circa 1930. Stilleven met papavers. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1949. 1876 - 1959. Twents landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Besneeuwd landschap met boerenhuis, figuren en paardenspan. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18 cm. In goede staat.
Monogram J.T.H. Stilleven met glas, Keulse fles en bloem. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees aquarel. Circa 1900 of ouder. Twee figuren onder lampion. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 42 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse houtsnedes op rijstpapier. 19e Eeuw. Geisha's. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
Vijf oude miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Onder andere: Napoleon. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
Vier kleine schilderijen. Bestaande uit: Rewe, stilleven. Ongesigneerd, stilleven rood. Landschap met boerenhuis. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 - 18 cm. In redelijk/goede st...
Twee bloemstillevens. Bestaande uit: Monogram T.M., Violen. Tilly Moes? Ongesigneerd. Vaas met asters. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
L. Kramer. 21e Eeuw. Dikke dansende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 50 cm. In goede staat.
Hoppe. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
L. Hartman. Circa 1950. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.
Colin. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Johannes Weiland. 1954. Stoomtrein. Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 44 cm. In goede staat.
C.A. Spruijt. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.
Verso Phil May. 21e Eeuw. Jimmy Hendrix. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.