Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 100 EUR

Antieke Japans gesigneerde houtsnede met berglandschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.

W. Nietsch, Cartoon
Startprijs 100 EUR

W. Nietsch. Cartoon-schildering. 60-er/70-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Auerhaan in de bergen
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk. Duitse School. 80-er Jaren. Auerhaan in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

H.J. Wijngaar, Kustgezicht
Startprijs 100 EUR

H.J. Wijngaar. Circa 1930. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Indonesisch landschap
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Landschap met Indonesische landarbeiders in rijstveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

A. Schaap, Hollands havengezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

A. Schaap. 20e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 37 cm. In goede staat.

M. Norma, Spelende poezen
Startprijs 100 EUR

M. Norma. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 61 cm. In goede staat.

Otto Schulze, Tiroler man met hoed
Startprijs 100 EUR

Otto Schulze. München. 1852 - 1930. Tiroler man met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17,5 cm. In goede staat.

W. Meyer, Romantisch stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

W. Meyer. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met paardenkar en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 16 cm. In goede staat.

Louis Corinth, Im Haus bei Thiele
Startprijs 100 EUR

Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.

Stadsgezicht met gracht Hugo Landheer.
Startprijs 100 EUR

20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Aap aan ketting
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Aap aan ketting. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Meisjes portret
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1906. Meisjes portret. Pastel op papier. Afmeting: ø 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret jonge Rembrandt
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret jonge Rembrandt van Rijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

H. Endlich, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR

H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 56 cm. In goede staat.

Monogram W.K.K., Romantisch stadsgezicht
Startprijs 125 EUR

Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

F. Trümper, Zangvogel op tak
Startprijs 125 EUR

F. Trümper. 2002. Enschede. Zangvogel op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.

Paul van Gijn, Oosterse jongen met aap
Startprijs 130 EUR

Paul van Gijn. Oosterse jongen met aap. Pastel op papier. Afmeting: 22 x 37 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Rabijn/monnik
Startprijs 130 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Portret rabijn/monnik. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesig. Winterlandschappen
Startprijs 140 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Winterlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 14,5 cm. In goede staat.

H. Antheunis, Vaas met bloemen
Startprijs 140 EUR

H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.

A. Elhorst, Vaas met bloemen
Startprijs 140 EUR

Anneke Elhorst. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 111 x 109 cm. In goede staat.

Jan Jans, Boerenvrouw + affiche
Startprijs 150 EUR

Jan Jans. 1893 - 1963. Karakteristieke Twentse boeren vrouw. Herkomst tentoonstelling + affiche. Galerie Needien. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

J. Altink, Gronings landschap
Startprijs 150 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. Gronings landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Jan van Delft, Dorp aan het water
Startprijs 150 EUR

Jan van Delft. 1928 - . Dorp aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Theo Wiegman, Keramieken vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR

Theo Wiegman. Stilleven, keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. 'Voorlezen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 44 cm. In goede staat.

H.W. Eckhardt, Boerenerf met kippen
Startprijs 150 EUR

H.W. Eckhardt. Circa 1930. Boerenerf met waterput en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J.W. van Lohuizen, Interieur met twee katten
Startprijs 150 EUR

J.W. van Lohuizen. Titel: Bij Arie Spruit alias Caree in de hut 1939. Interieur met twee katten. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 31 cm. In goede staat.

Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 150 EUR

Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse gravure, Amsterdam
Startprijs 150 EUR

Zeldzame kleine 17e - 18e eeuwse gravure van Amsterdam met stadswal. Handingekleurd. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Frits Maris, Twee kippen en haan
Startprijs 150 EUR

Frits Maris. 1873 - 1935. Twee kippen en haan. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

F. Trümper, Auerhaan
Startprijs 150 EUR

F. Trümper. 2003. Enschede. Auerhaan. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee vrouwen in interieur
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Twee vrouwen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

L.Scheen, Pin Up
Startprijs 160 EUR

Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

G. Post-Greve, Antieke platbodems
Startprijs 170 EUR

G. Post-Greve. 1913 - 1990. Antieke platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Ezelspan met eenden
Startprijs 170 EUR

Restsignatuur. Circa 1900. Ezelspan met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

Sujatno Kompoel, Indonisische haven
Startprijs 175 EUR

Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.

Jelle Hoogstra, Hollands havengezicht
Startprijs 180 EUR

Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Jur. M. Beek, Bomschuiten bij strand
Startprijs 180 EUR

Jur. M. Beek. 20e Eeuw. Bomschuiten bij strand met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.

H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Startprijs 180 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Dali figuur, Paard
Startprijs 180 EUR

Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Naakte dame
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. Naakte dame. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 41 cm. In goede staat.

Marie Cornett? Portret dame met hoed
Startprijs 180 EUR

Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

5x Jan te Wierik, 4x Flessen wijn + boek
Startprijs 200 EUR

Vijf maal Jan te Wierik. 1954 - 2002. Vier maal flessen wijn, Jan te Wierik + boek, 1 hond van snoep. Handgesigneerd met lithografieën. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd., Figuren in interieur
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in interieur (buste ontbloot). Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.

G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen
Startprijs 200 EUR

G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

Suz. Pléyol?, Vrouw met katten
Startprijs 200 EUR

Suz. Pléyol? 19e Eeuw. Vrouw met katten. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.

Jacoba Stuiveling, Mand met bloemen
Startprijs 200 EUR

Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.

Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.

Ohara Koson, Oosterse vogel
Startprijs 200 EUR

Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Oosterse vogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.

Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen
Startprijs 200 EUR

Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.

B. Robbe, Dame met jarretels
Startprijs 200 EUR

Bert Robbe. 1912 - 2004. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met koeien
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met koeien en boerin. Eén restauratie. Afmeting: 80 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

J. Leenen, Besneeuwd Hollands landschap met boerderij
Startprijs 200 EUR

John Leenen. 1943 - . Besneeuwd Hollands landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

3x Joseph Bouüaert, divers
Startprijs 200 EUR

Drie maal Joseph Bouüaert. 1881 - 1948. Bestaande uit: Infanterie met gewonde soldaat, 16 x 25 cm + Kruisridders, 27,5 x 12 cm + Romeins slagveld, 27,5 x 12 cm. Gemengde techniek op papier. In goede s...

F.A. Philips, Boerderij met vee
Startprijs 200 EUR

F.A. Philips. 1835 - 1903. Boerderij met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 50 cm. In goede staat.

Piet Bouter, Landschap met schaapskooi
Startprijs 200 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met schaapskooi, herder en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.

G.J. Ernens, Landschap met fazanthaan
Startprijs 200 EUR

G.J. Ernens. Utrecht 1935 - . Landschap met fazanthaan. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

L. Scheen, Romantisch Hollands wintergezicht
Startprijs 200 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

9 Werken Toon Tieland
Startprijs 200 EUR

Negen werken Toon Tieland. 1919 - 2006. Handgesigneerde en gedateerde lithografieën in map + uitnodiging galerie Needien. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

2x Evert Rabbers, 2x Portretten
Startprijs 200 EUR

2x Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee portretten. Dieks Voerman bij Huckriede + Visser in de Vollenhove. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 18 cm / 23 x 18 cm. In goede staat.

2x Evert Rabbers, Portretten
Startprijs 200 EUR

Twee portretten door Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee portretten, Twentse man met baard. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm + 27 x 20 cm. In goede staat.

Ant Morel, Havengezicht
Startprijs 200 EUR

Ant Morel. Circa 1900. Havengezicht. Restauratieplekken. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 107 cm. In goede staat.

J.H. Verbeek, Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort
Startprijs 200 EUR

J.H. Verbeek. Circa 1920. Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herenportret
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 44 cm. In goede staat.

J. Melcher, Zuid-Duits interieur
Startprijs 200 EUR

Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.

Marten Randa, Dreams
Startprijs 200 EUR

Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.

Stijgerend paard Hugo Landheer.
Startprijs 200 EUR

20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Steigerend paard voor kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.

D. Ocker, Damesportret
Startprijs 200 EUR

D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.

D. Ocker, Damesportret
Startprijs 200 EUR

D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

J. de Haan, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR

Jurien de Haan. 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 37 cm. In goede staat.

Geo Poggenbeek, Hollands landschap
Startprijs 200 EUR

Geo Poggenbeek. 1853 - 1903. Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 9 cm. In goede staat.

Gesigneerd, V. Avirvarei,
Startprijs 200 EUR

Gesigneerd V. Avivarei. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

P. Renard, Strandgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

5x Antieke Franse/Belgische ontwerpen
Startprijs 200 EUR

Vijf antieke Franse/Belgische ontwerpen. Aquarellen. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij waterpartij
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.

Daniels, Strandgezicht met spelende kinderen
Startprijs 220 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.

Monogram HKO, Stilleven
Startprijs 220 EUR

Monogram HKO. Mogelijk Harm Kamerlingh Onnes. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Canneel, Dorpsgezicht met wandelaars
Startprijs 220 EUR

Canneel. Belgische School. Dorpsgezicht met wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 59 cm. In goede staat.

F. Rehm, Marktvrouw met groentes
Startprijs 225 EUR

Fritz Rehm. 1871 - 1928. Marktvrouw met groentes. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot
Startprijs 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.

Böhm, Meisje met bloemen
Startprijs 250 EUR

Kapitale 19e eeuwse vergulde lijst met 20e eeuwse schildering. Gesigneerd Böhm. Meisje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

Bob Stork Damen, Vrouwelijk naakt
Startprijs 250 EUR

Bob Stork Damen. Paris 1954. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. In goede staat.

Otto Lais, Twee figuren
Startprijs 250 EUR

Otto Lais. Twee figuren. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: 40 x 57 cm. In goede staat.

A. Miedema, Hollands zomers landschap met melkmeisje
Startprijs 250 EUR

J. Miedema. 1870 - 1952. Hollands zomers landschap met melkmeisje. Olieverf op tegel. Afmeting: 43 x 29 cm. In goede staat.

Jean Leon, Meisje met hoed
Startprijs 250 EUR

Jean Leon. 21e Eeuw. Belgische School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 20 cm. In goede staat.

L. v.d. Vlist, Platbodems bij duinen
Startprijs 250 EUR

L. v.d. Vlist. 1894 - 1962. Platbodems bij duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In goede staat.

Alberto Schunk, Amor
Startprijs 250 EUR

Alberto Schunk. 1947 - ............... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Willy Sluiter, Man met aansteker en vrouw in zijn arm
Startprijs 250 EUR

Toegeschreven aan Willy Sluiter. 1873 - 1949. Man met aansteker en vrouw in zijn arm. Pastel op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

C. Briels, Antipode figuren
Startprijs 250 EUR

Clemens Briels '89. 1946 - ......... . Antipode figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J.H. Mastenbroek, Kade Rotterdam
Startprijs 250 EUR

J.H. Mastenbroek. 1938. 1875 - 1945. Kade Rotterdam. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 28 cm. In goede staat.

L. de Leeuw, Winters landschap met wandelaars
Startprijs 260 EUR

L. de Leeuw. 1941.Winters landschap met wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 52 cm. In goede staat.

Botanische gravure, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

18e Eeuwse botanische hortus gravure. Handingekleurd. Caryophyltus Plenus minia to colore. Afmeting: 42 x 50 cm. In goede staat.

Botanische gravure, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

18e Eeuwse handingekleurde botanische hortus gravure. Bellisprolifera Variegata. Gravure op papier. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.