Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Paul Serrure, 2x Naaktstudies.
Resultaat: 145 EUR

Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Twee werken. Eén maal naaktstudie man en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. en 36 x 61 cm. In goede staat.

Paul Serrure
Resultaat: 120 EUR

Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Studie mannelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.

J. Mankes, 'Melkende boerin'
Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 20 cm. In goede staat.

Zeefdruk, Wim Mast de Gooijer en Herman Brood
Startprijs 500 EUR

Gelimiteerde zeefdruk. Lithografie op linnen. Samenwerking Herman Brood en Wim Mast de Gooijer Nr.: 14/35. Magisch realistische voorstelling met landschap en schilderij Herman Brood. Afmeting . 120x 9...

2 Werken, Jan Faber
Startprijs 80 EUR

Twee maal Johan Faber, 1902-1979. Groningen. Waddengebied met gedicht en plaats Stedum. Lino-snedes op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 32 x 22 cm. In goede staat.

A. Korneck.
Startprijs 100 EUR

A. Korneck. Circa 1900. Jugendstil. Mogelijk laat werk Albert Friedrich Korneck, 1813 - 1905. 'Mediterane dorpsstraat met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

3x Perzische werken.
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk, Perzië. Drie Perzische werken, 19e eeuw. Met teksten en figuren voorstelling. Gouade op papier. Afmeting: 25 x 15 cm. en 26 x 14 cm. en 36 x 25 cm. en 15 x 24 cm. In goede staat.

2x Aquarel.
Startprijs 100 EUR

Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.

Keith Haring, 'Abstract'.
Resultaat: 300 EUR

Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.

R. Beefster. Larense school
Resultaat: 500 EUR

R. Beefster 1914. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting 100x80 cm. In goede staat.

Bogomir, Franse school.
Resultaat: 300 EUR

Twee maal Bogomir Dalma, 1899 - . Franse school. Twee maal poort kasteel Avignon. Eén maal olieverf op paneel. eén maal houtsnede op papier. Afmetingen: 47 x 37 cm en 14,5 x 9 cm. In goede staat.

A. Pawlowsky
Startprijs 100 EUR

A. Pawlowsky. Circa 1890. Schloss Liechtenstein. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

A. Steinlen, Franse school.
Startprijs 200 EUR

Aimé Steinlen, 1923-1996. Frankrijk. Kust La Corniche. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 20 cm. In goede staat.

Jos Lussenburg, 'Boerderij'.
Resultaat: 200 EUR

Jos Lussenburg. 1889-1975. 'Drentse boerderij met rieten dak'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

A. Verhulst, 'Romantisch landschap'
Startprijs 250 EUR

A. Verhulst, 20e eeuw. 'Romantisch landschap met figuren en kerk'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

G. Altman, 'Landschap met sloot'.
Resultaat: 375 EUR

Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Schilderij, geketende mensen
Startprijs 400 EUR

Duitse school. Ca. 1900. Mogelijk Hartig 1873-1936. 'Gevangenen in ketenen'. . Olieverf op linnen.Afmeting. 113x96 cm In goede staat.

B. J. Brouwer, Gezicht op Olst
Startprijs 250 EUR

Berend Jan Brouwer, 1872-1936. Plasgezicht bij Olst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jörg Remé
Startprijs 400 EUR

Jörg Remé 1968. 1941- . 'Surrealische vrouwenfiguur'. Olieverf op linnen. Afmeting. 85x65 cm. In goede staat.

Houtskooltekening Jan Altink
Startprijs 400 EUR

Houtskool tekening van Jan Altink 1885-1971. 'Boerderij aan beek'. Afm. 50x36 cm. In goede staat.

G. Stevens.
Startprijs 150 EUR

G. Stevens. 20e Eeuw. Waarschijnlijk export schuilnaam van C.A.V. Diggelen, 1921-1989. 'Strandgezicht met strandjutters'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.

G. Stevens.
Resultaat: 100 EUR

G. Stevens. 20e Eeuw. Waarschijnlijk export schuilnaam van C.A.V. Diggelen, 1921-1989. 'Strandgezicht met strandjutters en schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.

Henk Schuring (6x)
Resultaat: 380 EUR

Zes werken van Henk Schuring 1965. Enschede, 1928-1984. 'Zes abstracte composities'. Zwarte inkt op papier. Afmeting. ca. 16-25 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, circa 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

Freya Clevers, 'Moeder met kinderen'.
Startprijs 180 EUR

Freya Clevers. Belgische school. 'Moeder met kinderen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 23 x 20 cm. In goede staat.

Teruo Onuma
Startprijs 375 EUR

Teruo Onuma, 1933 Italië. 'Surrealistisch landschap Onuma'. Olieverf op linnen. Afmeting. 116x90 cm. In goede staat.

Hanneke Maas, Figuren.
Startprijs 150 EUR

Hanneke Maas, Januari 1988. "Figuren". Monotype op papier. Afmeting: 21 x 21 cm. In goede staat.

Jan Wessels, "Winter met vossen"
Resultaat: 150 EUR

Jan Wessels, 1945 Hengelo. Vossen bij nacht in besneeuwd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Schilderij
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd?, 19e Eeuw. 'Bergachtig landschap met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting. 57x48 cm. In redelijk/goede staat.

Jan Dey, 'Schapen'.
Startprijs 100 EUR

Jan Dey. Circa 1920. 'Schapen met herder voor schaapskooi'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Herman Moerkerk, 'Marktgezicht'.
Startprijs 250 EUR

Herman Moerkerk, 1879 - 1949. 'Medeteriaans marktgezicht met vrouw bij groentes' (Madeira). Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 92 cm. In goede staat.

A. Segaar
Startprijs 350 EUR

A. Segaar, 1888-1962. Landschap met Drentse riet gedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 45x30 cm. In goede staat.

J. van Zwolle, 'Bloemenmarkt Amsterdam'.
Startprijs 300 EUR

J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Henk Roosink, 'Kippen bij hek'.
Startprijs 250 EUR

Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Henk Roosink, 'Eendenfamilie in bosschage'.
Startprijs 250 EUR

Henk Roosink (Rijssen) 1960. 'Eendenfamilie in bosschage'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Riek Schagen
Startprijs 100 EUR

Riek Schagen (Saartje van Zwiebertje). 1913 - 2008 Vorden. 'Exotisch landschap'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

Andries Verleur, 'Bosgezicht'
Resultaat: 50 EUR

Andries Verleur 1926. 1876- 1953. 'Bosgezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 49 x 32 cm. In goede staat.

Arthur Boris Klein, 2 etsen
Resultaat: 100 EUR

Arthur Boris Klein. 1893 - 1985. Twee etsen. Getiteld en gesigneerd 'Honden parodie'. Ets op papier. Afmeting: 17 x 44 cm. In goede staat.

Gesigneerd Cobra, Houtsculptuur.
Startprijs 280 EUR

Gesigneerd Cobra. Grote beschilderde houtsculptuur in Cobra stijl. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Harm Kamerlingh Onnes
Startprijs 270 EUR

Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. 'Vrouwenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 43x50 cm. In goede staat.

J.H. Coster
Resultaat: 100 EUR

J.H. Coster, 1846-1920 Almelo. 'Boerin met koeien en stro schuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 29 cm. In goede staat.

J.H. Coster
Resultaat: 100 EUR

J.H. Coster, 1846-1920 Almelo. 'Zomers landschap bij Ruurlo'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

Piet in 't Hout Jr., 'Stadsgezicht met gracht'.
Startprijs 240 EUR

Piet in 't Hout Jr. 1879 - 1965. 'Stadsgezicht met gracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 20 cm. In goede staat.

Cornelisz, Aardbeien.
Startprijs 100 EUR

C. Cornelisz. 'Stilleven met aardbeien'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Cornelisz, Schaal kersen.
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met kersen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Cornelisz, Abrikozen.
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met abrikozen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

A. Vles, 'Stadsgezicht Gent'
Startprijs 120 EUR

A. Vles 1935 Gent. 1880 - 1967. 'Stadsgezicht Gent'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In goede staat.

Schilderij, trekschuit
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 'Omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal'. Olieverf op linnen Afmeting 90 x 60cm. In goede staat.

Landkaart, De Uil.
Resultaat: 220 EUR

Antieke Hollandse landkaart door Frederik de Wit, 1629 - 1706. Provincia Over-ijssel, hand ingekleurd. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.

Jelle Hoogstra, 'Vrouw met bloemen in interieur'.
Resultaat: 225 EUR

Jelle Hoogstra, 1924 - 2003. 'Vrouw met bloemen in interieur'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

A. M. Geijp, Sprokkelvrouw
Startprijs 250 EUR

A.M. Geijp, 1855-1926. 'Landschap met sprokkelvrouw'. Olieverf op linnen, (kleine restauratie). Afmeting. 58x43 cm. In goede staat.

Jan Bevort, landschap met eenden.
Resultaat: 100 EUR

Jan Bevort, 1917-1996. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Helmut Reuter, Winter
Startprijs 250 EUR

Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Jans, 'Man en vrouw bij piano'.
Startprijs 175 EUR

J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret dame.
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. 'Dames portret met prachtige lijst'. (één beschadiging). Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 127 cm. In redelijk/goede staat.

Cornelis van Waning, 'Havengezicht'.
Resultaat: 435 EUR

Cornelis van Waning, 1861 - 1929. 'Rotterdams havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 62 cm. In goede staat.

Vissersvrouw bij boten
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. 'Vissersvrouw bij boten'. Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.

R. Wagner, Havengezicht.
Resultaat: 250 EUR

R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. 'Hollands havengezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting. 103x68 cm. In goede staat.

J.H. Wijsmuller.
Startprijs 250 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 29 x 46 cm. In goede staat.

C. de Bruin
Resultaat: 130 EUR

C. de Bruin, circa 1910. 'Landschap met paardenkar'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Schilderij, Jan Knikker
Startprijs 200 EUR

Jan Knikker sr. 1889-1957. 'Kerkdorp met rivier en boot'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 37 cm. In goede staat.

Krokelew 1996.
Startprijs 150 EUR

Krokelew 1996. Russische school. 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm.

2x A. Sokolova
Startprijs 100 EUR

Annastassia Sokolova 1967. Russische school. 'Twee maal vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova
Startprijs 100 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met huizen en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 39 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova
Resultaat: 100 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met boot en figuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova
Startprijs 150 EUR

Twee maal Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Twee riviergezichten'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. en 28 x 18 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova
Startprijs 100 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Paardenwagen bij blokhut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.

Zeegezicht
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. 'Zeegezicht met boot in de storm'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x61 cm. In goede staat.

Jan Knikker Sr., Interieur
Resultaat: 100 EUR

Jan Knikker Sr., 1889-1957. 'Larens interieur met moeder en kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x30 cm. In goede staat.

A.S. Fontein, Stilleven.
Resultaat: 80 EUR

A.S. Fontein. Adrianna Sophia 1886 - 1965. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 10 x 9 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Hollandse skutsjes op meer'. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 20 cm. In goede staat.

H. van Tankeren, 'Hoenderstal'
Startprijs 150 EUR

H. van Tankeren, 1900 - 1980. 'Hoenderstal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.

C.A. van Piggelen, 'Boerderij met lezende kinderen en vee'.
Resultaat: 400 EUR

C.A. van Piggelen, 1921 - 1989. 'Boerderij met lezende kinderen en vee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'.
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). 'Drie clowns'. en 'Twee figuren in interieur'. Linoleum snedes op papier. Afmeting. 42 x 33 cm. en 40 x 30 cm. In goede staat.

Hetty Broedelet
Startprijs 100 EUR

Hetty Broedelet, 1877-1966. 'Boedha'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16 cm.

Jan Schunselaar, Wilde zwijnen.
Startprijs 250 EUR

Jan Schunselaar (Enschede). 'Wilde zwijnen in besneeuwd bos'. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.

Klaus Fussman
Startprijs 150 EUR

Klaus Fussman 1938, Duitsland. 'Margeriten'. Aquatint op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

E. Maas, 'Landschap met kippen'
Startprijs 250 EUR

E. Maas. Circa: 1900. 'Landschap met kippen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

Christian Vigilius Blache, 'Schoener op zee'.
Startprijs 180 EUR

Christian Vigilius Blache, 1838 - 1920. Duitse school. 'Schoener op zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16,5 cm. In goede staat.

Jan van der Leest
Resultaat: 200 EUR

Jan van der Leest 1907-1971. (bekende Hengelose schilder). 'Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60 x 80 cm. In goede staat.

Walter Rorhbach, opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR

Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Verzamelalbum kunstwerken
Startprijs 250 EUR

Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...

Jens Joppe, 'Platbodems met figuren op meer'.
Resultaat: 180 EUR

Jens Joppe, 1930. 'Platbodems met figuren op meer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.

Marco Seveso
Resultaat: 200 EUR

Marco Seveso 1975. Italië, 1945. 'Stilleven met kartonnen doos'. Olieverf op linnen. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat.

Reinhold Grohmann
Startprijs 175 EUR

Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915. 'Havengezicht met Barokkerk en stoomboot'. Olieverf op paneel, Afmeting 38 x 28 cm. In goede staat.

Ronald Searle, Nr. 86/99
Resultaat: 80 EUR

Ronald Searle, 1920-2011. 'Insect play II'. Afmeting: 50 x 70 cm. Lithografie op papier.

C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 80 EUR

Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

2 Werken in ovale lijst.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.

Emiel Bruggeman
Startprijs 175 EUR

Emiel Bruggeman, 1956. 'Screbenica'. Gemengde techniek op paneel. Afmeting. 59 x 120 cm. In goede staat.

J. Hoek, Katwijk.
Resultaat: 50 EUR

J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.

A. Pastor
Startprijs 290 EUR

A. Pastor 1909. 'Landschap met boerderij en boerin'. (één restauratie). Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.

T. Brunel? of Bladel
Startprijs 180 EUR

T. Brunel ? of Bladel. 'Platbodems op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Frans de Geetere, 'Bloempot met bloem'
Startprijs 100 EUR

Frans de Geetere, 1935 Paris. 1895 - 1968. 'Terracotta bloempot met bloem'. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

Portret in ovale lijst
Startprijs 170 EUR

J.H. Lamy, 19e eeuw. 'Damesportret in ovale lijst'. Olieverf op linnen. Afmeting. 64x52 cm. In goede staat.

Aquarel, roedel wolven
Startprijs 150 EUR

C.J. Mensioni 1882-1950. 'Rennende wolven'. Gouache op papier. Afmeting. 60 x 80 cm. In goede staat.