Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G
TH de Poel omstreeks 1980 kan met rozen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G
T. Rosmoder Zweedse school stilleven met fruit en champagne, olieverf op linnen 25x21cm Cond:G
J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G
Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.
Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez- moi, Ton Schulten galerie internationaal no 381 160/110cm- dorpsgezicht bij avond, olieverf op linnen 160x110cm.
Johannes Bosboom 1817-1891 Den Haag St Pieterskerk, leeuwen met figuren, aquarel met houtskool, verso etiket Bosboom tentoonstellingen, aquarel op papier S'chravenhagen 1917 54x42cm Cond:G
Sipke kool, leeuwarden 1836-1902 Blaricum, landschap met figuren in klederdracht bij bron, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G
Wintergezicht met restsignatuur (Kyrillisch) , bospad in de sneeuw, olieverf op linnen. 63x52cm. Cond:G
Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G
Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G
J.C. Vaarberg 1850, moeder met kind en hond in tuin, olieverf op paneel 33,5x40cm. Cond:G
Eric jan Kremer, Formule 1 Michael Schumacher, olieverf op linnen 120x180cm Cond:G
Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G
Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G
Gottfried von Hoven 1868-1921 München, Duitse school, Dorf in Holland, olieverf op linnen 70x100cm Cond:G
Raffaele Rossi 1956 Italie, verso Raffaele Rossi 1997 Angeli, Oosterse voorstelling abstract olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Jan Frederik van Deventer 1822-1886 aan de Waal (Maroufle) olieverf op linnen 45x31cm Cond:G
Schilderij gesigneerd Peter Lehmann 1885 Rehmagen-1961 Rehmagen, vissersvrouw en man wandelend op het strand. olieverf op linnen 77x120 Cond. G
Jos Lussenburg Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet zeilboten op volle zee, olieverf op linnen 23x35cm Cond:G
Constant Artz 1870-1951 Soestdijk, moeder eend met kroost, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Salvador Dali 1904-1989 nr 219-300 surrealistisch landschap, verso certificaat , lithografie op papier 48x38cm Cond:G
Salvador Dali 1904-1989 Epreuve D'artiste surrealistisch landschap, met verso certificaat lithografie op papier 48x38cm Cond:G