Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kleine werken
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 20 EUR

TH de Poel omstreeks 1980 kan met rozen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Tweeluik, onduidelijk
Resultaat: 20 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

Schilderij, T. Rosmoder
Resultaat: 20 EUR

T. Rosmoder Zweedse school stilleven met fruit en champagne, olieverf op linnen 25x21cm Cond:G

Steendruk
Resultaat: 15 EUR

J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G

Elly Dijkshoorn
Resultaat: 15 EUR

Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.

Ton Schulten
Startprijs 3.500 EUR

Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez- moi, Ton Schulten galerie internationaal no 381 160/110cm- dorpsgezicht bij avond, olieverf op linnen 160x110cm.

Johannes Bosboom met catalogus
Startprijs 3.500 EUR

Johannes Bosboom 1817-1891 Den Haag St Pieterskerk, leeuwen met figuren, aquarel met houtskool, verso etiket Bosboom tentoonstellingen, aquarel op papier S'chravenhagen 1917 54x42cm Cond:G

Schilderij, Sipke Kool
Startprijs 2.500 EUR

Sipke kool, leeuwarden 1836-1902 Blaricum, landschap met figuren in klederdracht bij bron, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G

Wintergezicht, restsignatuur
Startprijs 2.000 EUR

Wintergezicht met restsignatuur (Kyrillisch) , bospad in de sneeuw, olieverf op linnen. 63x52cm. Cond:G

Schilderij Rusland
Startprijs 1.800 EUR

Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G

Schilderij Ton Schulten
Startprijs 1.750 EUR

Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G

Vaarberg, vrouw met kind
Startprijs 1.200 EUR

J.C. Vaarberg 1850, moeder met kind en hond in tuin, olieverf op paneel 33,5x40cm. Cond:G

Schilderij, Erik Jan Kremer
Startprijs 1.150 EUR

Eric jan Kremer, Formule 1 Michael Schumacher, olieverf op linnen 120x180cm Cond:G

Groot stilleven, Romeny
Startprijs 1.000 EUR

Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G

Baykam Bedri, gouache
Startprijs 1.000 EUR

Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G

Schilderij, G. van Hoven
Startprijs 950 EUR

Gottfried von Hoven 1868-1921 München, Duitse school, Dorf in Holland, olieverf op linnen 70x100cm Cond:G

Raffaele Rossi
Startprijs 900 EUR

Raffaele Rossi 1956 Italie, verso Raffaele Rossi 1997 Angeli, Oosterse voorstelling abstract olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Jan van Deventer
Startprijs 900 EUR

Jan Frederik van Deventer 1822-1886 aan de Waal (Maroufle) olieverf op linnen 45x31cm Cond:G

Schilderij strandgezicht, Lehmann
Startprijs 800 EUR

Schilderij gesigneerd Peter Lehmann 1885 Rehmagen-1961 Rehmagen, vissersvrouw en man wandelend op het strand. olieverf op linnen 77x120 Cond. G

Schilderij, Jos Lussenburg
Startprijs 800 EUR

Jos Lussenburg Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet zeilboten op volle zee, olieverf op linnen 23x35cm Cond:G

Schilderij, Constant Artz
Startprijs 800 EUR

Constant Artz 1870-1951 Soestdijk, moeder eend met kroost, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Salvador Dali
Startprijs 750 EUR

Salvador Dali 1904-1989 nr 219-300 surrealistisch landschap, verso certificaat , lithografie op papier 48x38cm Cond:G

Salvador Dali
Startprijs 750 EUR

Salvador Dali 1904-1989 Epreuve D'artiste surrealistisch landschap, met verso certificaat lithografie op papier 48x38cm Cond:G