Wim van Norden Bussum 1917-Amsterdam 2015, schepen, vissers en bomschuiten op het strand, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Gijsbertus Craeyvanger 1886 1810-1895, marktplaats met vele figuren aquarel op papier 25x20cm Cond:G
Cornelus Johannes Snouyerbosch 1891-1975, Knotwilgen bij avondlicht, olieverf op paneel 80x120cm Cond:G
Ongesigneerd Spaanse school, modern, dame met masker, olieverf op linnen 54x61cm Cond:R/G
Jan den Hengst 1904-1982 koepelkerk Amsterdam aquarel op papier 45x30cm Cond:G
Antieke Chinese ingekleurde houtsnede Gucun gesigneerd, vliegende eenden 23x24cm Houtsnede op papier Cond:R
Antiek apart langwerpig Chinees schilderij met ruiters, teksten en signatuur, gedrukt op zijde met papieren rol. in goede staat, 292x29cm
Gesigneerd H. Danmier heer en slapende man bij boom tekening op papier 28x21cm Cond:G
Arno Rink '71 Duitse school Fieber nach Burgakow Die weisse Kapelle (vochtvlekken) ets op papier Cond:R/G 49x31cm
Hermanus Adrianus Charles Bogman Den Haag 1890, stadsgezicht met waterpomp en figuren, olieverf op paneel 22x17cm Cond:G
Gerard Krol 1928 Enschede 1882-1950 stilleven met koper, appels en wijnkruik 47x45cm olieverf op paneel Cond:G
Rik Jager 1998, Delft 1933, titel: bergdorp, acryl op papier 70x90cm Cond:G
Han Bruinenberg 1980 Landschap naar C Corot olieverf op linnen 91x64cm Cond:G
L Cajetan 19e eeuw, vrouw bij bergachtig landschap en fruitschaal(gat in linnen) 67x52cm Cond:R
Antieke landkaart Overijssel 17e eeuw, met vermelding van kastelen, dorpen kloosters buurten en schansen, ingekleurde ets op papier Cond:R/G 51x41cm
Carl Eduard Ahrends, Den Haag 1822-1898, Duits dorp bij gebergte, olieverf op paneel 21,5x16,5cm Cond:R
Monogram BD plasgezicht met boten en figuren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Naar koekoek omstreeks 1900 Hollands stadsgezicht met figuren olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Lienart 1997 Franse school titel: Le Bistrot olieverf op linnen 70x60cm Cond:G
H. Damstra omstreeks 1930 stadspoort olieverf op linnen 50x40cm Cond;G
Antieke Hollandse ingekleurde landkaart. mogelijk 17e eeuws of ouder, de stad Utrecht in den jare 690. 37x28cm ets op papier, Cond:G
Jan van Noort (joan) 1645, Ruïne met figuren, Sibylientempel van Tivoli, ets op papier (moet rand af) Cond:R/G
Jan Korthals 1916-1972 Place de la Concorde Parijs 39x28cm aquarel op papier Cond:G
Parijs stadsgezicht met vele figuren, bij schilderijen verkoop gesigneerd F.M Velberge, olieverf op paneel eind 20e eeuw 30x24cm Cond:G