Verso Ruwel gesigneerd, havengezicht met vissersboten, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Roel Wildeboer 1902-1989, vaas met bloemen, olieverf op linnen. 40x50 Cond:G
Twee tekeningen op papier 17e-18e eeuw: 1x portret, mangaankleurige inkt 15x13cm. en 1x vrouw met emmer en stok (rood potlood) 19x15cm. Cond.: G
Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G
Atelier Rose-Maria Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, Portret, Olieverf op linnen 50x35cm Cond:G
Twee houtsnedes op papier, monogram H.K. ca. 1930, 1x landschap met molen 15x14cm. en 1x dorpsgezicht in de sneeuw 18x14cm. (waarschijnlijk Herman Kruyder) Cond.: G
Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G
Tekening op papier 18e eeuw (rood potlood), voorstellend een hand met schrijfveer 17x19cm. Cond.: G
Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G
Smith, 2e helft 20e eeuw stadsgezicht Parijs met figuren, olieverf op paneel. 46x30cm Cond:G
Vier jachtprenten in wortelnoten lijst 20e eeuw (Old hands at the game, the opening day, a killing pace, gone away) lithografie op papier. 23x15 Cond:G
Atelier Rose-Marie Sterenber Gompertz Amsterdam 1919, winters bosgezicht, olieverf op linnen. 45x70 Cond:G
Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G
Tekening of aquatint 17e eeuw van een ruïne met herder en vee 13x21cm. Cond.: R
C.L.Bezemer (Clement) Zwijndrecht 1910 -2001 Dordrecht, winters landschap met boten in een sloot, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G
Floria, 2e helft 20e eeuw, abstract landschap acryl op linnen. 65x80cm Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, jagers in een landschap 15x20cm. Cond.: G