J. Winfried (Engelse School), olieverf op linnen, driemaster op volle zee 62x92cm. Cond.: G
Twee antieke Hollandse landkaarten: 1x zicht op Leiden, Galger Boullat Fecit 1671 15,5x16cm. en 1x 't ontzet van Leiden, Libertatis ergo 1574 (verkleuring) 35,3x26,5cm., etsen op papier Cond.: R
Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, voorstellend de doop van Jezus in de Jordaan 34x34cm.
Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G
Russisch ikoon met 2 afbeeldingen boven (Maria van 7 smarten en Maria van Feodorofsk) en onder vier heiligen.
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, ooievaarsnest 60x90cm. Cond.: G
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G
Leon Senf (zeldzaam)1860-1940 Delft. oude boerin, aquarel op papier 43x62cm Cond:G
Anton Heyboer (1924-2005) Kip, plakaatverf op papier.Cond:G 21,5x30 cm
Gesigneerd Herman ten Kate ca. 1880, olieverf op paneel, havengezicht met figuren 32x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School?), olieverf op linnen, landschap met figuren en Fachwerkhuizen 65x44cm. Cond.: R
Gesigneerd Eduard Houbolt 1945 (signatuur mogelijk niet origineel), olieverf op paneel, damesportret ca. 1930 60x70cm. Cond.: G
Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G
Henk Dekker ( 1897 - 1974 Den Haag), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x80cm Cond:G
Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, 6 figuren 50x60cm. Cond.: G
Edzard Koning '07 (Winschoten 1864 - 1954 Den Haag), pastel op papier, dorpsgezicht met gracht en figuur 44x36cm. Cond.: G
Henry Schouten (1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G
Chris van de Windt, Leidse school (1877-1953 Leiden) boerderij met boer, aquarel op papier. 28x22cm Cond:G
Robert Pudlich (Duitse School 1905 -1962), olieverf op paneel, stilleven met kastanjes en tabakspijp 34x22cm. Cond.: G
M.C.Escher 1898-1972. Zonnewijzer uit de serie Emblemata van M.C. Escher. Posthume druk v.h originele houtblok, genummerde oplage van 200. houtsnede op papier.
Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G
Raffaele Ragione (1851-1919) Italiaanse school, dames op terras en kinderwagen,olieverf op linnen. 32x20cm Cond:G
Tweeluik Michael van den Besselaar ( 1954 - ), olieverf op linnen, "Action men" diverse tentoonstellingen o.a. Pulchri Studion 2004, USA, etc. 120x150cm. Cond.: G
Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G