Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G
Johannes Frederick Schütz(1817-1888) Skutsje op volle vaart, olieverf op paneel 31x21cm.Cond:G
Ype Wenning, olieverf op linnen, landschap Giethoorn met punter 50x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Eduard Houbolt 1945 (signatuur mogelijk niet origineel), olieverf op paneel, damesportret ca. 1930 60x70cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag) danseres bij spiegel, olieverf op paneel.30x15 Cond:G
Drie werken van Christoffer Drathmann (Duitse school 1856-1932) olieverf op linnen, Insel Borkum, Rugen? en Duinplaats. 50x29, 50x35 en 51x31cm Cond:G
Cor Noltee, (Den Haag-1903-1967 Dordrecht) stilleven met appels en kan met zonnebloem, olieverf op linnen, 75x60cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Hongaarse of Roemense school), olieverf op linnen, groep jagers met paarden en jachthonden 35x50cm. Cond.: G
P.A Schipparus 1840-1929, houthakkers met paardenkar in bos, aquarel op papier. Cond:G 73x51cm
Wagemans omstreeks 1900, toegeschreven aan P.J.A Wagemans, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, 20x30cm Cond:G
Hetty Broedelet (1877-1966) vaas met bloemen, olieverf op paneel.Cond:G 52x43cm
Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boer met ezel 36x30cm. Cond.: G
J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G
Victor de Buck (1855 - 1914 Belgische School), olieverf op linnen, zeilboten op zee 100x95cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School?), olieverf op linnen, landschap met figuren en Fachwerkhuizen 65x44cm. Cond.: R
Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, Indonesische vrouw 50x60cm. Cond.: G
W.Lammers (Wilhelm Albertus 1857-1913) kippen in de schuur, olieverf op paneel 13x11.Cond:G
Gesigneerd Herman ten Kate ca. 1880, olieverf op paneel, havengezicht met figuren 32x21cm. Cond.: G
A. Motsch (Duitse School ca. 1920), olieverf op linnen, auerhaan in besneeuwd berglandschap 70x80cm. Cond.: G
L.Voorwinde, stilleven met spelende poes, olieverf op linnen.Cond:G 60x80cm
Anton Heyboer (1924-2005) Kip, plakaatverf op papier.Cond:G 21,5x30 cm
K. Beefster 1914 (Hollandse of Belgische School), olieverf op linnen, boereninterieur met boerin en kind 100x80cm. Cond.: G
P.J.A. Wagemans ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam (plakker) 30x40cm. Cond.: R
Leon Senf (zeldzaam)1860-1940 Delft. oude boerin, aquarel op papier 43x62cm Cond:G
Naar J. van der Laan 20e eeuw, bomschuiten op het strand met figuren, olieverf op paneel 38x29cm. Cond:G
Aris Knikker (1887-1962 Den Haag) boerderij aan het water, olieverf op linnen 31x40cm. Cond: R\G
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G
Arend v.d. Pol, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij schuur 39x38cm. Cond.: G
Johannes Josseaud ( 1880 - 1935 Amsterdam), aquarel op papier, landschap met kanaal en ophaalbrug 53x37cm. Cond.: G
C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, vrouw met robe 62x108cm. Cond.: G
Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G
Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G
Jacob W. Gruyter (Amsterdam 1817 - 1880), olieverf op linnen, vissersboten in de ochtend 42x33cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1900, romantisch landschap met wandelaar, olieverf op paneel. 24x20cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, ooievaarsnest 60x90cm. Cond.: G
Twee oude Chinese voorouder-portretten, olieverf op linnen in goede staat 102x49,5cm.
Russisch ikoon met 2 afbeeldingen boven (Maria van 7 smarten en Maria van Feodorofsk) en onder vier heiligen.
Twee oude/antieke ikonen, olieverf op paneel: 1x heilige met kruis 18e-19e eeuw (mogelijk Griekenland) 35x28cm. en 1x 20e eeuw met engel en gouddecor 23x36cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G
Ikoon op linnen 19e eeuw (waarschijnlijk Griekenland), olieverf op linnen (verf laat onder iets los), Moeder Gods met gouddecor 41x54cm. Cond.: R
Ikoon ca. 1900 in baklijst met latoenkoperen plated omlijsting en handgeschilderd olieverf paneel voorstellend Jezus Christus 34x30cm. Cond.: G
Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, voorstellend de doop van Jezus in de Jordaan 34x34cm.
Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, opdracht van Jezus in de tempel met Jozef, Maria, Simeon, Hannah en onbekende vrouw 34x35cm.
Geza Pozmus? (waarschijnlijk Hongaarse School), olieverf op linnen, wilde paarden in galop, 90x60cm. Cond.: G
Twee antieke Hollandse landkaarten: 1x zicht op Leiden, Galger Boullat Fecit 1671 15,5x16cm. en 1x 't ontzet van Leiden, Libertatis ergo 1574 (verkleuring) 35,3x26,5cm., etsen op papier Cond.: R
Johannes J. van Trirum,stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm.Cond:G