Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Arabische voorstellingen met Arabier, paarden en kamelen op de achtergrond 28x23cm. Cond.: R-G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), pastel op papier, middeleeuws stilleven 51x41cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, botters op het strand 60x80cm. Cond.: G
K. Beefster 1914 (Hollandse of Belgische School), olieverf op linnen, boereninterieur met boerin en kind 100x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, interieur met dokter, figuren en boek anatomie 48x41cm. Cond.: G
10 Copy Prints naar Andy Warhol van diverse bekende personen, druk op papier, 92x92cm. Cond.: G
Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R
Jan B. Pospisil (Zweedse School), olieverf op linnen, Fjord met vissersboot 35x27cm. Cond.: G
H. Ripasin? ca. 1950 (Indonesische School), olieverf op paneel, twee Indonesische vrouwen bij ruïne 49x58cm. Cond.: G
Fevre ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 36x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R
B.C. Koekkoek? 19e eeuw, tekening op papier, hooiwagen 16x11cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G
Chinese school, olieverf op linnen, naakte vrouw op lelie-blad 120x80cm. Cond.: G
N.F. Ghesquiere (1812 - 1862 Franse School), aquarel op papier, interieur met twee figuren 19x19cm. Cond.: G
B.J.C. Weingärtner 1863 (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met huizen en figuren 56x40cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloem 54x66cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vrouw bij kind in wieg 35x25cm. Cond.: G
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, romantisch verliefd paar in landschap 32x40cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam, gemengde techniek op papier, stadsgezicht Parijs 53x73cm. Cond.: G
Jan Wiegers '43 ( 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op linnen, Delfts schotel met fruit 37x32cm. Cond.: G
L. de Jong ca. 1920, olieverf op linnen, vrouw met was op een steiger 41x51cm. Cond.: G