Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Klein winterlandschap
Startprijs 375 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, winterlandschap met schaatser en kasteelruïne 40x30cm. Cond.: G

Aquarel, Wolter Pon
Startprijs 200 EUR

Wolter Pon ( 1941 - 2002), aquarel op papier, liggend vrouwelijk naakt 55x76cm. Cond.: G

Kubistisch schilderij
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kubistisch figuur 60x92cm. Cond.: G

Chin. schilderij op rol
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees schilderij op rol 20e eeuw, 2 eenden 204x56cm. Cond.: R

Chin. schilderij op rol
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees schilderij op rol (verso Kano Tanshin Morimasa 1653 - 1718), gesigneerd en met tekst, voorstelling van oude Chinese wijsheer 176x40cm. Cond.: G

LeBlanc, Dordrecht
Resultaat: 100 EUR

J. le Blanc (pseudoniem Adriaan Terhell 1863 Venlo - 1949 Beverwijk), olieverf op linnen, havengezicht Dordrecht 35x50cm. Cond.: R-G

Schilderij, religieus
Resultaat: 100 EUR

B.m.v. Conceptio 18e eeuw, olieverf op linnen, Maria met putti 58x68cm. Cond.: R

Jansen 1956, Ark
Startprijs 160 EUR

Jan? Jansen 1956, gemengde techniek op papier, Ark van Noah 75x105cm. Cond.: G

Jansen 1954, Adam en Eva
Startprijs 160 EUR

Jan? Jansen 1954, gemengde techniek op papier, Adam en Eva 107x75cm. Cond.: G

Franken, bloemstuk
Startprijs 240 EUR

M. Franken ca. 1900 (Duitse School?), olieverf op linnen, vaas met bloemen 75x55cm. Cond.: G

P. de Regt, rivierlandschap
Resultaat: 170 EUR

Pieter de Regt (Rotterdam 1853 - 1928 Rijswijk), olieverf op paneel, polderlandschap met kerk 52x31cm. Cond.: G

A. Leycer
Resultaat: 40 EUR

A. Leycer 1907 (Jugendstil) gemengde techniek op linnen, twee reigers bij waterlelies. 75x50cm/., Cond.:G

Russisch schilderij
Startprijs 80 EUR

Russische School 20e eeuw, verso Kyrillisch gesigneerd, olieverf op paneel, landschap met onweer 40,5x27,5cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.200 EUR

Jan te Wierik 1995, acryl op papier, fantasiefiguren 65x81cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, "Spät sommertag", dorpsgezicht met brug 48x58cm. Cond.: G

Hermann Bopp
Startprijs 80 EUR

Hermann Bopp? 1903 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met beekje 73x53cm. Cond.: R

18 Franse modegravures
Resultaat: 25 EUR

Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G

Ikoon
Resultaat: 240 EUR

Russisch ikoon, Michael te paard ca. 1900 met messing rizza 31x26x3,5cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 300 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

.
Resultaat: 85 EUR

Grieks 19e eeuws ikoon 18x13,5cm. Cond.: R-G

Ikoon, Gottesmutter
Startprijs 700 EUR

Russisch ikoon, moeder gods met de drie handen 19e eeuw 26x23x3cm. Cond.: G

Ikoon, Heilige Simeon
Startprijs 350 EUR

Russisch ikoon, de Heilige Simeon 19e eeuw 31x26x3cm. Cond.: G

Ikoon, Panteleimon
Startprijs 500 EUR

Russisck ikoon, de heilige Panteleimon eind 19e eeuw 35,5x31x3cm. Cond.: R-G

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.