J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven met vaas en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 66 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.
Erika Toliusis. Uruguay, Vancouver, Singapore et cetera. Tropisch palmenstrand met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 123 cm. In goede staat.
Degennaro. Prima delle pesca. Nettenboetsers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
M. Mühlig. 1823 - 1873. Duitse School. Jagers in de bergen bij afschot van vos. Beschadigd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duitse School. Toegeschreven aan M. Mühlig. 1823 - 1873. Proosten op afschot van het edelhert. Restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In matige staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Vervuild. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 52 cm. In goede staat.
Ernest Komanski. 20e Eeuw. Vrouw met trap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Hassan. Tweede helft 20e eeuw. Arabische dorpsstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Walasse Ting. 1929 - 2010. Vrouwengezichten met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
Hendrik Fleurbaaij. 1896 - 1975. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.
J.H. Limpert. 1858 - 1938. Duitse School. Polderlandschap met herder en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 65 cm. In goede staat.
E. Doepler. 1824 - 1905. Duitse School. Parkgezicht met beeld en romantisch paar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 58 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in tent met fakkel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
G.J. Staller Amsterdam 1880-1956. Boten in kanaal langs de kade in Amsterdam. Omsteeks 1920 gemaakt. 50x60 cm in goede staat.
Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Anton Nicolaas Marie Karssen. 1945 - 2019. Hollands ijsgezicht. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.
Schutz. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Paardenmarkt Goor. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Drie rustende paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
H. Hertling/Herzling? Duitse School. 19e Eeuw. Twee romantische landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren en zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Raoul Haerens. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Kruik met bloemen. Dure lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Willem de Zwart. 1867 - 1957. Veemarkt in dorp. No. 66. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
Pendant van J. Menotti. Circa 1900. Mogelijk pseudoniem. Eén maal vrouw krijgt liefdesbrief. Eén maal vrouw schrijft liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 14/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 89 cm. In goede staat.
A. Hovings. Circa 1920. Wintergezicht met cavalerie. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Evert Moll 1878-1955 Rotterdamse haven met vele schepen olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.
Evert Pieters. 1856 - 1932. Landschap met vee en figuur in roeiboot. Met Christie's etiket. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 39 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Duitse School. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Paul Gorge. 1856 - 1941. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 55 cm. In goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Bomschuit met vissers op strand bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse vissersboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
P. Verschuur. Circa 1930. Vee langs de rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Landschap met paardengespan op akker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 126 cm. In goede staat.
Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Landschap met hooiwagen en werkende boeren. Olieverf op linnen (op paneel). Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.
Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Lucy Lagtenee. 1873 - . Franse School. Stilleven met schilderij, vaas en bloemen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 46 x B 38 cm In goede staat.
Monogram MHZ. Circa 1940. Stilleven met porselein, glas, fruit en vogel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 90 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 44 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Landschap met vaart en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.