J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Vissersboten op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
Veronica Avirvarei 21e haven gezicht op Dordrecht olieverf op paneel, 50x70 cm in goede staat.
Drie maal M. de Jongere. 1912 - 1978. Drie maal 17e eeuwse schepen voorstellingen. Lithografie op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Berglandschap met meer, kasteel en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. Circa 1900. Duitsland. Eén maal: Gelegenheit macht Diebe. Eén maal: Bist du mir wieder gut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 10 cm. In goede staat.
A. Gouwens of Geusens. Circa 1920. Belgische School. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.
Monogram H.B. 1905. Impressionistisch strandgezicht met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Monogram H.K. 50e jaren Kubistisch portret olieverf op papier 50x38 cm in goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Francesco Berlingieri. Circa 1900. 19e Eeuwse schilder in Italie. Dame met bloemen. Olieverf op papier op paneel. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1950. Huis bij zandpad. Olieverf op karton. Afmeting: H 26,5 x B 32,5 cm. In goede staat.
Oskar Buker. Duitse School. Duits landschap met boeren figuren aan het hooien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. Circa 1930. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.
Herman Brood 1946-2001 Texoprint met fantasie figuur de kus print op linnen 41x38 cm in goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
E. Gutzeit. 1900 - 1995. Duitse School. Parkgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde aquarellen. Stillevens. L.J. Jensen, 1842, restauratie. J. Reckerd Jr., 1850. Stillevens met bloemen en fruit. Aquarellen op papier. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede...
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren en koets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Landschap met arbeiders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 37 cm. In goede staat.
Herman Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands bosgezicht met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
L. Scheen passagiersschip de S.S. Rotterdam in haven. 21e eeuws in goede staat. 60x90 cm.
W. rauber mogelijk Wilhelm Rauber 1849-1926. Duitse school titrl Lotus im Sattael jockey Thad. Jung. pastel op papier. 50x60 cm in goede staat.
Jan Kruijsen. 1874 - 1938. Boerderij bij bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Otto Eerelman. 1839 - 1926. Studie tekeningen van paarden. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 49 cm. In goede staat.
W. Rosenberg. Tweede helft 20e eeuw. Vissersboot op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Twee gravures + landkaart. Landkaart, 18e eeuw, Grande mer de Indes, Amsterdam di B. Elwé. 18e Eeuwse handingkleurde gravure, grachtengezicht Amsterdam met figuren. 19e Eeuwse sepia, gesigneerd C.P.V....
Naar Andy Warhol. Flowers. Lithografie op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.
Christa Näher, 1983. 1947 - . Duitse School. Figuur met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 - 120 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure van een musketier. Gravure op papier. Afmeting: H 26,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Hans Molenaar. 1914 - 1989. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A. Blok v.d. Velden. 1913 - 1980. Texel 1946. Verso Texelse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.
Kees Hak. 2001. 1941 - . Stilleven met tafels. Gouache op papier. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Vlaminck. 20e Eeuw. Huizen bij dorpsven. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 65 cm. In goede staat.
Jan Hoowij, 1939. Hengelo 1907 - California 1987. Zigeunermeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 48 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Mogelijk H.J. Scheeres. Hollandse School. Dame met hond in trapopgang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
P. Renard Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel. 20x26 cm in goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Gio Fattanni? Pastel op papier. Voorstellend Italiaans dorp. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
E. Engelmann. 1820 - 1902. Duitse School. Havengezicht. Restauratieplek in de lucht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 50 cm. In redelijke staat.
Edouard Houbolt, 1935. 1885 - 1954. Religieuze voorstelling met figuren bij kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 124 x 180 cm. In goede staat.
Nicolaas Steffelaar. 1852 - 1918. Boerenvrouw voert kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1806 - 1941. Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Gerrit Pieter Verschuur, 1857. 1830 - 1891. Landschap met huis, ruiter en vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 27 cm. In goede staat.
Jacques Witjens. 1881 - 1956. Duingezicht met vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Hendrik schut ? monogram 1910 pointilistisch landschap met roeiboot in vaargeul. Olieverf op panel 26x35 cm in goede staat.
Christian P. Snijders. 1904 - . Hollands riviergezicht met trekschuit en molens. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.