Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boer in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 69 cm. In goede staat.
Francine. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Drie werken van Patrick Nagel (1945-1984 USA), voorstellingen van dames met zonnebril, lithografie op papier. In goede staat
Russische School. 1995. Verso Kyrillisch gesigneerd. Oude vrouw op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Schenkelaars. 1977. Musicerende figuur in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Coen Geevers. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
H. Korteling. 1953. Deventer. Stilleven met appelketel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd J.H. Maris, Portret Sijtje Morris. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x B 40 cm. In goede staat.
Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Zeilboot bij knotwilg in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Arabische man met tulband en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
Industrieel koper reliëf van beeldhouwer Willem Hopman. 1939 - Alkmaar. Afmeting: 80 x 41 x 6 cm. In goede staat.
José Font Sellabona. 1928 - 2010. Spaanse School. Spaanse kustplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 92 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Riviergezicht met brug, gebouw, vele figuren en huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 19 cm. In goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Rustend trekpaard met dekkleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
J.H.W. Kesseler. Omstreeks 1930. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Eén restauratie plek. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
H. Krauz. 21e Eeuw. Duits interieur herberg met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
H. Krauz. 21e Eeuw. Duits boeren interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
B. Notenboom. 21e Eeuw. Kitten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Maurits Constantin Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap dorp Eterbeck bij Brussel. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
J. Raamsdonk. 20e Eeuw. Duits landschap met rivier en kasteel. Iets craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
W.J. Koppius. Wilbrandus Joannes Koppius. 1859 - 1945. Landschap naar J.J. v/d Maaten. Landschap met figuren en eenden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 29 x B 38 cm. In goede staat.
Georges Pierre Guinegault. 1896 - 1982. Franse dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 47 cm. In goede staat.