Maja. Slapende vrouw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Geoffrey Keast, 1997. Engelse School. Nestelende vogel. Titel: Rockfase. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee maal ets van Jan van Rijsewijk. 1954 - . Landschappen. Eén maal patriciers. Eén maal blokmolen. Etsen op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Jan Kagie. 1907 - 1991. Houtsnede paneel van Hollandse gracht Amsterdam. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Soest. 20e Eeuw. Wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Perzisch schilderij op zijde. 20e Eeuw. Hofhouding in landschap. Gouache op zijde. Afmeting: H 118 x B 86 cm. In goede staat.
Anton Smeerdijk. 1885 - 1965. Landweggetje November-dag bij Kortenhoef. Olieverf op linnen. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde lithografieën met speelkaarten + tekening met clowns en speelkaart verso. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 - 72 cm. In goede staat.
Roeland Koning. 1898 - 1985. Scheveningse vissersvrouw. Linosnede op papier. Afmeting: H 52 x B 32 cm. In goede staat.
Tromphe L'oeil Moreajeff. Tweede helft 20e eeuw. Geschilderd gemarmerd paneel met geschilderde lijst en Escher-achtig gezicht verwerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 36 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen. Enschede. Voorstelling Trant, naar Marc Chagall. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
M. Gillee? Circa 1920. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 65 cm. In goede staat.
W. Kerlingen. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Naar oud voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Meisjes portret omstreeks 1900, ongesigneerd olieverf op linnen, 60x50 cm in redelijke staat.
Lithografie Herman Brood. 1946 - 2001. Fantasie figuren. Offset druk. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Verso achter vliegveld. 1933 Krol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.
J.H. Coster. Almelo. 1846 - 1920. Stilleven met fruit, kruik en roemer. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.
Twee maal Mario Pedro Arata. 1891 - 1946. Argentinië. 1. Huis tussen de bomen. 2. Boom in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1900. Tiroler man met wijnglas. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Ans du Chien? Tweede helft 20e eeuw. Sint Bernard honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Bouke van der Sloot. 1908 - 1995. Twee koperen ets afdrukplaten. Dorpsgezichten. Afmeting: 13 x 16,5 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Portret Indonesische man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.