Ets van Max Liebermann. 1847 - 1935. Duitse School. Reitknecht und Pferd. Ets op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. L.D.G. Bragilé? Officier met sabel. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
H. Grassmann of Grossmann. Duitse School. Circa 1920. Landschap met boerenhuis en achtertuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 66 cm. In goede staat.
Peter Durieux. 1981. 1951 - . Houtsnede 5/10. Branding. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In redelijke staat.
Jung. Duitse School. Circa 1900. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In redelijk/goede staat.
Jan van der Linde. 20e Eeuw. Hollands zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.
Tromphe L'oeil. Jezus portret. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 84 x B 84 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Zandpad met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 36 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met boer en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
Jacques Mels. 1899 - 1974. Zuid-Hollands landschap. Mixed media op papier. Afmeting: H 32 x B 55 cm. In goede staat.
H. Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht bij Katwijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Verso achter vliegveld. 1933 Krol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Toegeschreven aan Stroebel. 1821 - 1905. Hollands 17e eeuws interieur met zittende figuur en twee honden. Behoeft reiniging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,3 x B 12,3 cm. I...
J.H. Coster. Almelo. 1846 - 1920. Stilleven met fruit, kruik en roemer. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Arabische man met tulband en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
H. Bode. Hollandse School. Circa 1900. Bomschuit op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met gouden penning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boten op volle zee met figuren. Paneel door midden geweest. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In redelijke staat.
Co Westerik. 1972. 1924 - 2018. Nr. 254/300. Twee kussende personen. Lithografie op papier. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In goede staat.
Herman Bogman. Pendant. 1890 - 1975. Twee landschappen. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
Mario Pedro Arata. 1891 - 1946 Argentinië. Huizen tussen de bomen bij Buenos Aires. Afmeting: 38 - 46 cm. In goede staat.
Twee maal Mario Pedro Arata. 1891 - 1946. Argentinië. 1. Huis tussen de bomen. 2. Boom in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.