Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Huijbrechts. Circa 1920. Stilleven met kruik, boek en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.
Oud limoges emaille schilderij. Naar Fauré. La Ferme du plateau. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1962. Hollandse School. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1824 - 1911. Boeren interieur met figuren. Voorzien van originele Wisselingh etiket. Verso titel: Gebed voor maaltijd. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Stilleven met spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Boerenhoeve met vee en werkende boerenfamilie. Vlek in lucht. Aquarel op papier. Afmeting: 64 x 47 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Lucien Frank. 1857 - 1920. Franse School. Stadsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25,5 x b 18,5 cm. In goede staat.
Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
H. Savrij Fec. 1823 - 1907. Zonnig landschap met koeien, kalf en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 77 cm. In goede staat.
Anton Nicolaas Marie Karssen. 1945 - 2019. Hollands ijsgezicht. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.
J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.
S.t. Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Reisgezelschap met vele soldaten bij herberg. Oude bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 44 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Bergpad met herders en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 81 cm. In goede staat.
Walasse Ting '89. Nr. 45/50. 1929 - 2010. Springtime is here. Lithografie op papier. Afmeting: 100 x 100 cm. In goede staat.
J. Jelgerhuis, 1821. 1770 - 1836. Fries interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24,5 cm. In goede staat.
J.E. Akkeringa Jr. 1894 - 1983. Zonnig boeren huis met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 58 cm. In goede staat.
A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Eisman Semenowsky. 1857 - 1911. Dienstmeid in de duinen. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram W.D.L. 1879. Hollandse vissersboot met vissers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Tove Hoppe. 2008. Drie luik. Figuren in concentratiekamp WO II. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
G. Carpentero. 1820 - 1874. 19e Eeuw. Landschap met schapenfamilie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
J. Wolski. 1907 - 1990. Paardengespan in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Glazen bolvaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jean Dablin. 1858 - 1923. Portret Suzanne Vians met hoepel 1903. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 98 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. Ceramo. 1829 - 1909. Twee honden bij muizenval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Chris A.M. Overbeeke. 1946 - . Stilleven met emaille peper en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Pieter Zwart. 1880 - 1967. Landschap met melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Figuren en paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Johan Ernst Bäumer. 1870 - 1919. Landschap met schaapskudde en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Corneille gesigneerde houten sculptuur. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Emile van Damme. 1853 - . Belgische School. Belgisch havengezicht met havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 100 cm. In goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Boerenjongen met geit en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 51 cm. In goede staat.
J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Italiaans 18e - 19e eeuws portret met goudverf. Lijst later. Olieverf op linnen. Afmeting: 12,5 x 12,8 cm. In goede staat.
J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Keith Haring '86. Figuren compositie. Reproductie litho. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Jezus na de kruisiging. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Jongen met geiten. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.
Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk, Ydema? Mogelijk Egnatius Ydema. 1876 - 1937. Polderlandschap met boerenhuis en boeren. Huuske van Sytze en Maaike. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Madonna met kindje Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 71 cm. In goede staat.
A.G. Knupker, 1927. Visnet en schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H. Welters. Circa 1900. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...
Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Bernard Leemker. 1899 - 1990. Havengezicht Volendam met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
M. Therkildsen. 1850 - 1925. Twee liggende kalveren. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.
Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Passagiersschip haven Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Stal met koe en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.
Louis Nagelkerke. 1949 - Halfnaakte Indonesische vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 64 x B 48 cm. In goede staat.
Louis Nagelkerke. 1949 - Halfnaakte Indonesische vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 62 x B 39 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Brandersbuurt Schiedam. Potlood tekening op papier. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.
Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.
J. Bauve. Boeren interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.
Alberto Schunk. 1947 - .... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Bomschuiten op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Bosgezicht in herfsttooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
Julius R. Herve. 1887 - 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
J.J. Voskuil. 1897 - 1972. Hollands zomers landschap met korenschoven. Gouache op papier. Afmeting: 64 x 44 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Twents landschap met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gerard Westermann. 1880 - 1971. Twee paarden in zonnig weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
Willem Rip. 1856 - 1922. Ruiter langs vaart met molens bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht bij avond met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.