Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Monogram H.V.P., Stilleven met rozen
Resultaat: 35 EUR

Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.

2x Gravures, Middelburg+Zierikzee
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur
Resultaat: 30 EUR

J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Huijbrechts, Stilleven met kruik, boek en uien
Resultaat: 30 EUR

Huijbrechts. Circa 1920. Stilleven met kruik, boek en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Stadsplattegrond Almelo
Resultaat: 25 EUR

Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.

Limoges schilderij
Resultaat: 25 EUR

Oud limoges emaille schilderij. Naar Fauré. La Ferme du plateau. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven met fruit
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1962. Hollandse School. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Josef Israëls, Gebed voor maaltijd
Startprijs 4.500 EUR

Josef Israëls. 1824 - 1911. Boeren interieur met figuren. Voorzien van originele Wisselingh etiket. Verso titel: Gebed voor maaltijd. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.

C. Raaphorst, Poezen
Startprijs 1.650 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Stilleven met spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

P.G. van Os, Boerenhoeve met vee
Startprijs 1.400 EUR

Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Boerenhoeve met vee en werkende boerenfamilie. Vlek in lucht. Aquarel op papier. Afmeting: 64 x 47 cm. In redelijk/goede staat.

J. Korthals, Amsterdamse gracht
Startprijs 1.200 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Lucien Frank, Stadsgezicht bij avond
Startprijs 1.200 EUR

Lucien Frank. 1857 - 1920. Franse School. Stadsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25,5 x b 18,5 cm. In goede staat.

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant
Startprijs 1.200 EUR

Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

H. Savrij Fec., Zonnig landschap met koeien
Startprijs 1.000 EUR

H. Savrij Fec. 1823 - 1907. Zonnig landschap met koeien, kalf en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 77 cm. In goede staat.

A. Karssen, Hollands ijsgezicht
Startprijs 1.000 EUR

Anton Nicolaas Marie Karssen. 1945 - 2019. Hollands ijsgezicht. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.

J.C. Verburgh, Landschap met vakwerkhuis
Startprijs 1.000 EUR

J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.

S.T. Voorn Boers, Stilleven met fruit
Startprijs 800 EUR

S.t. Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Reisgezelschap met soldaten
Startprijs 800 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Reisgezelschap met vele soldaten bij herberg. Oude bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 44 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Bergpad met herders en schapen
Startprijs 800 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Bergpad met herders en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 81 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Springtime is here
Startprijs 800 EUR

Walasse Ting '89. Nr. 45/50. 1929 - 2010. Springtime is here. Lithografie op papier. Afmeting: 100 x 100 cm. In goede staat.

J. Jelgerhuis, Fries interieur met handwerkende vrouw
Startprijs 750 EUR

J. Jelgerhuis, 1821. 1770 - 1836. Fries interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24,5 cm. In goede staat.

J.E. Akkeringa Jr., Zonnig boeren huis
Startprijs 750 EUR

J.E. Akkeringa Jr. 1894 - 1983. Zonnig boeren huis met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 58 cm. In goede staat.

A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.
Startprijs 750 EUR

A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Eisman Semenowsky, Dienstmeid in de duinen
Startprijs 650 EUR

Eisman Semenowsky. 1857 - 1911. Dienstmeid in de duinen. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

Monogram W.D.L., Hollandse vissersboot met vissers
Startprijs 600 EUR

Monogram W.D.L. 1879. Hollandse vissersboot met vissers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

Tove Hoppe, Figuren in concentratiekamp WO II
Startprijs 600 EUR

Tove Hoppe. 2008. Drie luik. Figuren in concentratiekamp WO II. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Carpentero, Landschap met schapenfamilie
Startprijs 600 EUR

G. Carpentero. 1820 - 1874. 19e Eeuw. Landschap met schapenfamilie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

J. Wolski, Paardengespan in sneeuw
Startprijs 600 EUR

J. Wolski. 1907 - 1990. Paardengespan in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.

Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
Startprijs 600 EUR

Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.

Evert Moll, Glazen bolvaas met bloemen
Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Glazen bolvaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel
Startprijs 500 EUR

Jean Dablin. 1858 - 1923. Portret Suzanne Vians met hoepel 1903. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 98 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

Joop Kropff, Hollands havengezicht
Startprijs 500 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.

Sermain, Twee honden bij muizenval
Startprijs 500 EUR

Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. Ceramo. 1829 - 1909. Twee honden bij muizenval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Sermain, Aap is honden aan het luizen
Startprijs 500 EUR

Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

L.W. van Soest, Winterlandschap bij Laren
Startprijs 500 EUR

Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

L. Hubert, Stilleven vaas en fruit
Startprijs 500 EUR

Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 500 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven
Startprijs 500 EUR

Chris A.M. Overbeeke. 1946 - . Stilleven met emaille peper en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Charles P. Gruppe, Boerenschuur
Startprijs 475 EUR

Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

P. Zwart, Landschap met melkende boer
Startprijs 450 EUR

Pieter Zwart. 1880 - 1967. Landschap met melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren en paarden in stal
Startprijs 450 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Figuren en paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven
Startprijs 450 EUR

Johan Ernst Bäumer. 1870 - 1919. Landschap met schaapskudde en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Startprijs 450 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Corneille, Sculpture
Startprijs 400 EUR

Corneille gesigneerde houten sculptuur. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Emile van Damme, Belgisch havengezicht met haven arbeiders
Startprijs 400 EUR

Emile van Damme. 1853 - . Belgische School. Belgisch havengezicht met havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 100 cm. In goede staat.

Josef Strahn, Boerenjongen met geit en schaap
Startprijs 400 EUR

Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Boerenjongen met geit en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 51 cm. In goede staat.

J.H.H. Bevort, Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 400 EUR

J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Schildersezel met dubbelzijdig portret
Startprijs 400 EUR

Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.

A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen
Startprijs 400 EUR

A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Startprijs 400 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Portret
Startprijs 375 EUR

Onduidelijk. Italiaans 18e - 19e eeuws portret met goudverf. Lijst later. Olieverf op linnen. Afmeting: 12,5 x 12,8 cm. In goede staat.

J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Startprijs 350 EUR

J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuren compositie
Startprijs 350 EUR

Keith Haring '86. Figuren compositie. Reproductie litho. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jezus na de kruisiging
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Jezus na de kruisiging. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.

Josef Strahn, Jongen met geiten
Startprijs 350 EUR

Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Jongen met geiten. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.

E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen
Startprijs 350 EUR

E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.

Andre Lambert, Frans havengezicht
Startprijs 325 EUR

Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Ydema?, Polderlandschap met boerenhuis
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk, Ydema? Mogelijk Egnatius Ydema. 1876 - 1937. Polderlandschap met boerenhuis en boeren. Huuske van Sytze en Maaike. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Madonna met kindje Jezus
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Madonna met kindje Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 71 cm. In goede staat.

A.G. Knupker, Schelpen
Startprijs 300 EUR

A.G. Knupker, 1927. Visnet en schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 300 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H. Welters, Stadsgezicht Rotterdam
Startprijs 300 EUR

H. Welters. Circa 1900. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

M.P. Arata, Diverse werken
Startprijs 300 EUR

Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...

Lammert v.d. Tonge, Boeren interieur
Startprijs 300 EUR

Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Arabieren te paard
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

B. Leemker, Haven Volendam
Startprijs 290 EUR

Bernard Leemker. 1899 - 1990. Havengezicht Volendam met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

M. Therkildsen, Liggende kalveren
Startprijs 280 EUR

M. Therkildsen. 1850 - 1925. Twee liggende kalveren. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.

Horst Miesler, 50er Jaren Duits stadsgezicht
Startprijs 280 EUR

Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

L. Scheen, Passagiersschip haven Rotterdam
Startprijs 250 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Passagiersschip haven Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

E. Rabbers, Stal met koe en boerin
Startprijs 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Stal met koe en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

E. Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Startprijs 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.

Louis Nagelkerke, Halfnaakte Indonesische vrouw
Startprijs 250 EUR

Louis Nagelkerke. 1949 - Halfnaakte Indonesische vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 64 x B 48 cm. In goede staat.

Louis Nagelkerke, Halfnaakte Indonesische vrouw
Startprijs 250 EUR

Louis Nagelkerke. 1949 - Halfnaakte Indonesische vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 62 x B 39 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Jongen drinkt uit glas
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

L. Stutterheim, Vaas met bloemen
Startprijs 250 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond
Startprijs 250 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Brandersbuurt Schiedam
Startprijs 250 EUR

Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Brandersbuurt Schiedam. Potlood tekening op papier. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.

Th. Pater, Duits riviergezicht
Startprijs 250 EUR

Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.

J. Bauve, Boeren interieur met kinderen
Startprijs 240 EUR

J. Bauve. Boeren interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

J. Domnech, Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.

Alberto Schunk, Amor
Startprijs 200 EUR

Alberto Schunk. 1947 - .... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

L. Scheen, Bomschuiten op strand
Startprijs 200 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Bomschuiten op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater,
Startprijs 200 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

2x Shmuel Katz?, Joodse figuren
Startprijs 200 EUR

Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

J. van Vuuren, Bosgezicht in herfsttooi
Startprijs 200 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Bosgezicht in herfsttooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.

Julius R. Herve, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 200 EUR

Julius R. Herve. 1887 - 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

J.C. van der Heyden, Poldergezicht met koeien
Startprijs 200 EUR

J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

J.J. Voskuil, Hollands zomers landschap
Startprijs 200 EUR

J.J. Voskuil. 1897 - 1972. Hollands zomers landschap met korenschoven. Gouache op papier. Afmeting: 64 x 44 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Twents landschap met zandpad
Startprijs 200 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twents landschap met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

G. Westermann, Twee paarden in zonnig weiland
Startprijs 200 EUR

Gerard Westermann. 1880 - 1971. Twee paarden in zonnig weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Willem Rip, Ruiter langs vaart met molens bij avond
Startprijs 200 EUR

Willem Rip. 1856 - 1922. Ruiter langs vaart met molens bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

L. v.d. Vlist, Riviergezicht bij avond met ophaalbrug
Startprijs 200 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht bij avond met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Boeren gezin in interieur
Startprijs 200 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret edele dame
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht met haven
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 200 EUR

Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.